Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Replika m4 do 1000+-


Recommended Posts

King Arms ma bardzo dobrze wykonaną komorę Hop-Up, która znajduje się też w replikach M4 firmy Evolution Airsoft. Mam na myśli tego typu sprzęt:

 

http://blacksword.pl/product-pol-681-Evolution-Airsoft-Lone-Star-Rancher.html

 

Wykonanie zewnętrzne na wysokim poziomie. Chcąc zmodyfikować to M4 do 400FPS nie musisz w to włożyć wiele. Wystarczy SP120, prowadnica i myślę, że spokojnie ogarniasz ładny zasięg przy niezłej kulturze pracy. Na stock'owej lufie skupienie nie jest złe, a za oszczędzone pieniądze możesz pomyśleć nad jakimiś modyfikacjami czy czymkolwiek chcesz. Nie wiem jak z dostępnością tych replik w innych sklepach, ale w Blackswordzie wytargujesz dodatkowo z 10% zniżki i masz ją za 710zł. I klasa w cenie chinola.

 

Jak chcesz wiedzieć więcej o replice przeszukaj forum, zajrzyj może na bloga AnR'a i forum EKK, gdzie sam o ten sprzęt pytałem. Od siebie gorąco polecam.

Link to post
Share on other sites

A ja zerwę ze stereotypowymi odpowiedziami pokroju KWA (Sic!) G&P i polecę ci M4 z nowej serii Ares'a.

Wykonanie zewnętrzne co prawda dupy nie urywa (brak licencjonowanych oznaczeń, aczkolwiek spasowanie bardzo dobre) ale osiągi w stocku to po prostu bajka. Wymień tylko lufę i ewentualnie gumkę i będziesz miał świetną replikę :)

 

Lynk! http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=22_241_45&products_id=10625&name=ARES_-_M4A1_-_Non-contact_Firing_Control_System_-_AR-009E

Link to post
Share on other sites

Mówię o KWA, dokładnie o defenderze 16 RIS. Replika Lipo ready strzelana na singlu z lipo 11.1 25C redoxa. Kiedy zmieliła stockowy tłok, założono o ile dobrze pamiętam King Armsa z 3 stalowymi zębami, po dwóch strzelankach poszedł ten tłok i zębatka środkowa. Może trafny egzemplarz?

Link to post
Share on other sites

Gdybym miał wybór między g&p,a aresem, wziąłbym to pierwsze.

 

Egzemplarz jaki miałem w łapach (m4 sir short Ares) był krótko mówiąc do bani.Oczywiście jak na stock ładnie strzelał,ale upper latał jak żyd po pustym sklepie.Brak oznaczeń i kijowa farba.Takie rzeczy w replice za 1100zł?

 

G&P w porównaniu wygląda jak jedna bryła.Żadnych klekotow,luzòw,niedoròbek .

 

@Andzia.

 

Trafny egzemplarz,źle złożony gearbox,albo wielokrotnie oddany strzał podczas zacinki.

Edited by nicknitro
Link to post
Share on other sites

Miałem kupić KWA (kiedy były jeszcze dostępne - w lipcu 2012), ale wziąłem Lone Star Border Patrol ze Zbrojowni (za 699 zł - promocja) po bardzo małym tuningu "na dzień dobry". Wymieniona została tylko sprężyna na SP110 Guardera oraz prowadnica sprężyny na stalową z łożyskowaniem Ultimate oraz gumka na Systema Energy. Wynik - stabilne 400 FPS. ROF-14 kulek/sekundę (bateria lipo 7,4V 25C) .

 

Miałem wymieniać lufę na preckę, ale zrezygnowałem bo skupienie na stockowej jest bardzo przyzwoite. Komora kręci rewelacyjnie. Połowa sylwetki na 50 metrów (mierzone taśmą) obrywa za każdym razem krótką serią.

 

Wykonanie zewnętrzne jest bajeczne. Kolorek body - rewelacja, fakturka przedniego chwytu - świetna, nie grymasi z magazynkami. No i oczywiśćie nigdy mnie nie zawiodła. Generalnie jestem bardzo zadowolony, więc polecam jako dobre rozwiązanie w połowie drogi między chińczykami i bardziej markowymi replikami.

Edited by PitBear
Link to post
Share on other sites

dex, jako posiadacz i użytkownik nie moge sie zgodzic. KWA. na liście zalet ma również wytrzymałe stalowe zebatki high torque, bardzo dobra szczelność układu cylindra, jego głowicy, dyszy i komory, a także bardzo dobra stockowa lufa, zapewniającą świetną powtarzalność. Generalnie po wymianie gumki, tłoka, głowicy tłoka i wsadzeniu jakiejś sprężyny typu 120 mamy genialną szturmowke.

Link to post
Share on other sites

dex, jako posiadacz i użytkownik nie moge sie zgodzic. KWA. na liście zalet ma również wytrzymałe stalowe zebatki high torque, bardzo dobra szczelność układu cylindra, jego głowicy, dyszy i komory, a także bardzo dobra stockowa lufa, zapewniającą świetną powtarzalność. Generalnie po wymianie gumki, tłoka, głowicy tłoka i wsadzeniu jakiejś sprężyny typu 120 mamy genialną szturmowke.

To ja jestem ciekawy jaki masz egzemplarz. W replice kolegi jedna z zębatek poszła wyrwać zęby razem z tłokiem. I to wszystko na singlu.

Trzeba potwierdzić to co napisał Dex - KWA można kupić dla szkieletu.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...