Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

KWA M4 LMT Defender 4 S.I.R.


Recommended Posts

Witam,

 

Przede wszystkim chciałbym się przedstawić i pozdrowić wszystkich użytkowników, jestem tutaj nowy. Jestem Marcel, mam 16 lat i mieszkam w Warszawie. Mój problem polega na tym, że chciałem sobie kupić karabin szturmowy KWA M4 LMT Defender 4 S.I.R, ale niestety po sprawdzeniu kilku sklepów, dowiedziałem się, że nie jest on w sprzedaży (tak samo jak chyba każdy z tej serii - przynajmniej podobny, bo wiem, że są dostępne, ale tylko te kompaktowe). Mógłby mi ktoś doradzić, gdzie można dostać taki karabin? Jeśli faktycznie nigdzie już go nie dostanę, to prosiłbym o pomoc w wybraniu jakiejś alternatywy. Szukam karabinu mało awaryjnego i co najważniejsze solidnego i celnego (choć przy tym nie jakiegoś bardzo długiego, tak do ok. 90cm), najlepiej full metal, przydałoby się też, gdyby ewentualny tuning takiego nie był zbyt drogi. Dobrze byłoby, gdyby była to jakaś M4, choć jeżeli w podobnej cenie jest jakiś inny karabin, który jest odczuwalnie lepszy, to taki też może być. Z góry dziękuję za każdą pomoc :)

Link to post
Share on other sites

Rozumiem, dzięki. Szkoda, bo te karabiny wydawały mi się najlepsze ze wszystkich M4 dostępnych w tej cenie... A mógłby mi ktoś powiedzieć czy ta broń, może być dobrą alternatywą? http://taktyczny.com/repliki-asg/karabiny-szturmowe/karabin-szturmowy-m15a4-armalite-spc-aeg-bb-pl.html Szukałem w internecie, ale nie znalazłem wielu recenzji, a wydaje się być całkiem dobra (Jeszcze na wielka promocja :>). Jeśli chodzi o wykonanie zewnętrzne, to chyba zdaje się nie odbiegać od tamtej, ale mi chodzi głównie o wnętrze, gearbox etc. o których nie ma zbyt wielu informacji. Posiada ktoś może tą replikę, lub może wie o niej co nieco?

Link to post
Share on other sites

Ma, ale to KWA USA, jak już mówiłeś inną wersję, która niestety mi nie odpowiada. No nic, będę szukać dalej. Jak ktoś ma jakąś fajną alternatywę do tych M-ek z serii LMT (nie muszą to być koniecznie M-ki), ale chodzi mi o karabin o podobnej jakości i cenie i jak już mówiłem bardzo ważna jest dla mnie też celność. Najlepiej full metal, lub prawie full... Bo nie wiem teraz na co się zdecydować, oczywiście jakby ktoś gdzieś widział KWA M4 LMT Defender 4 S.I.R., lub LMT Patrol R.I.S, lub zwykłą. To byłbym wdzięczny za informacje.

Link to post
Share on other sites

A po co ci do jasnej cholery te kwa? Z tego co widzę stać cię na rmkę fullmetal z oznaczeniami ostrej z dobrymi osiągami dobrej renomowanej firmy mowa o m4 ras g&p z asgshopu. Z tego z czego mnie zapewniali niedawno to maja mieć niedługo dostawę. Nie wiem ile chcesz wydać ale za 1400 + jakias kaska na batke i ladowarke i kulki.

Link to post
Share on other sites

Po co mi te KWA? Słyszałem o nich same pozytywne opinie: Niezniszczalny GB, 400fps w stocku, Full metal, 0 luzów, można je bardzo tanio stuningować itd... Ta G&P też jest całkiem fajna, ale trochę nie zadowala mnie 330-350fps w stocku. Chyba, że G&P wprowadziło tu jakieś ciekawe rozwiązanie na zwiększenie zasięgu pomimo tych ok. 340fps, bo jak już mówiłem zależy mi na celności i zasięgu, ale nie chciałem np. m16, bo gdybym miał się strzelać w budynku (raczej preferuję las, ale może się zdarzyć), byłoby ciężko, m4 jest trochę krótsza, a celność i w ogóle osiągi ma bardzo podobne. A właśnie, ta m-ka G&P jak stoi z zasięgiem? Albo co ewentualnie niedrogo można w niej stuningować, żeby go poprawić?

Link to post
Share on other sites

Wiem, wiem... Ale nie wiem czy ta broń z niezłym Hop-up i dobrą lufą, będzie w stanie dorównać tamtej jeśli chodzi o celność i zasięg (w stocku oczywiście). Poza tym ta jest jednak trochę droższa... I w tej cenie, to można kupić tą KWA i jeszcze coś tam w niej stuningować. No nic... Najwyżej kupię M16 z tej samej serii i tak w budynkach raczej rzadko będę się strzelał, ale jakby ktoś znalazł gdzieś tamtą M-kę S.I.R, czy w ogóle jakąkolwiek z tej serii (z lufą normalnej długości, nie żadne kompaktowe), to byłbym wdzięczny za informacje.

Link to post
Share on other sites

Do wiosny jeszcze trochę, a na wiosne powinna być dostawa KWA. U mnie w firmie się obiło o uszy, że luty/marzec w końcu powinny dotrzeć do Action Sport Games - więc jak nie potrzebujesz jej na zaraz wstrzymaj się, bo jest szansa że się pojawią.

Link to post
Share on other sites

A co sądzicie o replice z tej samej serii - M16 LMT Defender 16? bo widziałem, że jest na allegro u polecanego sprzedawcy. Wiem, że jeśli chodzi o to co jest w środku jest ona bardzo podobna, ale jest również dłuższa... Czy różnica w celności w porównaniu z M4 tej samej serii będzie odczuwalna? Bo rozumiem, że te 15cm więcej, to nie tylko gorsza mobilność, coś musi w tym być... Ale znowu podkreślę, że jakby ktoś znalazł tego S.I.R'a, lub Patrol R.I.S, to proszę o informacje, bo te repliki mi się chyba jak narazie najbardziej podobają.

Link to post
Share on other sites

Mówię to co słyszałem/co mi przekazano/co czytałem. Na stronie ASG nadal można zobaczyć Defendery w ofercie, co więcej w newsie z 3/01/2013 Defender jest dalej w ofercie serii ProLine - i bedzie jeszcze fajniejszy, lepsiejszy, pro-uber-milsim i tak mu dopomóż Pambu. Sam nadstawiam ucha na Defendery bo na jednego poluję dla siebie na wiosne ;)

 

Pozdr

Link to post
Share on other sites

Przejrzałes ofertę asgshopu? Emka napewno ci sie nie rozleci, lepszej nie znajdziesz zew. a do kwa dużo jej nie brakuje jak nie są porównywalne. Wymieniasz sprezyne,gumk,lufe i masz replike na długie lata. Dokupisz sobie jakieś koli i lipola i gites. Sam mowiles ze sie może zdazyc cqb więc i tak będziesz musiał swoją kwa "osłabić" a tak masz za kilka stówek wiecej, replike która zew. powala na kolana i wew daje radę do przereklamowanej kwa. Ponadto sam sklep asgshop.pl jest dobrym sklepem nawet w przypadku reklamacji(jednak gwarancja do g&p ci sie raczej nie przyda :) )czy polepszenia osiagow na miejscu. Jeśli cię stać to na twoim miejscu bym ewentualnie poczekał i kupił.

Link to post
Share on other sites
  • 2 years later...

Chciałbym wymienić górny RIS z LMT Defender4 S.I.R. Jest to jeden elementów projektu gdzie wymieniam na front MOE.

Czy ktoś sprawdzął lub wie, który/jaki górny RIS będzie pasowal w taki spośób aby nowy RIS konczył się na równo z body?

Link to post
Share on other sites

Mówię to co słyszałem/co mi przekazano/co czytałem. Na stronie ASG nadal można zobaczyć Defendery w ofercie, co więcej w newsie z 3/01/2013 Defender jest dalej w ofercie serii ProLine - i bedzie jeszcze fajniejszy, lepsiejszy, pro-uber-milsim i tak mu dopomóż Pambu. Sam nadstawiam ucha na Defendery bo na jednego poluję dla siebie na wiosne :icon_wink:

 

Pozdr

Defendery ASG robiło G&P, pozostałe modele chyba Deep Fire. KWA nie współpracuje z ASG od ponad roku.

Edited by Nath
Link to post
Share on other sites

Gdzie Ty masz w replikach nie do czarnej od g&p 340 fps ? Ja mam emke tmr ball ball w wersji b i strzela wyśmienicie, lekka regulacja hopka i kuleczki lecą w jeden i ten sam cel ... Na chrono mierzyłem w stocku 430 fps z wahaniem 5 fpsów.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...