Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

DZIWNIE TANI ZESTAW ASG.


Recommended Posts

Witam gorąco wielbicieli ASG! Na forum jestem nowy, tak więc od razu mówię wszystkim cześć :icon_smile:

 

Jednak do rzeczy - ostatnimi dniami jakoś cholernie mnie wzięło na ASG. Nie wiem dlaczego.. Zgaduję, że to stare zadatki z przeszłości, kiedy jeszcze obcowałem na bazarowych skorpionach oraz glockach - 17'ych zasilanych na bateria AA :icon_smile:

 

Zacząłem czytać forum, artykuły na stronie poświęcone doborze repliki. W oko wpadła mi nazwa CM - 0.28

Jednak po niespełna paru minutach się zniechęciłem - cena! Zrobiło mi się troszkę szkoda, bo czytając informację wydaje się być całkiem fajną repliką. Jednak ja uważam, że jako osoba, która chce kupić swój pierwszy porządny karabin AEG to troszkę za drogo.

 

No ale nic - nie poddałem się, przeszukałem allegro, ceneo i znalazłem coś takiego - http://allegro.pl/show_item.php?item=2800922836&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.&msgtoken=048a25b10f8bf5405c1e387864ffa85323220a1444b540a86acf77d00be2ff62 Cholernie się zdziwiłem, że chłop chcę sprzedać taki arsenał wyposażenia + karabin CM028 tylko za licytację! Więc niezwłocznie do niego napisałem na e-maila z prośbą o podanie dokładniejszego kontaktu, a przy tym wypytałem go o aktualny stan karabinu, potwierdzenie że rzeczywiście daje te wszystkie bajery. Zobaczymy co napiszę.

 

Powiem jednak, że jeśli to jest prawda, to powiedzieć mogę, iż biorę to ! Jednak przed tym nie piszę tutaj bez celu - chciałbym zapytać Was o Wasze zdanie. Co Wy o tym sądzicie ? Czy Waszym zdaniem - tak jak napisał autor ogłoszenia - ta replika po wystrzelaniu 8000 kulek może się w miarę dobrze trzymać ?

 

Czekam na Wasze odpowiedzi, pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

Link działa. Cena zestawu dojdzie pewnie do 200-300 zł więc rewelacji cenowej nie ma. Repliki używane nie są polecane z reguły niedoświadczonym maniakom ,bo łatwo się naciąć. Lecz skoro jesteś z Warszawy to przeglądaj warszawskie fora, może tam w komisie znajdziesz coś ciekawego za małe pieniądze. Plus jest taki ,że będziesz mógł zobaczyć replikę "na żywo" przed kupnem.

Link to post
Share on other sites

Ten już działa :)

 

Więc tak, chwali się, żeby naciągnąć kupców :) Jedyne rzeczy jakie on zakupił to: maska,hełmik, google, kulki, kamizelka i pokrowiec - reszta pochodzi z pudełka z repliki. Te rzeczy to jednak mały wydatek, maska google to małe pieniądze, hełm tak samo.

 

Batka stockowa - wątpię, że wytrzyma następny rok, radziłbym dokupić :) 8k kulek to nie strasznie dużo, sam mam mp5 jg na sprzedaż, która wystrzeliła 8k i może wystrzelić następne 10tyś bez problemu.

 

Cena zestawu wyniesie około 250-350 zł, więc cena nieznacznie się różni, poszukaj dokładniej w dziale elektryki, cm 028 lub mp5 jg wyciągniesz za 250-350 zł bez problemu (używane). Popatrz też na komis WMASG

Link to post
Share on other sites

Dzięki za liczne odpowiedzi ;)

 

RivPolska

 

O co dokładnie chodzi z tym numerem sesji ? :P

 

Kemonator

 

Co to znaczy/co to jest " batka stockowa " ? Jaki jest jej średni koszt ?

 

Buniek92

 

Póki co przeglądam http://asgw.pl, ale większość tematów to przeterminowane starocie ;)

 

________________________________

 

Ogólnie mówiąc to znowu się zniesmaczyłem ogólną ceną całego zestawu :( Ale zobaczymy, może aż tak tego nie podbiją ;) Napisałem póki co do autora wiadomość, poczekam na odpowiedź.

 

Orientujecie się może jak działa system licytuj na allegro.pl ? Jeśli nadchodzi godzina końca licytacji, a cena będzie wynosić 100 zł, to sprzedawca zobowiązany jest do wysyłki towaru, czy ma on możliwość odmowy np. ze względu na małą cenę ?

Link to post
Share on other sites

Jeszcze jest 7 dni do końca a więc szansa że cena będzie tak niska jest bliska 0, poza tym warto poczytać co sprzedawca piszę o sobie.

Jeśli nie będzie chciał sprzedać to i tak nie sprzeda bo repliki przed sprzedażą mają tendencje do nagłego "psucia się" a więc nie ma co się łudzić że zakupisz ją po niskiej cenie.

 

edit:

ps. przebieg często jest zaniżony a więc licz go x2 bo zapewne jest tak w rzeczywistości :C

Edited by Potfurr
Link to post
Share on other sites

No powiem szczwrze, że macie racje. Zarówno z tą repliką jak i licytacją. Jednak jest ciekaw co mi odpisze tejemniczy sprzedawca oraz jak wzrośnie cena ;)

 

Teraz mały offtop - jeśli ta licytacja zawiedzie, to czego moge szukac do max. 250 zł ? Dodam, iż czytałem serwisowy artykuł i nie chodzi mi tutaj o pompe. Coś w rodzaju długodystansowca.

Link to post
Share on other sites

Orientujecie się może jak działa system licytuj na allegro.pl ? Jeśli nadchodzi godzina końca licytacji, a cena będzie wynosić 100 zł, to sprzedawca zobowiązany jest do wysyłki towaru, czy ma on możliwość odmowy np. ze względu na małą cenę ?

 

really?

 

Ten hiper-pro zestaw to żadna okazja, a gimby i tak wywindują cenę na te 200-400 zł.

Masz mało kasy - kup pompkę albo idź do pracy.

Link to post
Share on other sites

Jeśli przedział cenowy cm.028 jest dla Ciebie za wysoki, to polecam rozwiązanie jakie zaproponowali Buniek92 i Lesio. Zaoszczędzę Ci szukania :icon_wink: ... + takiego rozwiązania jest taki, że gdy przerzucisz się na elektryki, to będziesz miał coś do cqb (walka w budynku, ograniczenia fps itd....) :icon_smile:.

Edited by Deadmaster
Link to post
Share on other sites

Co do tej licytacji, to rzeczywiście mieliście rację ;) Cena idzie ostro w górę.

 

Co do strzelb - ogólnie nie jestem ich zwolennikiem. Wiem, że jestem początkujący w tym sporcie, ale jakoś pukanie ze strzelby nie sprawia mi tyle frajdy, co seria z AEG ;) Jednak jestem osobą, która słucha tych bardziej zaawansowanych, znających się na rzecz, a więc - mój kumpel ma dokładnie taki sam model Mossberg 500 - http://www.taiwangun.com/shotguny/shotgun-long-003-agm.html%20%20Dodatkowy . Spytam się go, czy ma ochotę go odsprzedać. Jeśli tak, i za niedużą sumę to go chętnie wezmę. Jeśli z kolei nie będzie chciał odsprzedać, to skuszę się na nówkę, jednak przed tym chcę Was spytać o to - http://www.sklep.airsoftguns.pl/product-pol-1152199143-Replika-PDW-BY-806.html .

 

Co o nim sądzicie ? Próbowałem użyć forumowej szukajki, ale nic mi nie pokazała, tak więc zwracam się do Was - polecacie/nie polecacie ?

Link to post
Share on other sites

Uważaj na ten sklep.Poszukaj czegoś w innych sklepach,lecz z reguły airsoftguns mają najtańsze repliki co nie znaczy,że dostaniesz replikę sprawną i kompletną ;) Przeważnie z Airsoftguns.pl ludzie skarżą się na zdelezolwane repliki lub też w ogóle brak zamówionego towaru.

Edited by krissolek
Link to post
Share on other sites

Uważaj na ten sklep.Poszukaj czegoś w innych sklepach,lecz z reguły airsoftguns mają najtańsze repliki co nie znaczy,że dostaniesz replikę sprawną i kompletną :icon_wink: Przeważnie z Airsoftguns.pl ludzie skarżą się na zdelezolwane repliki lub też w ogóle brak zamówionego towaru.

 

Twierdzisz tak, bo? To jest to samo, co GF, więc jeśli nie wiesz o czym piszesz, to najlepiej zamilcz.

 

Kolego finZUU: a "pukałeś" ze strzelby, że wiesz, że sprawia ona mniej frajdy?

Co jest fajnego ze wciśnięcia spustu i wywalenia HC z jednej serii? Z szotem musisz się podkraść, wiedzieć, kiedy strzelić, aby nie zdradzić pozycji. Szybko przeładować, itp.

Link to post
Share on other sites

To, że można nabyć jako takich "umiejętności", a nie przyjść, puścić serię, zdjąć dwóch ludzi i iść do domu.

Oczywiście nie twierdzę, że każdy na początek ma kupić pompkę. Ale jeśli ma mało kasy, to warto właśnie ją zakupić, pobawić się z szotem, nabrać doświadczenia, uzbierać kasę i kupić coś lepszego, a nie pchać się od razu w Bóg wie jakie używki, tylko po to, żeby mieć elektryka.

Link to post
Share on other sites

No tak, ale nie każdy chce nabyć "jako takich umiejętności", tylko sobie przyjść, puścić serię, zdjąć dwóch ludzi i iść do domu.

No ale o gustach się nie dyskutuje i niech tak zostanie.

 

Co do tematu, polecam uzbierać trochę pieniędzy i kupić elektryka chociażby CM.028, a potem wraz z wzrostem gotówki i doświadczenia, kupić coś lepszego. Możesz też oczywiście kupić pompkę i nabyć umiejętności, ale to Ciebie chyba nie za bardzo interesuje.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...