Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

rider_of_fire / prorokxdd / Wesoły_Kostek - UWAGA!


Recommended Posts

A więc, miałem na zamianę replikę i kamizelkę, znalazł się ów użytkownik http://wmasg.pl/pl/profil/show/68828 który zaproponował mi zamianę za jego replikę, dogadaliśmy się co do wysyłki, wymienione dane telefony fajnie, ja wysłałem replikę i na drugi dzień już u niego była... a jego niby wysłana kurierem uwaga szła aż 3 tygodnie po czym niby okazało się ze co ? leżała na magazynie... następnie skontaktował się i uzgodniliśmy aby wysłał pocztą replikę... Tsaaa co było kolejnym wałem z jego strony ze wyśle... oczywiście mówiąc ze wyśle mi numer przesyłki nie zrobił tego do tej pory... mało tego, Przestał odbierać telefony... zero kontaktu... z moich źródeł co mnie słono kosztowało dowiedziałem ze ani paczka w tym kurierze i w poczcie polskiej nie istniała... na dodatek wiem, ze wciąż ma tą replikę w domu... Ciągle pisze mu wiadomości i sms i na wmasg i na fb bo go znalazłem, no ale co widzę ze je wyświetla ale nie odpowiada co oznacza zlewanie kogoś...Piszę tutaj ten problem, ponieważ może jest jakaś osoba która zna tego człowieka i mogła by mi pomóc...

Link to post
Share on other sites
  • Replies 116
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

"Znajomy użytkownika matekno, więc jakoś mnie to nie dziwi.", chyba Cie poje....o, jestem chory i mam opuchniętą sznęczę po operacji... tel, nie odbieram bo nie mam jak mówić, sms nie pisze bo darmowych nie mam ( chyba że będziesz mi płacił.. xD)...wysłałem przesyłke na początku DHL, jednak oni początkową paczke gdzieś nad morze zawiezli.....bo problem z samochodem mieli i i paczka była na samym dole listy....po kilku telefonach i 2-ch wizytach w siedzibie firmy przesyłkowej.....paczka została mi przywieziona na mój adres na ich koszt....po rozmowach z kontrachentem, paczkę wysłałem pocztą polska, gdzie po 3-ch dniach, powiniem ją mieć....Pewnie zadacie mnóstwo pytań.: Dlaczego odrazu nie wysłałem pocztą polska??, Otóż myślałem, że kurierem będzie miał paczkę na drugi dzień.

Nie chce problemów....nie mogę sobie na takie coś pozwolić...przyszła praca tego wymaga...zresztą jak każda wymaga by w aktach było czysto. Sam problemów nie miałem, bo druga strona była bardzo zdzwiona, jak powiedziałem jak to "on" zajebiście spakował asortyment. opakowania w "WIEŚMACK'u" już nie wspomne, że brakuje jednej podwójnej ładownicy na magazynki broni bocznej. Nie podoba mi się ta sytuacja również...., Ale jesteśmy tylko ludzi, Proszę pisać tu ma wmasg, gdyż na fb nie daje żadnych wiadomości, tylko powiadomienia i jakieś głupie zaproszenia do gier/ na imprezy/ itp... Bym zapomniał replika ma popalone okablowanie, muszę je w całości wymienić, silnik jest chyba jakiś wadliwy bo raz kręci, raz nie, jest taka możliwość, że sprężynka jest za twarda i silnik nie daje sobie rady....

 

Tak jak napisałem proszę Cię o pisanie tu na portalu WMASG.pl na PW odpowiem jak tylko będę mógł, nie olewam czegoś takiego

Link to post
Share on other sites

Bardzo przepraszam.... ale nie skończyło sie na tym ze ,,juz nie moge sie doczekać''. mam wkleić rozmowę? chcesz zobaczyć? sam pisałeś potem na kilka wiadomości... i wgl... mam kilkunastu świadków ze replika przed wysłaniem była sprawna w 100% wiec nie wiem jak mogła mieć takie mankamenty... Dodam pakowałem wszyskto tak jak powinno być i żadnych zbędnych papierków nie było... Czekam juz miesiąc i dalej nic. jak swd nie było tak nie ma... To przynajmniej powiedz... co z swd... zniknęło ??? nagle repliki nie ma? No i co ? I skoro chcesz żeby żadnych problemów nie było, to rozwiąż ten i napisz prawdę... lub podaj prawdziwe dane adresowe i z bólem sie pofatyguje ale spokojny nie bede

Edited by godzinus
Link to post
Share on other sites

zapraszam do mnie, bo nie chce mi się już kur.. pisać, to co miałem wysłać, to wysłałem, z cm, były małe problemy ale kase oddałem, więc jest git (przew powiniem być jutro na koncie z mBanku idzie troche dłużej), Przed chwilą starałem się rozmawiać z jednym z rodziców, kolegi o nick'u: "godzinus", paczki będę poprostu szukał, A jak się nie znajdzie to zwróce mu albo kase, ale asortyment który mi wysłał.

 

Gdybyś miał posszywaną szczęnkę, też byś chciał żeby nikt Ci nie dzwonił, bo i tak byś nie umiał mówić

 

Zacznij pisać starannie. Jak ty na swoje dobre imię żałujesz kilkunastu groszy, tak ja nie pożałuję paru kliknięć, by Twoimi paskudnymi postami nie psuć imienia swojego.

Link to post
Share on other sites

prorokxdd a co to za magiczne szycie szczęki po którym nie możesz odebrać telefonu? Parę osób ma doświadczenie medyczne, a dla mnie to jakiś ciekawy ewenement:)

 

Poza tym pisownia aż prosi o zmiłowanie...

Edited by Szycha201
Link to post
Share on other sites

Skoro masz zamiar poszukać paczki czy coś podobnego to proszę, tylko zeby to nie trwało Bóg wie ile...

I skoro paczka została wysłana, to napisz ten cholerny numer przesyłki... bo ile można prosić o głupie pare cyferek i literek ...

Edited by godzinus
Link to post
Share on other sites

Wał, wałkiem, wałek pogadania. Ty się prorok w końcu nad sobą zastanów, bo mnie właśnie zaraziłeś do siebie takim wymyślaniem niestworzonych historii. Ludzie z Polski dzwonią do moich znajomych i pytają o Ciebie, o chu tu chodzi ? Drugi Gomez/Megaman się Ciebie robi ?

Link to post
Share on other sites

jakbyś zjadał tabletki jak cukierki, też byś nie mógł nic powiedziec, wątpie żebyś wiedział jak to boli. Pod drogie primo, na chu...pisać sms, jak istnieje PW, gdzie nie płace za przesyłke| dziś wybieram się do Katowic lub Zabrza (w zależności gdzie mnie przekierują) na główny oddział ładunkowy. Też zależy mi na tym by druga strona dostała to na co się uwawialiśmy. Ze Ścinawy będzie ze 160km, więc jestem w stanie zapłacić za paliwo by Państwo przyjechali do mnie osobiście ( troche wkurzeni, ale wyjadą przynajmniej trochę radośni i ja będę bardzo zadowolony). Nie chce problemów bo jak sam dobrze wiesz Scharf, że z zasranymi aktami ciężko znaleść robote. Nie sugeruje, że masz takowe akta.

Link to post
Share on other sites

Dostałem numer przesyłki... jak by to napisać, jest taki jakiego używa poczta polska, no ale nie wiem teraz dlaczego wyświetla mi wiadomość ze brak przesyłki o takim identyfikatorze. Kolega prorokxdd rzekł iż paczka powinna pojawić się we wtorek.... a więc czekamy.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...