Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

UAR firmy APS


Recommended Posts

W końcu się wziąłem za rozebranie gearboxa.

Flaki są całkiem przyzwoite, jednak chińczyk dostał mało ryżu, czego efektem jest słabo złożony gb.

 

Podkładkowanie było tragiczne, komora hopka źle złożona, dystanser do kitu, no i wszedzie ten cholerny smar.

 

 

Podkładkowanie made in china:

mPGrBk6.jpg

 

Głowica cylindra z stockowym Sorbopadem:

DLhhXPD.jpg

 

Taśma która trzymała sorbo na głowicy:

U10cntX.jpg

 

Tłok już z usuniętym przedostatnim zębem. Brawo :)

pXDXu2C.jpg

 

A tak siedzi lipol o wymiarach mini type w stopce kolby:

PmfB05U.jpg

 

 

Generalnie jest to świetna replika, jednak wymaga złożenia przez wprawione ręce.

Po moich zabiegach osiągnąłem strzykawkę w całym układzie,i rozrzut fps na poziomie +-2 fps na STOCKOWYCH!!! częściach.

 

A tu pomiary na wszystkich 3 sprężynach, + film z chronowania.

https://www.dropbox.com/sh/ur2gs7tq859gjdx/AAAvMQnxTJVqC5zLdnd0eesua?dl=0

Link to post
Share on other sites
  • Replies 163
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Komora Airsoftpro do AK pasuje po małej modyfikacji do UAR by wszystko działało poprawnie należny wymienić dźwignie dociskająca dystanser ja zmieniłem na z komory Cymy. Założyłem też lufę Guarder 400 mm oraz M120 Guarder.Kulki lecą jak po sznurku dodałem jeszcze gumkę Systemy i dystanser z gumki przezroczystej Guarder. Ogólnie duża popraw co do stock UAR.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Idąc przykładem Nitro rozebrałem gerabox i w moim taki sam syf był ponadto rozwiązałem problem z selektorem ognia który w moim egzemplarzu chodził jak chciał tj. semi ok, ale na auto jezyk spustowy przeskakiwał.Wina była kostka stykowa która w wózku posiadała za gruby element współpracujący z przerywaczem trzeba było go podpiłowac i wszystko dziła bardzo płynie teraz bez zacięć na auto.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

By jeszcze wyróżnić z tłumu replik do swojego uar założyłem lufę zewnętrzną od m249 mk1 wygląda kosmicznie jak karabin snajperski w systemie bull–pup.Przedłużenie wycięcia w komorze magazynka pozwala na używanie mid-cap

 

Pokaż fotkę :) u Niej wszedł tłumik i chwyt a-la magpul, teraz na dniach wleci aimpoint na wysokim.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Hejże,

 

Dzięki naszemu komisowi wszedłem w posiadanie Uar, bardzo wygodne to to, leciutkie i wogóle.....aaaleeee

Już po pierwszych strzałach zaczęły się problemy....kulki zacinające się w komorze.

Rozebrałem co trzeba i moim oczom ukazał się taki widok:

 

https://docs.google.com/file/d/0B7b40toRcV9HVWZhRmpMbnh6NkU/edit

 

to co jest kawałkiem uciętego kabla pełni funkcję dystasera o ile dobrze rozumiem? (pierwszy raz rozbierałem jakąkolwiek replikę, ale wujo google pomógł :icon_razz2: )

Czy faktycznie może mieć to aż taki ogromny wpływ na zacinanie się kulek?

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Może choć nie musi. Btw replikę masz ode mnie. Niestety na stockowym dystanserze replika nie podkrecała w ogóle( wynika to z konstrukcji komory hopka, a dokładniej ramienia dociskającego. Wpadnij do mnie w tygodniu to coś wykombinujemy.

Link to post
Share on other sites

W moim UAR umar spust .Język spustowy jest dostępny tylko w chinach więc coś trzeba wykonbinować jest to dość wadliwy element i patrząc na jego budowę będzie się urywał w tych replikach patent jest nie przemyślany.

Edited by ppszejdi
Link to post
Share on other sites

Zmniejszyłem średnicę dystansera o dosłownie pół milimetra, pierwsze kulki leciały na 2 metry, no ale się nie zacinały w komorze przynajmniej. Po kilkunastu strzałach problem znikł, dodatkowo okazało się że dociśnięcie spustu do końca w trybie single daje 2 strzałowego bursta, też tak mieliście?

Link to post
Share on other sites

Hej panowie,

 

Jakich przyżądów celowniczych używacie do UARka? Zaopatrzyłem się w kolimator ale pożył dwie strzelanki, dostałem w szybkę i po ptokach. mógłbym kupić drugi wraz z jakąś osłonką, ale zastanawiam się nad:

 

http://gunfire.pl/product-pol-1152206408-Zestaw-skladanych-przyrzadow-mechanicznych-GEN-I-foliage-green.html

 

Chyba że macie jakieś lepsze patenty?

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Hejże,

 

Otóż jakiś już czas, mój uarek śmiga bez takiego oto elementu:

 

https://drive.google.com/file/d/0B7b40toRcV9HM2h4OWEzM05IWU0/view?usp=sharing

 

niby nic wielkiego ale leży to i się przypomina, chciałbym to zamocować na właściwe miejsce ale nie wiem za bardzo gdzie mogłoby to pasować.

Może kojarzycie Panowie lokalizację tej sprężynki w replice? Byłbym wdzięczny za pomoc.

 

Podpowiedź taka że to coś chyba od okolic spustu bo bez tego elementu ma całkiem luzy :icon_neutral:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...