Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Ze smutkiem oznajmniam że moje nowiuśkie mp7 gbb od tokyo marui zdechło, właściwie po wywaleniu niecałego magazynka, w temp 25 st celsjusza.

sht3U9g.jpg

Zasilanie green gas ,wylot 320 fps @ 0.2bb .

Przyczyna śmierci :

Pęknięcie dyszy, part no. MGG1-89

Front dyszy został w komorze HU, tył cofnął się. do środka komory nabojowej poleciała 2 inne części.

 

Kontaktuję się ze sprzedawcą w sprawie RMA / części zamiennych zespołu dyszy na jego koszt.

 

Wiem że na rynku pojawił się już zestaw 'Enhanced' od firmy Creation, który na wszelki wypadek i tak zakupiłem, gdyby okazało się że to nie jednostkowy przypadek, i stock nie był jednak GreenGas ready.

 

To tyle dziegciu w łyżce miodu.

 

sTrdXQG.jpgXCsEEH2.jpgehlUEkC.jpgS5yPYpe.jpgeBh8EBw.jpg

 

Addentum

 

Fora i strona FB marui potwierdza niestety że syndrom pękniętej dyszy to nie jest problem jednostkowy. Zespół dyszy pęką, podobno to loteria.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 76
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@Axel

Masz już zamontowany ten wzmocniony zestaw? Co prawda dwa dni, to i tak mało na ewentualne testy, ale liczę, że za jakiś czas dasz znać jak z trwałością. Trochę to ostudziło moje zapały, a napaliłem się na tego PM'a.

 

Druga sprawa, miałeś okazje strzelać z MP7, MP9 lub Krissa od KWA? Chodzi mi o wrażenia ze strzelania w stosunku do tych PMów, choć po filmikach wnioskuje, że TM ma najmocniejszy BB.

Link to post
Share on other sites

Strzelałem z mp9 kwa , tyle co mogłem z mp7. Fajniejszy BB na korzyść TM. Krissa jeszcze nie macałem.

 

Części dopiero w drodze do PL, znając moje szczęście to najwcześniej za tydzień będą.

 

Dotarł mi zespół dyszy od creation.

Mp7 żyje. 340 fps na ciepłym GG.

 

Regulacja hopup wymaga wyjęcia magazynka oraz zamka w pozycji frontowej. Przy włożonym magu lub zamku w tylnej pozycji nie cofniemy regulatora komory hop up.

 

edit

 

dorzucam foty

http://imgur.com/a/0O5uA#0

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

No i stało się.

Części do modyfikacji mp7 wyrastają jak grzyby po deszczu.

Creation airsoft oraz Future Energy powypuszczały już zespoły wzmocionych dysz , zawory air flow valve oraz sprężyny odrzutu. Sam nie wiem co wybrać, napisałem do zaufanego sklepu o poradę :).

Plan jest taki by fpsy nadal były na poziomie ok 340 przy odrzucie gniatającym w krzesło :)

Link to post
Share on other sites

Plan jest taki by fpsy nadal były na poziomie ok 340 przy odrzucie gniatającym w krzesło :icon_smile:

 

Przecież Ci mówiłem, że przy "ostrym" MP7 odrzutu prawie nie ma. Z tego się strzela jak z zabawki. Tylko efekty na tarczy czy tam przeciwniku są trochę inne:P

Link to post
Share on other sites

Jak działo okrętowe od razu.

Biorąc pod uwagę i tak mały odrzut przy ostrym mp7, każda replika asg po przygodach na strzelnicy wali jak popierdółka.

 

Wracając narazie do właściwiego tematu serwis sklepowy doradził zakup:

Creation enhanced recoil spring guide 150%

lub

FE 110% recoil spring guide

 

 

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Axel, jakiej dyszy obecnie używasz i czy wymieniałeś coś poza nią?

Jaki już przebieg zrobiłeś?

Jakieś problemy wyszły do tego czasu?

No i bardzo ciekawi mnie ten power-up kit, masz już go?

 

Sprawiłbym sobie MP7 pod choinkę i jak narazie Marui na 1szym miejscu, tylko ta dysza mnie martwi. Na arnies widziałem, że nawet te "wzmocnione" potrafiły się popsuć.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...