Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sprzed do ASG - start


Recommended Posts

witam ,

otoz zamierzam kupic sobie sprzet asg , gdyz moj kolega mnie namawia do dolaczenie do ekpiy ktora co 1-2tygodnie wyjezdza na forty i magazyny . Na dobry metalowy elektryczny karabin ASG zamierzam wydac tak do 270zl i tu moje pytanie ; czy mozecie mi doradzic na jakie parametry zwracac uwage przy zakupie , czy waga jest istotna . Znalazlem kilka ciekawych linkow i czy mozecie mi powiedzic ktory z nich jest najlepszy i dlaczego , poniewaz nie mam zielonego pojecia odnosnie ASG . Jezeli mozecie doradzic jaki karabin bedzie lepszy od tych ktory mi sie podobaja to piszcie i wysylajcie linki z sklepow internetowych.

 

...,

...,

http://allegro.pl/pi...2999114457.html

http://allegro.pl/ka...2968754458.html

 

Pozdrawiam Pawel .

 

Następny post napisany w ten sposób poleci. Buniek92

Link to post
Share on other sites

Trzeci jest najlepszy, bo ma zieloną kolbę i chwyt.

 

Najtańszy - cm.028, ale to replika broni AK-47, emki zaczynają się od 8-9 stów, poszukaj Evolution Airsoft. W twoim budżecie to chyba tylko sprężynowe strzelby, zobacz na Taiwangun.

Edited by RedViper
Link to post
Share on other sites

Powiem tak - okrutnie śmierdzące kupy. Lepiej tego nawet nie oglądać na zdjęciach. Nowego AEG, który będzie przyzwoicie działał nie kupisz za mniej niż 350-400zł. Z najniższej sensownej półki cenowej (400-500zł) polecane są giety JG oraz CM.028. Sklepy to Gunfire, Taiwangun, Specshop. Poszukaj sobie na forum. Jak kolega wyżej napisał - za taką kwotę to lepiej kupić strzelbę AGM 003. Kosztuje grosze, a będzie się na pewno o niebo lepiej sprawowała, niż te "repliki", które przedstawiłeś.

Edited by proteziaksaspl
Link to post
Share on other sites

CM.028 to najtańsza i najsensowniejsza replika jaką możesz kupić. To co podałeś to zabawki, a nie repliki. Jedyne co możesz jeszcze wybrać to shot agm 003. Pamiętaj, że jeszcze musisz mieć ochronę oczu - tu polecam Ci ( jak i wielu na tym forum) Uvex Ivo.

 

Poza tym wysil się trochę i popatrz na to co piszesz.

Link to post
Share on other sites

Umisz czytoć?

(...)Tak, to CM.028, giety JG(...)
(...)Z najniższej sensownej półki cenowej (400-500zł) polecane są giety JG oraz CM.028.(...)
Najtańszy - cm.028, ale to replika broni AK-47(...)
(...)za taką kwotę to lepiej kupić strzelbę AGM 003.(...)

Czyli tak, do wyboru (sensownego) masz:

-CM.028

-giety JG

-strzelby AGM

To chyba na tyle z dostępnych, tańszych replik w Polsce.

 

Pamiętaj też o ochronie oczu, ich nie kupisz.

Link to post
Share on other sites

To zależy od temperatury i tego, jak siejesz kulki. Ta batka ma zaledwie 1100mAh więc miej nadzieję, że naładowana na maxa wystarczy Ci na całą strzelankę. Pamiętaj, żeby jej nie przeładować, bo inaczej "cya" i będziesz musiał kupować nową. Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Gdzieś na forum był temat o ładowaniu baterii -> szukaj

 

Mam stockową beterię od AK74 cymy (1200 mAh) i potrafi trzymać plus minus cztery godziny strzelanki, ale to oczywiście zależy od warunków i od tego jak często sie sypie, a ja tam w rambo się nie bawie...

Natomiast ja ładuję na "czuja" ładuję ok 2,5 godziny do trzech i kiedy czuje że bateria zaczyna się grzać odłączam, ale to się skończy kiedy przesiądę się z "chińczyka" na coś lepszego :P

Link to post
Share on other sites

Zbyt długie ładowanie rozgrzewa za bardzo akumulator i przeładowanie powoduje wytrącanie się kryształków kadmu - zmniejszy się pojemność i żywotność akumulatora. Dotyczy się to nawet tego w telefonach. Dlatego baterie w telefonach co raz krócej trzymają - jak zostawiamy na noc do ładowania to ładuje się dłużej niż powinna i zachodzi proces, który opisałem wyżej :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...