Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pierwszy pistolet ASG


Recommended Posts

Na forum, jeden z użytkowników pisał, że był świadkiem jak, wybaczcie jeśli się pomylę, Tuksiak z mierzonych 50m trafił w puszkę. Co prawda potrzebował do tego chyba 7 strzałów i osoby podpowiadającej poprawki ale na dystansie 30 metrów samemu, bez podpowiedzi da radę ściągnąć przeciwnika.

 

Potwierdzam, moja opowieść. Sam mu te poprawki podpowiadałem. W (przykucniętego) człowieka na tym samym dystansie (bez osłony) to i ja dawałem radę trafić.

A Kocur666 zmajstrował do tego hi-capa, "castopreckę" i domontował optykę - szalał z tym po gęstym terenie i robił kolegom z AEGami "z d... jesień średniowiecza". Ale to specyficzny gracz był.

Najlepsze było, jak kiedyś Tuksiak wdał się w pojedynek ogniowy na dystansie 50-60m z kilkoma kolegami uzbrojonymi w tuningowane AEGi zupełnie niezłej klasy. I chyba ze trzech ściągnął. Jak się pokapowali, ze zrobił to stockową zabawką za 60zł (choć fakt, karmił ją G&G .25 wtedy), to stwierdzili, że to już po prostu nie fair było ;)

Link to post
Share on other sites

Z pistoletów polecam berette STTI/SRC bez BB, dość dobry zasięg, tania (ok. 100 PLN), działa w zimie (plastikowa działa do -10 stopni C) zawsze jak kupisz elektryka będziesz mial jako boczniaka.

 

potwierdzam sam jestem użytkownikiem SCR GC105 na CO2 340fpsu dobry HU i przyjemny dzwięk, to co ze nie ma blowbacka. grunt że sie spisuje

Link to post
Share on other sites
  • 2 years later...

A przeczytałeś poradnik z działów przyklejonych?

 

Jednoznacznie zły pomysł. To się popsuje bardzo szybko.

 

 

Jednocześnie przypominam wszystkim ćwierćpiśmiennym o regulaminowym wymogu pisania z zachowaniem zasad poprawnej polszczyzny. I rówież uprzedzam o wyciąganiu regulaminowych konsekwencji dla niedostosowanych.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...