Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Dokładnie. Porównywałem- wyglądają jak firmowe. Testowałem- Chinole jeszcze nie potrafią robić dobrych zębatek. Wszystko trze,wadzi, piłuje i do tego strasznie głośno chodzi:/ A borek rozleciał się zanim gun zszedł ze stołu na prawdziwe testy w terenie:/

Może 10 strzałów na m135 oddałem i dysza poszła w... :poddanie: Do tego głowica tłoka zaczęła się rozklejać w miejscu łączenia dwóch elementów. A no i prowadnica po 4000 bbs zaczęła pękać wzdłuż...

 

Za to tłok i komora HU są rewelacyjne 8-) Tłok jak tylko przyjdzie to sobie zakupię do swojego icsa na zapas. A komora jest rewelacyjnie szczelna. Z gumą guardera po prostu miód malina:)

Link to post
Share on other sites

mam to w mk12.

prowadnica pękniętaq jak przyszła z serwisu. przysłali nową wmontowałem to nie podawał kulek. rozkręcilem gb znow i jak zacząłem rozbierac popychacz zeby zobaczyc co się stalo to patrze a głowica tłoka tzn ta podstawka na której był gumowy element tej głowicy , ta podstawka się rozsypala w drobny mak. kurna cienki plastik szit gowno i tyle 0.5 mm to moze grubości mialo to jak to mialo wytrzymać. a caly zestaw - borek i spring m125 dal w serwisie 385 czyli cieniutko.

Link to post
Share on other sites

a mi zestaw FTK http://zbrojownia.linuxpl.com/product_info...products_id=127

zmielił się przy dedykowanej sprężynie M120 w giwerce RK-02. Dostałem ze sklepu założony i zmielił się po oddaniu 4 strzałów, 15 minut po wyjęciu z pudełka.

To jest mój rekord, pobił Desert Eagla z Tokyo Marui, który nie wytrzymał 4 godzin :]

Edited by commandoogurek
Link to post
Share on other sites

a mi zestaw FTK http://zbrojownia.linuxpl.com/product_info...products_id=127

zmielił się przy dedykowanej sprężynie M120 w giwerce RK-02. Dostałem ze sklepu założony i zmielił się po oddaniu 4 strzałów, 15 minut po wyjęciu z pudełka.

To jest mój rekord, pobił Desert Eagla z Tokyo Marui, który nie wytrzymał 4 godzin :]

 

Nie wierze, że zmielił się po czterech strzałach sam z siebie. Na pewno musiała być to wina montażu sklepu. Sam zamówiłem kilka części Element'a, w niedługim czasie będę montował, to się wypowiem.

Link to post
Share on other sites

TM i ICS może nie tyle są do bani, co wszędzie pracownik może mieć słabszy dzień :]

W grę wchodzi także pech.

 

Nie wierze, że zmielił się po czterech strzałach sam z siebie. Na pewno musiała być to wina montażu sklepu.

też tak myślę i odesłałem im broń, zobaczymy co zrobią.

Edited by commandoogurek
Link to post
Share on other sites

No dokładnie, po prostu loteria. Jak już wspominałem kilka stron temu - zamówiłem z HK zębatki Elementa, z jakiegoś powodu dostałem cały FTK (nie mam pojęcia do jakiej sprężyny jest dedykowany, nie ma o tym wzmianki na pudełku. W każdym razie używałem go na sprężynie M110 Mad Onion. Działał dobrze, dopóki nie naładowałem do pełna baterii (9,6V, 3300mAh :-F ). Po ładowaniu nie wystrzeliłem ani razu. pierwszy ząb tłoka poszedł w trakcie pierwszego strzału. Cóż, bateria 9,6V o dużej pojemności + niskooporowe kable + silnik Hi-speed revolution Guardera = "dość duża" prędkość obrotowa zębatki tłokowej :) Ale z całej rszty części jestem zadowolony:

 

Zębatki - ok, zwyczajne zębatki stalowe, myślę że do M120 można je wsadzić, ale dalej to już na własne ryzyko,

Prowadnica sprężyny - ok, jest łożyskowana, jej podstawa jest metalowa, sam "palec" z plastiku. Na razie śmiga u kolegi na M105 i działa dobrze,

Łożyska - ślizgowe, stalowe, nie ma tu chyba o czym gadać :) ,

Podkładki - tu chyba tym bardziej nie ma o czym gadać,

Głowica tłoka - plastikowa, łożyskowana, wygląda sporo gorzej niż np. Guarder lbo Systema, ale do M110 wstawiłem ją znajomemu bez obaw,

Anti-reversal - też chyba nie ma za bardzo o czym pisać.

 

O tłoku pisałem wcześniej.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...