Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Replika na start do 500zł - alternatywa dla g36c BOYI


Recommended Posts

  • Replies 79
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jak obiecałem biszkopt po zchronowaniu wyszło mi 362 fps na stoku (kupiłem tą giete w marcu ubiegłego).Sprężyna po ponad chodzi jak nowa.

Ale jak już czytałeś to wszystko zależy od modelu, chinole to jak loteria w totka, liczy się fart :icon_smile:

Edited by Irnyy
Link to post
Share on other sites

GnG (0,25g ok 38-39 pln za 4000), Guarder (0,23g i 0,25g) i Madbull (0,25g ok 44 pln za 4000)

 

Z budżetowych BB to Shoot One ok 28 pln za 1 kg - niby to made in Czech Republik ale jakoś ryżem podjeżdża... grunt, że nie było jeszcze zacięcia na lufie 6,03 i nawet dobrze latają.

Z bardzo budżetowy to P&J, szału nie ma ale dają radę.

 

UNIKAĆ Rockets GFC - notoryczne zacinki na kilku replikach, fatalny lot kulek

Link to post
Share on other sites

Gumkę HU na przeźroczystego guardera lub zieloną G&G i lufę precyzyjną (Guarder,Systema) do tego kulki G&G 0.25 i będzie nieźle ;)

Tylko zastanów się nad tą wersją. Jest bardzo długa. Jest wersja C,CV,K,KV - KV i CV posiadają fajne rozsuwane kolby, sam sobie taką kupiłem do mojej Giety.

Link to post
Share on other sites

Jak masz tak wielką potrzebę wymiany czegoś, to primo gumka G&G zielonke/przezroczystą GUARDERA + bateria + ładowara

Ja wymieniłem tylko baterie na Li-po 8.4 i śmiga piękniutko od roku (a pojemność najlepiej jak największą)

Po gumki,lufy patrz na ASG Revolution, naprawdę solidny sklep i co najważniejsze przystępne ceny.

Link to post
Share on other sites

To nie jest dział o tuningu replik tak więc nie licz na jakiekolwiek podpowiedzi w tej kwestii. Wychodzę z założenia ,że jak ktoś jest na tyle odpowiedzialny by strzelać z tuningowanej repliki to powinien być też na tyle samodzielny by samemu wyszukać informacje.

Link to post
Share on other sites

batka + ładowarka = minimum 300pln a Ja chciałem się w 700 zmieścić. Chciałbym też zwiększyć trochę fps bo 360 troszkę za mało dla mnie.

 

Baterię kupisz na allegro za 60-70zł + przesyłka, a ładowarkę za 130 chyba (np. imax B6). Ładowarkę możesz kupić z kimś jak masz jakiś team już :icon_wink: 360fps jest ok. Na imprezy z limitem do CQB mogą Cię jeszcze wpuścić, a w lesie też się sprawdzi. Jak coś to wymiana lufy i gumki daje trochę fps.

Link to post
Share on other sites

360 fps to wystarczająca moc, zwłaszcza na początek. Jeśli replika bedzie dobrze doszczelniona, to kulka będzie lecieć daleko. W Tavorze Aresa mam 350 fps i nie widzę potrzeby posiadania mocniejszej repliki.

 

W budynku tak,

W lesie pojawia sie problem, nie tyle z zasiegiem co z czasem dotarcia kulki do celu i przebijalniścią liści i krzeków.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...