Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 76
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Narazie mogę powiedzieć że tylko dysza ale tych jest pełno. Jeśli dorwiesz wzmocnioną poliwęglanową to powinna wytrzymać dość sporo.

 

Jakiś user kilka postów wcześniej miał problem ale okazało się że to jakiś foch sprężynki selektora.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Te gwałtowne skoki fps to może być dawkowanie większej porcji gazu, tam za bardzo nie ma co mieć luzu. Ogólnie jest stabilnie :F

 

Z ciekawości :

Na jakim gazie masz te wyniki?

I ile ładujesz magazynek, pytam o czas.

Czy możesz porównać jakoś osiągi , w tym celność przed i po zmianie lufy i gumki?

Link to post
Share on other sites

Ładuję, aż wyrówna się ciśnienie między butlą a magazynkiem czyli przestanie płynąć. Gaz jakiś z gfc diabli wiedzą co to jest. Niestety nie za bardzo mam jak porównać, bo tylko 2 razy strzeliłem przez chrono 325fps i 320 fps przed wymianą lufy. Co do zasięgu i celności to jeszcze tego nie sprawdzałem. Dysza jest standardowa bo uszkodziłem przez przypadek azuminetha czy jakoś tak na dzień dobry więc jadę na stocku. Przymierzam się do zakupu innej dyszy oraz zastanawiam się jaką kupić głowice tłoka, wentylowaną czy zwykłą, bawiłeś się takimi?

Link to post
Share on other sites

Axel w swojej replice masz jakiś tuning a jeśli tak to jaki? Ile fpsów udało Ci się wyciągnąć, bo nie powiem aktualna wartość mnie zadowala i chcę bawić się w doszczelnienie repliki. Zakładam, że są wentylowane głowice i grzebię właśnie po sklepach bo muszę i tak zamówić dyszę więc brałbym od razu komplet.

Link to post
Share on other sites

Nie mam tuningu, tylko dyszę. obecnie mam 350 fps na gazie protech.

Jeśli chcesz więcej wiatru to mógłbyś wziąć tłumik power up od wii tech. Daje zysk 20-30% fps.

Jak będę cierpiał na nadmiar pieniędzy to kupię ten tłumik.

 

O głowicach nic nie wiem, ale widuje je czasem, metalowe i z tworzywa.

Są zawory do mp7 gbb , tak do magazynka - dawkuje więcej gazu ( wg mnie nieopłacalne bo każdy mag potrzebuje nowego zaworu ), jak i do samej repliki - inne sprężenie.

 

90% rzeczy jest na airsoftglobal.com :icon_smile:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...