Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

m4 kwa , G&G , ASG


Recommended Posts

zamowilem ta z specshopu mam nadzieje ze nie bede rozczarowany ; )

Będziesz. W replice "strzela gearbox". Reszta to cool factor. W KWA jest 2gx, i to działa. Reszta powiela zwykłe v2.. W tej wybranej przez Ciebie, części są wzmocnione, łożyska 8 mm ale sam szkielet troszkę lepszy niż "standard".

Na korzyść przemawia fakt, że też wymiana samego cylinderka, znacznie zwiększy fpsy . A na żywotność gearboxa wpływu to nie będzie miało.

 

Bajerancki magazynek, na linkę, można już kupić w gunfire :)

Edited by ravkill
Link to post
Share on other sites

Witam

Zastanawiam się nad zakupem M4, wybrałem takie oto repliki:

http://taktyczny.com/repliki-asg/m16-m4-i-pochodne-pl/karabin-m4-cqr-mod1-kwa-usa.html

 

http://www.specshop.pl/product_info.php?manufacturers_id=58&products_id=11065&name=ASG_-_Armalite_M15A4_Carbine_-_Next_Generation_Proline_-_17391

 

 

Która z tych dwóch replik będzie lepsza?

Wiem, że gearbox KWA jest strasznie wytrzymały, lecz nic nie wiem o gearboxie Ultimate czy wytrzyma on SP130 Guardera po samej wymianie sprężyny?

Zależy mi też na wyglądzie zewnętrznym, za jakiś czas planuje wymienić body na jakieś ładniejsze np. G&P lub KA czy bez problemu można je zamontować w tych replikach?

Link to post
Share on other sites

Jeżeli zależy ci na wyglądzie nie bierz KWA.Nie wiem jak ten ultimate,ale dupy wyglądem nie urywa.

 

Pod względem bebechów KWA nie ma sobie równych.

 

Od siebie polecę ci G&P jak i King Arms.

 

Jeżeli chcesz zmienić body w KWA musisz znaleźć lower reciever na dwu częściową komorę hopka.W przeciwnym razie będziesz musiał zastosować jednoczęściową.

Edited by Nitro
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...