Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Gietka od Aresa dla mnie to ważne :)


Recommended Posts

Cześć

Jakiś czas temu szukałem dla siebie broni dowiedziałem się że najlepsza g36c jest od Aresa.

Mój problem polega na tym że nigdzie nie jest dostępna : na specshop 3 razy zmieniali datę dostawy i żadna się nie sprawdziła a nigdzie indziej gdzie patrzyłem np. Gunfire.pl jej nie ma . Z góry dziękuję.

Link to post
Share on other sites

Ja znalazłem pozostałe wersje:

G36

G36K

powodzenia. :icon_wink:

Niestety wersja C niedostępna, ale czemu się przy niej upierasz? Weź wersję K, tak samo dobra a dłuższa lufa nieco poprawia skupienie.

Po pierwsze cena to 800 zł za replikę to dla mnie max. zwłaszcza że muszę kupić do niej batkę i magazynki .

Po drugie nie wiem czemu ale tak po prostu mi się ona podoba.

Po trzecie to jednak ares i wątpię czy jest druga broń w tej cenia i takiej jakości ( ale może się mylę)

Edited by heniokowalski
Link to post
Share on other sites

Nie sądzę, żeby w nowej dostawie cena utrzymała się w Twoim budżecie, to niestety przykra rzeczywistość. Już teraz UMAREX przekracza 800.- zł, więc raczej nie ma na co liczyć.

Tego, że podoba Ci się najbrzydsza Gieta - paskudny obrzyn - nie skomentuję, de gustibus non est disputandum. :icon_wink:

Edited by Powała
Link to post
Share on other sites

A próbowałeś może zadzwonić do specshopu i się po prostu spytać kiedy będzie lub czy mogą Ci zamówić/zarezerwować? Dostawa może była tylko wszystko za wczasu porezerwowane.

Ja mam pozytywne doświadczenia z kontaktem telefonicznym ze specshopem i ostatnio używam tylko tego sposobu komunikacji ze wszystkimi sklepami. Na odpowiedzi mailowe często czeka się długo i nie zawsze otrzymuje sie odpowiedz wprost.

Specshop chyba jest wyłącznym dystrybutorem Aresa, pozostaje jeszcze Umarex lub ściągnięcie zza granicy.

Link to post
Share on other sites

Co do umarexa to kiedys tak było faktycznie, ale teraz znależli sobie innego dostawce i ich wyroby z opstatnich serii głównie od 2013 i 2012 są juz gorszej jakosci i nie oplaca sie ich kupowac.

 

A miałeś ją w ręce kiedykolwiek w życiu?

Link to post
Share on other sites

Co do umarexa to kiedys tak było faktycznie, ale teraz znależli sobie innego dostawce i ich wyroby z opstatnich serii głównie od 2013 i 2012 są juz gorszej jakosci i nie oplaca sie ich kupowac.

 

Z tego co pamiętam Umarex to w tej chwili S&T, czyli tańsza linia Aresa. W tej cenie znajdziesz kilka dobrych replik, więc nie załamuj rąk.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...