Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pierwsza replika ASG i początek zabawy


Recommended Posts

Witam jestem nowy na forum. Ostatnio byłem na hali asg, którą od niedawna można odwiedzać we Wrocławiu, na tyle mi się to spodobało, że postanowiłem zakupić własną replikę ( na tą chwilę tylko replikę główną, magazynki itp ). Jako swoją pierwszą replikę chciałbym kupić gaziaka a dokładnie chodzi mi o tą replikę:

http://gunfire.pl/product-pol-1152194383-Gazowa-replika-karabinu-PDW-CO2-NPAS-CUSTOM-.html

i od razu te magazynki http://gunfire.pl/product-pol-1152198550-Magazynek-real-cap-do-replik-typu-M4-M16-Open-Bolt-CO2-.html ( i tu pytanie czy będą pasować )

Spodobała mi się ze względu na to, że jest na gaz, ma na start ztuningowane części oraz blow back.

Strzelać będę głównie na hali ( CQB ) dlatego raczej nie powinienem mieć problemów z rozprężaniem gazu

oczywiście od czasu do czasu będę strzelał na dworze ale to raczej wtedy gdy będzie ciepło.

Napisałem już chyba wszystko co chciałem,teraz czekam na wasze porady i opinie co do kupna repliki

 

Z góry dzięki za odp

Link to post
Share on other sites

Szczerze to doradziłbym Ci tą replikę http://www.taiwangun...pj249-pj46.html

Możesz dostosować ją do swoich potrzeb, masz wielką siłę ognia i 12 miesięcy gwarancji w dobrym serwisie, zdecydowanie lepszym niż Gunfire, dodatkowo to replika bardziej ekonomiczna. Co do wartości FPS to bez problemu w 2 minuty możesz ją zmniejszyć poprzez wymianę sprężyn bez otwierania GB. Nada się i do lasu i do hali.

Edited by tomcio1980
Link to post
Share on other sites

Wiesz dążysz do ułudy, jeśli masz takie wymagania to kup najprostszą CM028 nie ma sensu wydawać kasy na gaziaka. Podrzuciłem Ci ciekawy pomysł na zasypanie wroga masą kulasów. Kolbę masz suwaną, a osiągi repliki oraz szybkość wymiany sprężyny gwarantują Ci uniwersalność. Wątpię by replika z 350 FPS bo tyle Bóg przykazał w CQB sprawdziła się w lesie.

 

Tu za 1325zł masz replikę która jest chodliwym towarem i nawet jak Ci się znudzi lub nie spodoba to opchniesz ją bez większych strat ze względu na jej lans i gwarancję. Tego z ta gazówką z GF nie zrobisz.

Link to post
Share on other sites

Ej, kto jakimi magazynkami strzela to indywidualna sprawa. I replika z 350fps też jest w stanie narobić bigosu w lesie.

 

Raven, masz w sumie duży budżet. Napisz, jakie repliki preferujemy, może znajdą się alternatywy. Piszę ot tak na zapas, bo nic nie wiem o tym PDW.

Link to post
Share on other sites

Głównie podobają mi się repliki m4 lub repliki bazujące na m4 ( PDW, M416 itp ) koniecznie ze składaną kolbą ponieważ głównym miejscem w którym będę się strzelał będzie ta hala http://republikaasg.pl/ lecz replika musi być też na tyle długa aby wygodnie korzystało się z niej w lesie. Mimo wszystko wolałbym coś gazowego ( blow back ) lecz może też być elektryk ( tu koniecznie bez blow back ) i od razu mówię że wszystkie AK AKS itp odpadają

Link to post
Share on other sites

jeśli jest taka możliwość w elektrykach to z regulacją fps'ów

 

W elektrykach liczbę fps możesz zmienić poprzez wymianę sprężyny. Normalnie wiąże się to z otwieraniem gb, czyli dużo roboty, lecz niektórzy producenci stosują system szybkiej wymiany sprężyny, czyli odkręcasz element z tyłu gb, wyciągasz sprężynę, wkładasz nową i zakręcasz.

 

//Edit

Głównie podobają mi się repliki m4 lub repliki bazujące na m4 ( PDW, M416 itp )

 

Nie ma czegoś takiego jak M416, jest HK416.

Edited by Luminofor
Link to post
Share on other sites

W takim razie musi być z system tej szybkiej wymiany sprężyny repliki do 1700 zł czekam na propozycje elektryków i gaziaków

 

 

oraz nadal czekam na odpowiedź dotyczącą PDW a dokładniej na czym polega jej awaryjność

 

a m416 to nie jest przypadkiem oznaczenie oryginału ?

Edited by raven9716
Link to post
Share on other sites

Polecam Ci dowolną g36 ARESA. Jest elektryczna, składa kolba, blow back, system szybkiej wymiany sprężyny bez rozkręcania GB. Wszystko co chcesz i jest dużo tańsza, i ma tańsze magazynki. Do tego jest w 3 różnych wersjach różniących się długością.

Link to post
Share on other sites

Przemyślałem sprawę i zdecydowałem się na elektryka, lecz to UMP ani g36 nie przypadło mi zbytnio do gustu, za to przeglądając repliki elektryczne znalazłem taką oto replikę SCAR http://gunfire.pl/product-pol-1152197371-Replika-karabinu-szturmowego-FN-SCAR-CQC.html i tu pytanie czy nada się na początek ( jeśli tak ) to jaką baterię i ładowarkę kupić razem z repliką

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...