Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Włąsnie tego mi tu brakowało.

Panowie ktoś znalazł fajnego moda albo dodatek do jakiejś dobrej gry

- proszę o podzielenie się z innymi maniakami

[tylko bez żadnych pedalskich tony hawków czy innego szlamu gdzie sie nie strzela :P ]

p.s. i nie pisać że stare czy coś - nawet stare rzeczy są dobre i nie wszysyce je widzieli

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Szukam modów do polskojęzycznej wersji Ghost Recon. Znalazłem kilka stron z modami ale niestety nie były kompatybilne z moją wersją gry. Ciągle mi się gra wywala po uruchomieniu któregoś. Jedyne jakie mi działają jak na razie to Spec Ops Mod i NMM GR Weapon Mod ver2.0. A i ten drugi nie do końca - przy próbie wyboru specjalistów też się wywala. Tak więc jakby ktoś wiedział gdzie szukać modów i patchy pod polską wersję GR to byłbym wdzięczny.

Link to post
Share on other sites
Szukam modów do polskojęzycznej wersji Ghost Recon. Znalazłem kilka stron z modami ale niestety nie były kompatybilne z moją wersją gry. Ciągle mi się gra wywala po uruchomieniu któregoś. Jedyne jakie mi działają jak na razie to Spec Ops Mod i NMM GR Weapon Mod ver2.0. A i ten drugi nie do końca - przy próbie wyboru specjalistów też się wywala. Tak więc jakby ktoś wiedział gdzie szukać modów i patchy pod polską wersję GR to byłbym wdzięczny.

 

Mozliwe ze ci nie czaja te mody bo nie masz odpowiedniej wersji gry..spaczuj ja na maxa i poprobuj...ja tak robilem z Polska wersja i dzialalo wszystko...no prawie wszystko.A inne mody moga wywalac bo sa kompatybilne ze zwyklym GR z DS i IT a takich lepiej nie instalowac jak sie ma tylko podstawowy GR.

Link to post
Share on other sites

Ja polecam moda do HL1 - Natural Selection

 

Natural Selection to pierwsza sieciowa gra First Person Perspective (FPP) z elementami strategii czasu rzeczywistego (Real Time Strategy, RTS). Jest to połączenie dwóch tak różniących się od siebie gatunków - typowe gry RTS to przecież wszelkie Warcraft'y, StarCraft'y, Diuny, C&C itp., które tak samo ciężko sobie wyobrazić w trybie FPP, jak Quake'a, Unreal'a czy Half-Life'a w trybie RTS.

 

Jak więc wygląda rozgrywka w NSa? Gra, jak w typowym team-play'u, polega na walce pomiędzy dwoma drużynami - oddziałem komandosów zwanych Frontiersmen i zespołem obcych, zwanych Kharaa. Do dyspozycji obu drużyn na początku rozgrywki są jedynie najbardziej podstawowe bronie i zdolności. Obydwa zespoły mogą (i muszą) budować różne konstrukcje, które będą umożliwiały wykształcenie silniejszych metod walki (np. silniejszych broni i pancerzy).

 

http://www.natural-selection.pl/index.php?docid=190

 

http://www.natural-selection.pl/

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
znam ta stronę, ale jest mało pomyślana...tylko lista bez screenów...:)

 

No jakies zadupne mody niestety maja za maly budzet zeby sie dorobic screena na tej stronce.Dobrze ze do niektorych modow daja linka do strony danego moda i mozna cos poczytac,ale niestety nie do kazdego

 

 

A no faktycznie IDFa nie ma...hmm dawno nie zagladalem na ta stronce i mozliwe ze juz linka nie ma...A co zmnial?...celowniki,bronie i postacie na zolnierzy IDF.Ok 90 mb mial a ja ga sciagalem z racji tego ze mam sentyment do wojsk Izraela

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

Unreal Tournament ( klasyczny,nie żadne bajery w stylu 2003 etc. ) :

a) Tactical Ops - mi osobiście nie przypasowało,może dlatego bo się zbyt do CSa przyzwyczaiłem ? Ale wiele osób twierdzi że lepsze od CSa

B) ChaosUT - Sporo zabawy :D

c) Unreal4EVER Fortress - Bardzo rozbudowany mod , niestety posiada troche niedoróbek ...

 

Cya

 

HateMe!

Link to post
Share on other sites

True Combat: Elite ( http://truecombat.com/intro.php )

 

Mod do wolfa ET - łączy grywalność wolfa z odrobiną realizmu znanego z America's Army.

 

Naprawdę polecam! Mnóstwo dobrze odwzorowanej broni i ciekawe mapy.

Najlepszy moim zdaniem (obok DC do BF42 i AASF) multiplayer.

Gówniane kanterstrajki których twórcy chyba nie mają pojęcia o realiźmie się chowają 8)

 

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...

Troche odświeże temat

Mam pytanie odnośnie modów do BF-a 1942 a dokładnie jakie polecacie?

Mam już DC (który mnie troche rozczarował), a FH jest spoko.

Znacie jeszcze inne ciekawe mody? (najlepiej takie które odwzorowywują współczesne pole bitwy)

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...