Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Cześć !

Jestem świerzy w ASG , lecz co nieco wiem dzięki temu portalowi więc proszę nie pisać wez lepiej AEGa za 300 zł na początek . Chciałbym przygarnąć replikę spreżynową wyborową , maetalową i aby się nie rozpadła po krótkim czasie użytkowania ( wiem dla zielonego 400 fps Boże kogoś zabije ) nie chce 400 fps bo wiem , że moge komuś krzywdę zrobić dlatego chciałbym jakąś do 320 fps na podstawe do tuningu aby potem z biegiem czsu gdy zdobęde doświadczenia i ogarnę panowanie nad spustem podrasuje ją aby wycisnąć maks. 500 fps . Jako model podoba mi się remington 700 lub L96A1 z jakimś camo :icon_wink:

Budżet : 1100 zł

 

PS. Bez łusek , i prosiłbym szanowną Administracije o nie zamykanie tematu , ponieważ chcę się szybko dowiedzieć a nie szukać na całym forum cały tydzień . Z Góry Dziękuje ! :)

Link to post
Share on other sites

Czytam wyśmienicie i nie widzę nigdzie dolnej granicy cenowej. BAR'a polecam w ostateczności, gdyż VSR'ki nie będzie mu łatwo znaleźć.

 

Jeśli czepiać się ceny, to chyba najbliżej 1100zl będzie M24 CA - nie jestem pewien, piszę z pamięci

Link to post
Share on other sites

Odświeżę temat i zadam kilka pytań :) Co do BARa od JG ( http://azteko.pl/jg-bar10-kopia-vsr-gspec-p-2106.html chyba ten model ) to nie jestem za bardzo przekonany do firmy JG choć replika bardzo ładna , a co do VSR mógłbyś dać linka do jakiejś . W opisie repliki Bara od JG wyczytałem że to kopia VSR czy znaczy to że gorsza ? I jak jesteśmy w temacie karabinów wyborowych czy luneta jak w tym filmie

zachowuje się tak samo w ASG z hop upem itd. ?
Link to post
Share on other sites

Nie kupię nic innego w tym stylu w Polsce ? Naprawdę ładna replika ale za drogo wyjdzie ze sprowadzaniem jeszcze ta końcówka pomarańczowa pewnie :icon_confused: Może jakaś Awka lecz jak patrze to same plastiki za 400 zł . Nie ma nic innego aby było z metalu na springa dobre na podstawe do tuningu na prawdziwą snajpkę w ASG ?

 

PS. Ktoś coś pisał o M24 ?

Edited by Sprenżyniak
Link to post
Share on other sites

Ja ci powiem, że 400fps w snajpie to nie jest dużo. Tym bardziej jak się chcesz strzelać z elektrykami. Mój team i ten z którym się strzelamy, rozgrywa cqb z limitem do 400fps, oczywiście gram z ludźmi rozsądnymi i myślącymi (nie wiem z kim sie strzelasz).

Link to post
Share on other sites

Więc chciałbym podsumować temat i zadać ponownie pytania :icon_wink:

Polecacie VSR i Bar lecz nie są one dostępne w Polsce , narazie nic się nie dowiedziałem o M24 .

Zadam ponownie pare pytań :

- Jak z lunetą ( pare postów wyżej )

- Jak z repliką M24 ( osiągi , wykonanie itd. )

- Są inne repliki względnie dla moich wymagań ( w większości metal , dobra podstawa do tuningu na prawdziwą snajpę w ASG , dość dobre wykonanie a wszystko w cenie maksymalnej 1000 zł choć chciałbym aby mi coś zostało )

 

PS. Znalazłem VSR-10 (http://gunfire.pl/product-pol-1152199405-Replika-karabinu-snajperskiego-VSR-10-z-luneta.html) , SW04 ARMY (http://gunfire.pl/product-pol-1152199640-Replika-karabinu-snajperskiego-SW04-ARMY-z-luneta-BLK.html) , czy warto je kupić czy może to tandetne podróby ?

Z Góry Dzięki !

Edited by Sprenżyniak
Link to post
Share on other sites

Trafna uwaga Dexter: D

 

Kiedy ja szukałem podobnej repliki pod uwagę brałem przede wszystkim VSRke, BARa i M24 CA.

 

VSR to klasa sama w sobie i cała reszta to tylko substytuty tejże repliki.

BAR wg mnie ma najładniejsze plastiki z tych wszystkich tańszych.

M24 CA jest fajne, ale i drogie... lepiej sprowadzić VSRke zza granicy.

 

 

Masz w Radomiu kilka ekip. Popytaj, może będą robić jakieś zamówienie w RWA.

Link to post
Share on other sites

To znaczy dexter chodziło mi oto czy jeśli zamówię u nich replikę za np. 699 zł to czy wyjdzie drożej jak jest na zamówienie czy bez żadnych dodatkowych opłat ?

 

PS. Jak mam już temat to skorzystam ;) Jeśli mógłby ktoś napisać jakie są XM8-emki na rynku polskim i za granicą tak do 1300 zł ( dla kolegi ;) )

Edited by Sprenżyniak
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...