Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Mac10 [JG]


Recommended Posts

Czy ktoś już macał? Panowie pytanko drugie czy ktoś wie jaki tam akumulator wchodzi? :icon_biggrin: (7,2 czy paluchy) na GF informacji nie było. Napisałem do nich. Jeżeli będzie 7,2 V i powiedzą mi, że na gwarancje szybko nie wracają to się skusze :icon_wink:

 

EDIT:

 

Co ustaliłem:

- 7,2 V

- atrapa tłumika nie wygłuszająca w praktyce niczego

 

Zamówiona. Wkrótce obiecuję krótki opis (w boju jej nie sprawdzę, z powodu kontuzji). Warunki domowo-ogrodowe.

Link to post
Share on other sites

Niestety, nie mogę edytować.

 

Co ustaliłem:

- 7,2 V

- atrapa tłumika nie wygłuszająca w praktyce niczego

 

Zamówiona. Wkrótce obiecuję krótki opis (w boju jej nie sprawdzę, z powodu kontuzji). Warunki domowo-ogrodowe.

Słuchaj jeśli nie masz batki 7,2V a kupiłeś na GF to mam złe wieści. Do tej repliki nie dodają ani akumulatora ani ładowarki więc zacznij się rozglądać za nimi ;) (jk coś to wiem to bo się pytałem a nie kupiłem ;)) Aha jeszcze jedno. Jakbyś znalazł bate i ladowarke tanio to prześlij bo w innym razie musze kupić na tanich militariach albo wcale :(

EDIT: co do tłumika to może i nie wygłusza ale wygodniej się trzyma i daje +10 do lansu ;)

Edited by Beeka
Link to post
Share on other sites

Słuchaj jeśli nie masz batki 7,2V a kupiłeś na GF to mam złe wieści. Do tej repliki nie dodają ani akumulatora ani ładowarki więc zacznij się rozglądać za nimi :icon_wink: (jk coś to wiem to bo się pytałem a nie kupiłem :icon_wink:)

 

Właśnie tam zamówiłem. Jednak to nie problem bo mam wellowego scorpiona i tam 7,2 V i ładowarka jest. Dzięki za informację, już napisałem, żeby dorzucili do zamówienia baterie . ;)

 

Aha jeszcze jedno. Jakbyś znalazł batkę i ładowarkę tanio to prześlij bo w innym razie musze kupić na tanich militariach albo wcale :(

 

Wszędzie praktycznie cena za akumulatorek 7,2 V (mIc) jest za ok 49 zł ;) Po co ładowarka? Nie lepiej przejściówkę do ładowarki batimexa lub ansmana? ;) za tą pierdółkę dałem ok 8-10 zł u Capriego.

 

Ewentualnie... ^^ można przerobić na lipo, i ROF podskoczy i z baterią problemu nie będzie :D Fakt bebechy wytrzymają krótko :)

 

EDIT: co do tłumika to może i nie wygłusza ale wygodniej się trzyma i daje +10 do lansu :icon_wink:

 

Nie no to wiadomo, że się wygodniej trzyma :) no i ten lansik większy, ale... Z drugiej strony niektórzy chcą, żeby tłumik działał jak powinien.

 

Jako, że Maruiowego MAC10 widziałem dawno, ale coś mi się wydaję, że JG znów sklonowało ich replikę :) We wtorek się okaże czy mam rację.

Link to post
Share on other sites

(...)

 

Wszędzie praktycznie cena za akumulatorek 7,2 V (mIc) jest za ok 49 zł ;) Po co ładowarka? Nie lepiej przejściówkę do ładowarki batimexa lub ansmana? ;) za tą pierdółkę dałem ok 8-10 zł u Capriego (...)

Dobra tylko są 3 rzeczy. Po pierwsze ja dopiero zaczynam airsoftową przygodę więc nic nie mam ;) Po drugie jakbym kupił z batką i ładowarką to by mi drożej wyszło niż np. ak od cymy a ja mam ograniczony budżet :( A po 3 jak pisałem we wcześniejszym poście chciałbym wiedzieć czy przy takich warunkach jak wyżej opłaca mi się kupić to w tanich militariach? Tam niby wszystko jest a opinie o tym sklepie głównie dotyczą trwałości badziewnych sprężyn albo elektryków na paluchy...

EDIT : literówka ;)

Edited by Beeka
Link to post
Share on other sites

Beeka, jaki masz budżet?

 

MAC10 na boczniaka się nie nadaję (za duży) na główną replikę tylko w cqb (w terenie innym będziesz się denerwował). Ja ją biorę do CQB i LARP-y.

 

Coś Ci doradzimy ;)

No wiadomo że do cqb ;) A co do budżetu to tak z 400. I nie polecacie cymek bo aż taki zielony to ja nie jestem. Myślałem żeby dozbierać jeszcze 50 złotych i kupić g36c od boyi ( oznaczenie bodajże g-001)

Link to post
Share on other sites

A co Ty chcesz od Cymy?

 

Mam trzecią Cymę. Wszystkie wiernie mi służyły, jedynie z pierwszą miałem problemy (CM36A). Obecnie też mam cymę ;) . Jednak jeżeli zrażony jesteś to może jakieś MP5 od JG weź, dorzucisz podobne pieniądze a będziesz miał dobrą replikę. Na temat tego Boya się nie wypowiadam bo nie miałem w rękach ;)

Link to post
Share on other sites

Hehe źle mnie zrozumiales :icon_wink: nic nie mam do cym chodziło mi o to że sam się domyślam że cyme kupić mogę bo to oczywiste tak jak to że elektryk jest na akumulator :icon_wink:

 

EDIT:

 

:( A tak BTW to miło Jachos że napiszesz recke zawsze to sprawdzone :icon_wink: jakbyś mógł to napisz też specjalnie dla mnie o ergonomii i wygodzie bo mimo wszystko mam małe wątpliwości... Jakbyś się zastanawiał to jest na yt filmik tanich militarii o zakładaniu batki HU fps itd.

EDIT: Nah znowu literówka :icon_biggrin:

Edited by Marrtinez
Link to post
Share on other sites

Replika dotarła 1,5 h temu :icon_smile:

 

Na wstępie OGŁASZAM, ŻE DO INGRAMA JG z GUNFIRE DODAJĄ AKUMULATOR I ŁADOWARKĘ!!! To moja pierwsza uwaga.

 

Druga sprawa zamontowałem akumulator i replika oddała kilka strzałów i przestała reagować. Co jest? Może batka padła. Załączyłem inną to samo..

Informuję, że w moim egzemplarzu płytka która ma dociskać akumulator jest zbyt cienka. Jak to naprawić? Weźcie dwie kartki samoprzylepne złóżcie kilka razy dopasujcie wymiarowo i... gotowe :icon_biggrin:

 

Jutro opis, testy bojowe (warunki domowe, niestety na realne pole bitwy poczeka jeszcze z 3 tygodnie - mam rękę w gipsie od świąt :icon_wink: ) i kilka zdjęć.

 

Pozdrawiam

 

Edit: Dr Ziolo, suwmiarka w dłoń (ja pożyczyłem bratu i zapomina mi przywieźć :icon_wink: ). Jednak myślę, że napisz do nich Silesii to Ci coś pomogą dobrać :icon_wink:.

 

 

http://www.silesia-factory.pl/

Edited by Jachos
Link to post
Share on other sites

Replika dotarła 1,5 h temu :icon_smile:

 

Na wstępie OGŁASZAM, ŻE DO INGRAMA JG z GUNFIRE DODAJĄ AKUMULATOR I ŁADOWARKĘ!!! To moja pierwsza uwaga.

 

Druga sprawa zamontowałem akumulator i replika oddała kilka strzałów i przestała reagować. Co jest? Może batka padła. Załączyłem inną to samo..

Informuję, że w moim egzemplarzu płytka która ma dociskać akumulator jest zbyt cienka. Jak to naprawić? Weźcie dwie kartki samoprzylepne złóżcie kilka razy dopasujcie wymiarowo i... gotowe :icon_biggrin:

 

 

Dzięki za info odnośnie batki bo niedajboże kupiłbym na taniemilitaria. To trochę dziwne, bo posłałem maila do nich i powiedzieli że baterii i ładowarki nie ma. Aaaa teraz piszę przypomniał mi się twój post o tym jak poprosiłeś żeby ci je dali. I teraz pytanie : musiałeś coś dopłacać a jeśli tak to ile?

Link to post
Share on other sites

Ha! To magia jest. W zestawie była zarówno batka jak i ładowarka (w pudełku) jest nawet miejsce w tej gąbce. Ja kupiłem dodatkową baterię -:- za nie co ponad 30 dychy.

 

Reasumując, w zestawie otrzymujesz:

- replikę

- tłumik

- batkę

- akumulator

- fikuśną instrukcję

 

EDIT :

Pierdoły z GF nie wiedzą co mają w pudłach bo takie przeglądy zerowe robią :icon_wink:

 

EDIT 2:

 

niedajboże kupiłbym na taniemilitaria
.

 

Blacha z Tanich Militariów poczułby się dotknięty ;)

Edited by Jachos
Link to post
Share on other sites

Zdjęcie poniżej nie chce mi się otworzyć. Tak to jest podobne, ale... Masz MAC10 czy 11? To istotna kwestia ;) Bo ten może być za mały. Powinieneś się skontaktować z nimi i dopytać czy ten tłumik będzie pasował do mac-a 10 od jg. Wyniki rozmowy możesz upublicznić :)

Link to post
Share on other sites

Ha! To magia jest. W zestawie była zarówno batka jak i ładowarka (w pudełku) jest nawet miejsce w tej gąbce. Ja kupiłem dodatkową baterię -:- za nie co ponad 30 dychy.

 

Reasumując, w zestawie otrzymujesz:

- replikę

- tłumik

- batkę

- akumulator

- fikuśną instrukcję

 

EDIT :

Pierdoły z GF nie wiedzą co mają w pudłach bo takie przeglądy zerowe robią :icon_wink:

 

EDIT 2:

 

.

 

Blacha z Tanich Militariów poczułby się dotknięty ;)

Fajnie że jest nie musze ryzykować bo na TM dostawy ,, znikają" albo przychodzą po miesiącu. A co do mojego niedajboże to blacha by się na pewno nie obraził z prostego powodu- on tam po prostu nie pracuje ;)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...