Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Strzelba do 130 zł


Recommended Posts

Witam! Po ostatniej strzelance w moim AGM 003 Long pekł cylinder. Po sklejeniu go najpierw Super Glue - nie wytrzymał jednego strzału, a potem poxipolem - ok 10 strzałów postanowiłem zakupić nową broń - i tu nasuwa się pytanie: jaką? Nie chcę wydawać więcej niż 130-140 zł. Zależy mi na kolbie - z chwytów pistoletowych nie lubię korzystać.

Link to post
Share on other sites

AGM'y często pękają na łączeniu cylindra i tej metalowej listwy połączonej z czółenkiem przeładowania.

Widziałem sporo egzemplarzy z tego typu usterką, niektóre miały stosunkowo mały przebieg.

Od siebie polecam M58 od DE, mimo że jego cena w tej chwili jest wysoka według mnie opłaca się.

Link to post
Share on other sites

Kup jeszce raz AGMa. To tani, chiński produkt czyli, tak jak napisał Lesio, to jest loteria. Mam dwa AGMy, kumpel ma trzeciego. Z jego nie było do tej pory żadnego problemu. Natomiast w jednym z moich blokuje się spust (na co pomaga smarowanie) a w drugim miałem już kilka usterek, które naprawiłem bez większych problemów. Miałeś po prostu pecha i trafiłeś na trefny egzemplarz.

Link to post
Share on other sites

W naszej Ekipie mamy trzy AGM.003 Long, jak dotąd funkcjonują bezawaryjnie ale jak wiadomo, to "Chińczyk" więc można się liczyć z wadliwymi egzemplarzami, mimo to - choćby ze względu na cenę - jest godny polecenia.

Edited by Powała
Link to post
Share on other sites

Mam ten sam problem. Zamówiłem sobie nowy mocniejszy, a zarazem mniej sprężysty cylinder.

Często też spotyka sie problem z sprężynkami spustu.

Spadają, a przy rozkładaniu potrafi wystrzelić gdzieś i jest masa szukania.

Ja osobiście używam sprężynki od długopisu :icon_razz2:

Jak tu kolega napisał, ta replika jest niesamowita, tylko też trzeba umieć ją użytkować.

Nowy, lepszy cylinder oraz zestaw spustowy nabyłem od użytkownika ddw2 za śmieszną kwote 20 zł, podobno ma tego jeszcze .

Link to post
Share on other sites

(...) Jak tu kolega napisał, ta replika jest niesamowita, tylko też trzeba umieć ją użytkować.

Nowy, lepszy cylinder oraz zestaw spustowy nabyłem od użytkownika ddw2 za śmieszną kwote 20 zł, podobno ma tego jeszcze .

Wrzuć "namiary" na użytkownika ddw2.

 

Ps

Czekaj na opeer od redakcji Forum, za używanie czerwonego koloru. Radzę poczytać regulaminy.

Edited by Powała
Link to post
Share on other sites
  • 5 weeks later...
×
×
  • Create New...