Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Operation Flashpoint 2


Recommended Posts

  • Replies 101
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ślinotok.... :D grałem w CWC (cold war crisis) potem kupiłem w promocji (za 19.99 PLN nie za 90.99 PLN) operation flashpoint RESISTANCE :D no i 3 miechy non stop grałem. potem miesiąc przerwy i znowu 3 miesiące. i tak do dziś

 

 

* no po 3 miesiącach grania non-stop może się znudzić nie? :wink:

Link to post
Share on other sites
* no po 3 miesiącach grania non-stop może się znudzić nie? :wink:

 

nie..ja gram od poczatkow tej gry do dzisiaj i nawet troche mi sie nie znudzila...A OFP2 wyglada po prostu bosko...czekam na jakis pierwszy gameplay albo trailer jakis ladny.Czuje ze to bedzie hiciorek..sa rzeczy ktore sa skazane na slawe :wink:

Link to post
Share on other sites

Grafiora 8O Pentium 6 10Ghz, 20GB RAM, Geforce 5*5 99999 1024DDR2000 :D

Wymiata!

 

A ogólnie co do "koncepcji" OFP:

Jedyna gra w której można zrobić prosty scenariusz typu..osadzić jedną drużynę we wiosce a drugą byle gdzie np. 5km dalej. Scenariusz zalóżmy timelimit 5h. I czekanie, może z buciora przybiegną, może czołgiem, może przebrani za cywilów, a może z helikoptera. To jest jedyna gra gdzie można tak różnorodnie i na tak wielkim terenie grać.

Link to post
Share on other sites

no za pierwszym razem to z 5 miesiecy bylo, zaraz znowy zainstaluje OFP :D grałem z bratem przez LAN, rozumiecie 12 moich czołgów (ja dowódca albo abramsy z ID, co sam steruje i strzelam) na jego 12 czołgów. robiłem różne rzeczy, zrzucałem ludzi mu nad głową w lesie z blackhawka, samolotami sie gonilismy, bombardowania, snajper na snajpera, MY 2 snajperzy na 999999 CKM-ów ruskich..... albo 5 blackhawkow ludzi, zrzucanych na ruskich, atak prawie wszystkimi jednostkami na miasto, albo brałem cały helikopter (rzecz jasna blackhawk) rzołnieży (nocne... :wink: ) i czyściłem 5 miast z kolei, wydając wszystkie możliwe roskazy... ITD 8) mógłbym tak w nieskończoność.... :D

 

a co do 2 części to oświetlenie JEST OBRZYDLIWE :!: :!: :!: WYGLĄDA TRAGICZNIE I NIC NIE WIDAĆ OPRÓCZ PRAWIE BIAŁYCH (NO ŻÓŁTYCH) KAMIENI WSZYSTKO JEST CIEMNE, ZIELONE..... :twisted:

wkur..... się. :twisted:

 

 

 

jak grać przez neta? bo w MoH moge a tu sie nie da ?

Link to post
Share on other sites

Screeny z dwojki nie sa w pelni piekne bo zapewne robili je na kompie ktory jeszce tej gry nie dzwignie w pelni...bo widac troche pikselkowatosc ale i tak jest sie czym zachwycac...osobiscie podobaja mi sie nowe lasy...oj bedzie kamperiada przez net :)

Link to post
Share on other sites
no a wyjaśnij mi jak sie połączyć przez neta bo mi nie idzie... :(

 

To nie grales nigdy przez net?ehh zaluj...a polaczenie sie na serek to zadna sztuka...na polskie najlepiej znac ip a zagraniczne gra sciaga sama bo wspolpracuje z gejspy :P ...albo sciagnij allseeingeye...sposob troche jest.

Link to post
Share on other sites

Nie mam cierpliwosci wyjasniac...trzeba dlugo grac zeby poznac obyczaje i system jaki obowiazuje przez net ale ogolnie jest to banalne.Nie ma niestety a moze i na szczescie takiej mozliwosci ze wbijasz sie w momecie jak juz graja...jak graja to masz okno w ktorym jest lista graczy i czas pzostaly do konca rozgrywki i czekasz az on uplynie..a jak wejdziesz w momecie jak ludzie sie zbieraja na gre to wybierasz strone ktora chcesz grac...usa,ruskie badz partyzanci i czekasz azz odpala gre...poznej klikasz "wszystko gotowe" i czekasz az sie zacznie...to wszystko

Link to post
Share on other sites

Jaka kurde znowu chmurka?...to nie cs czy inne muckowate gry...to normalne ze nie wiesz w co strzelasz skoro to cos jest jakies 400 metrow od ciebie w krzaku i nawet nie wiesz czy to czlowiek czy nie...to caly urok tej gry...pograj sobie takie mapy "hexenkesel"..one sa dosyc szybkie i male takze tam mozna pocwiczyc refleks..a jak wolisz cos wiekszego to battlefealdy sa fajne

Link to post
Share on other sites
  • 3 years later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Czekam na tę produkcję zniecierpliwiony. Zastanawiam sie jak duże będzie podobieństwo do Bugged Assault 2 z uwagi na to że to 2 rózne projekty o tym samym korzeniu. Po obejrzeniu filmików bardzo spodobało mi się to, co męczyło mnie w OF, Arma 1 i 2. Mianowicie bezwładność kamery, to ze ruchy postaci są z opóźnieniem w stosunku do klawisza. A tutaj trym FPP jest bardziej... FPP ;)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...