Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Zielony meta


Recommended Posts

Witajcie

Jestem zielony, szukam porady co do wyboru repliki lub ewentualnej pomocy. Przechodzę odrazu do rzeczy żeby miło się czytało.

Mam po ojcu mundury wp więc na początek gites

Oksy i Gogle mam o takie:

- http://www.taiwangun.com/wyposazenie-taktyczne/gogle-okulary/gogle-taktyczne-typ-desert-locust-black-acm.html

- http://gunfire.pl/product-pol-1152195751-Okulary-ochronne-biale.html

Proszę o sprostowanie czy takowe się nadają, czy szukać czegoś innego, bezpieczeństwa nigdy nie zawiele :).

Dobra, teraz to co mnie interesuje, mianowicie poszukuje repliki elektryka(cóż by innego), szturmówki. Ma być celna i mieć duży zasięg( jak na szturmówke) oczywiście wliczając "modyfikacje" w stocku ma być w miarę.

Narazie mi się nie spieszy z zakupem ale poprostu gdy nadejdzie pora bez wahania chce być pewien.

Mam na myśli:

M4 ras g&p http://asgshop.pl/sklep/produkt.php?id=4882

M4 p&j http://www.taiwangun.com/karabiny_szturmowe_aeg/pj4a1_p_j_7_black_hand_guard.html

M4 lone star http://blacksword.pl/product-pol-681-Evolution-Airsoft-Lone-Star-Rancher.html lub coś z w tym guście.

Z ak to wolałbym coś full steel jakieś rk z drewienkami od boya

Myślałem o g36 od jg albo drożej tylko nie wiem co lepsze od aresa czy umerexa

A co powiecie o

http://gunfire.pl/product-pol-1152190024-JGF6621.html Lub http://gunfire.pl/product-pol-1152191082-JGF6615.html

Z tąd taka rozbieżność cenowa bo nie wiem czy jest na początku taką drogą replike sens kupować. Może faktycznie kupić coś do 700 w porywach. Chciałbym żeby wypowiedziały się osoby które namacalnie widziały replike, gdyż od strony "forumowej" wszystkie znam.

Przepraszam za tak długi tekst- nie miało to tak wyglądać ale nie mogłem zebrać myśli pisząc to w tym momencie.

Z góry dziękuje ze odpowiedzi i pozdrawiam :).

Link to post
Share on other sites

Ja bym poczekał na bolta na twoim miejscu. Dobra celność, potencjał tuningowy ma, ładne wykonanie i fajne efekty przy blowbacku. Co do okularów: pierwsze odpadają na pewno, chiński szajs bez atestu. Co do drugich nie jestem pewien, aczkolwiek nazwa strike systems mi coś mówi... Najlepiej kup ess ice. To najlepsze okulary we w miarę znośnej cenie, dostaniesz z kalibru .15 i oczy będą całe :p

Link to post
Share on other sites

Bolt faktycznie ma potencjał i w przystępnej cenie ale boje się tych nie pasujacych magów, a mi się podobają te zwykle metalowe :). Jakiegoś akaszka może dorwe w przystępnej taniej cenie, a bolta może kiedy indziej zawsze zostaje komis ale to nigdy nie wiadomo, co do okularów to się rozejrze :).

Link to post
Share on other sites

Dla przypomnienia - ACM to nie marka, tylko zbiorowisko chińskich producentów, gdyż sklepom nie chce się wstukać poprawnej nazwy. Obie sztuki okularów to chińszczyzna, z czego te Locusty z taiwanguna będą szybko się rysować i bardzo szybko zaparują, jakkolwiek postrzały powinny spokojnie znieść. Jak stać Cię na G&P to na resztę eMek w podobnej cenie nie musisz patrzeć. Sens kupować droższe repliki już na początku jak najbardziej jest, tylko musisz już przed zakupem wiedzieć, że Airsoft Ci się podoba. Niestety, G&P są już trudno dostępne na polskim rynku i trzeba trochę dłużej ich szukać.

Link to post
Share on other sites

nie rozumiem po jakiego polecasz acm. Jak chlopak kupi a do ersoftu nie jest jeszcze przekonany to chwile polata z tym acm'em i mu sie odechce. Sam poluje na G&P i jak na razie to widze tylko uzywki na allegro. Jak mnie pamiec nie myli to i jakas ich emka na asg shopie jest.

Link to post
Share on other sites

Biegam już z Agm 003 :p i do ersoftu jestem przekonany. Co do emek g&p w asgshopie bedą dostępne niedługo więc nie ma co sie martwić. Przemysloalem to i owo i zachodzie w głowę, gdyż za taka cenę repliki nie mam w niej ani ebb ani bolt chatcha co jak dla mnie przynajmniej ten bolt chatch powinien być. Pytanie czy można zrobić go samemu? Są tam takie urządzonka co pozostawiają tłok w tylnym położeniu Zawsze + to ze replika nie będzie strzelać jak nie ma kulek w magu. Mowa oczywiście o mosficie i czym jeszcze ale nie znam. Od ak wymagalbym tylko wyglądu stal + drewno. O ile drewno można se dokupić to replika lepiej jakbym odrazu była stalowa. Muszę temat zaważyć bo sam nie łapie co chciałem sie dowiedzieć a więc: Czy znalazły by sie jakieś osoby które powiedzą mi jaka broń jest do jakiego ręko-formacji-jednostki? (oczywiście z tych wymienionych), jeśli mam zamiar kupić m4 za tyle to raczej nie będę go zmieniał szybko, a chcę kupić tez potem strój najlepiej pasujący do tej broni oczywiście.

Link to post
Share on other sites

Dobra, inaczej. Ty chcesz się strzelać, czy rekonstrukcję robić? Bo ogólnie problem z ostatniego zdania jest bez sensu.

 

G&P w cenie ma części zewnętrzne bardzo wysokiej jakości, dokładnie odwzorowane oraz wytrzymałe bebechy. Bolt catch w AS służy wyłącznie do zwolnienia atrapy wyrzutnika łusek.

 

AK pełna stal i drewno - Boyi, CYMA, LCT, VFC. VFC śmiało polecam, LCT niestety nie znam, jedynie napisałem w postaci ciekawostki.

Link to post
Share on other sites

Nie tyle reko co poprostu dopasowanie. Przecież nie będę biegał z m4 w stroju wp, to sie poprostu gryzie.

Mnóstwo posiadaczy emek śmiga w wz.93, sam osobiście znam wielu. Moim zdaniem przejmowanie się takimi pierdołami, zwłaszcza jak się jest początkującym, jest głupie.

 

Kup sobie taką replikę, jaka ci się podoba i taki mundur, jaki ci się podoba, zamiast zawracać sobie głowę tą airsoftową rewią mody. Osobiście szedłbym nawet w strone pragmatyzmu, kierowałbym się bardziej praktycznymi względami, rezygnując lekko z własnych estetycznych upodobań. No ale najgorsze, co możesz zrobić, to skazywanie siebie na gorszy/nielubiany szpej tylko ze względu na 'co ludzie powiedzą'

 

Bolt catch masz w replikach King Arms i Evolution Airsoft. Jedne i drugie są dobre, polecane. Z tej drugiej nawet strzelałem, więc jestem w stanie to osobiście potwierdzić

Link to post
Share on other sites

To czyli jeśli np. mam kałacha i biegam w Multicamie, to nie mogę chodzić na strzelanki, bo to nie pasuje i brzydko wygląda i ci, którzy mają mundur dobrany do repliki mnie wyśmieją? Airsoft to nie rewia mody. We taki mundur, jaki Ci się podoba, do jak chcesz no. kamizelkę, to też w takim kolorze, w jakim Ci się podoba.

Link to post
Share on other sites

Co do okularów to zapominacie jeszcze o jednym małym aspekcie. Promieniowanie UV które działa szkodliwie na oko. Niektóre czajniz made szkła powodują rozszerzanie źrenicy przez co oko przyjmuje więcej promieni niż powinno przy danych warunkach pogodowych, nie mówiąc już o zakrzywianiu "obrazu" co oczywiście niszczy wzrok.

Link to post
Share on other sites

Zrozumiałem, dziękuje za odpowiedzi. Do tytułowej "mety" ostatnie putania. Mógłby ktoś podać jakieś linki do dobrych oksów i gogli jeszcze raz? Oraz pytanie czy jak połącze mosfit z http://gunfire.pl/product-pol-1152195611-ASCU-Airsoft-Smart-Control-Unit-do-GB-ver-2.html lub co kolwiek da ten boltchatch?(czy jest możliwe samemu zrobienie ebb i bc?) Oraz czy bezwzgledu na to jaki tył ak mamy (kolba składana, stała) możemy zamontować kolbe od ostrego bez problemów?

Link to post
Share on other sites

Czytałem każdy post. Wiem do czego to służy, ale skoro istnieją takie rzeczy jak bc i ebb w replikach to zastanawiałem sie czy jest to możliwe wykorzystując chciaciażby tego rodzaju urządzenia, a to ze jest to bezużyteczne to inna para kaloszy. Dziękuje za linki. Jakiej repliki ak musiałbym szukać żeby mógł dopasować stała kolbe? Takie ze stała kolba zapewne, czyli coś jak np. Rk-06?? A takie jak rk-03 to już nie??

Link to post
Share on other sites

Myślałem o tym, ale w Polsce prędko raczej nie będzie a jak będzie to już nie ta wersja. Co prawda jest na zagranicznych sklepach, lecz boje sie wysyłki "gift" oraz samego sklepu. Myśle ze albo wezmę emeczke g&p lub akaszka tyle ze właśnie potrzebuje stalowego :)

Link to post
Share on other sites

Jak mówią chcieć to móc :icon_biggrin: tam jeszcze fajny berylek jest :icon_smile: co do masady nie mam pojęcia czemu ta w coyote jest tańsza o.0?

Domyśły snuję takie, że Taktyczny woli czarne :icon_biggrin:

 

EDIT: Patrzyłem specyfikacje - wydają się identico, a co do użyteczności ich jako KWA to producent to Magpul/A&K, w promocji dają, że jak chcesz to ci w nim zamontują GB z KWA za free

Edited by dr Ziolo
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...