Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam.

Planuję zakup swojej pierwszej repliki asg. Chciałem kupić karabin snajperski do 500PLN.

Znalazłem (moim zdaniem) całkiem spoko karabiny ale jako że jestem w asg nowy chciałem się Was poradzić.

http://gunfire.pl/product-pol-1152197817-Replika-karabinu-snajperskiego-SW04-ARMY-Version.html

http://gunfire.pl/product-pol-1152198414-Replika-karabinu-wyborowego-GFGWD-Modern.html

 

Prosze o rady i opinie na temat tych (i innych) replik.

 

Pozdro

Link to post
Share on other sites

Jeżeli już koniecznie snajperka to ta pierwsza + około 1000zł na tuning, by strzelało jak snajperka.

Jeśli mam być szczery to miałem zamiar kupic replikę i pobawić się nią w wersji stockowej żeby zobaczyć czy podoba mi się snajperstwo w asg :icon_razz: jeśli by mi się spodobało to zapewne zakupie kiedyś jakąś dobrą snajpe nie do "500PLN" i wtedy przeznaczę też pieniądze na tuning.

 

BTW są może w tej cenie jakieś lepsze propozycje których nie odnalazłem ?

Pozdro

Edited by TheNightHawk
Link to post
Share on other sites

Stockową snajperką można się co najwyżej zniechęcić. Jeśli chodzi o snajperstwo w ASG to polecam przejrzeć tematy o nim. W praktyce nie wygląda to tak kolorowo jak by można było sobie wyobrazić.

 

Z tych 2 SWD wypada lepiej, ale wszystkie egzemplarze które widziałem wymagały mnóstwa roboty.

Link to post
Share on other sites

http://forum.wmasg.p...ielony-snajper/ i wszystko jasne. Skoro masz problem z samodzielnym wyszukiwaniem informacji to snajper będzie z ciebie raczej słaby.

Dzięki za ten link. Założyłem nowy temat bo chciałem zapytać konkretnie o te repliki. Pozatym chciałem zapytać Buniek czy to normalne na tym forum że moderatorzy obrażają użytkowników ?

 

Odnośnie tego SWD jak tam wygląda sprawa z lunetą ? Jedyne jakie widziałem przynajmniej 500PLN kosztują.

Pozdro

Link to post
Share on other sites

Na pewno bardziej normalne niż zakładanie drugiego tematu w ciągu dwóch dni o tym samym i o identycznym tytule w tym samym dziale.

Sory mój błąd jestem nowy nie tylko w asg ale też na tym forum i założyłem ten post początkowo w złej kategorii. Byłem pewien że został usunięty tymczasem został zwyczajnie przeniesiony. I moim skromnym zdaniem zwyczajne błędy zwyczajnego człowieka są bardziej normalne niż brak szacunku do innych.

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Po 1 - Wbij sobie do głowy, że snajpy za 500zł nie zdobędziesz, koniec kropka... Po prostu nie ma dobrej snajpy która wytrzyma jakiś czas za takie pieniądze [ tym bardziej stock ]

Po 2 - Te snajpy co podałeś, mimo, że mają niski koszt to ich tuning również nie jest do końca opłacalny [lepiej weź VSR od TM i masz idealną bazę pod tuning, ale na to trzeba wydać sporo $$$]

Po 3 - Snajperka za taką kasę i całkowity stock zniechęci Ciebie do snajperstwa, równie dobrze możesz kupić jakiegoś AEG'a + Ghillie Suit i poczujesz się jak snajper, posiedzisz sobie w krzakach i zobacz czy snajperstwo jest dla Ciebie [Zasięg skuteczny np takiej RK jest tylko trochę mniejszy od takiego stockowego SVD]

Po 4 - Z taką snajperką przegrasz ze zwykłymi AEG'ami, oddasz kilka strzałów a oni wywalą całą serię i tyle. Luneta to również duży koszt, jeśli już serio chcesz jakąś lunetę poszukaj na delta optical, ale cena i tak i tak jest duża, a luneta na 60 metrów (max) nie zdziała tak duuuużo (mówię jakby taką lunetę włożyć do swd podanego)]

Po 5 - Nie masz kasy = nie bierz snajperki i takie moje zdanie, ale każdy może je podważyć bo każdy woli co innego...

Edited by Kemonator
Link to post
Share on other sites

Pozatym chciałem zapytać Buniek czy to normalne na tym forum że moderatorzy obrażają użytkowników ?

 

Przepraszam za offtop ale zostałem wywołany do tablicy. Nikt tutaj nikogo nie obraża, nie tolerujemy chamstwa i bicia piany. Jeżeli czujesz się dotknięty moją wcześniejszą wypowiedzią zgłoś to do administracji - masz do tego pełne prawo. Nie zmienia to faktu ,że odpowiedź na Twoje pytanie znajduje się w tematach przyklejonych w tym dziale. Znalezienie odpowiedzi zajęłoby Ci mniej czasu niż założenie tematu. Na temat snajperstwa zapamiętaj sobie jedną rzecz, to wymaga umiejętności, zaparcia i cierpliwości, nie tylko na polu walki (pieniędzy swoją drogą też niemało wymaga).

Link to post
Share on other sites

Miałem 2 te SWD i zawsze kończyły na plecach jako atrapa broni. 500 fps to mało jak na snajperkę, da się wycisnąć więcej, ale po zamontowaniu mocniejszej sprężyny naciąganie SWD jest horrorem (rączka do tego służąca jest mała i po kilku razach ręka cię boli jak cholera). Do powieszenia na ścianie - tak. Do strzelania - odradzam.

Edited by Stalker
Link to post
Share on other sites

Dzięki wielkie za opinie nie mam zamiaru jej podważać :P szanuję twoje zdanie i jak najbardzej biorę je pod uwagę. Ale chciałem jeszcze zapytać o L96 MB04 od Well.

Pozdro

 

Nie zmienia to faktu ,że odpowiedź na Twoje pytanie znajduje się w tematach przyklejonych w tym dziale.

Jasne że nie że nie zmienia i dlatego dziękuję za temten link bo nie byłem wstanie sam tego znaleźć ;)

Link to post
Share on other sites

Miałem 2 te SWD i zawsze kończyły na plecach jako atrapa broni. 500 fps to mało jak na snajperkę, da się wycisnąć więcej, ale po zamontowaniu mocniejszej sprężyny naciąganie SWD jest horrorem (rączka do tego służąca jest mała i po kilku razach ręka cię boli jak cholera). Do powieszenia na ścianie - tak. Do strzelania - odradzam.

 

Po nasmarowaniu daje radę naciągać SWD - ale fakt, że jest trochę upierdliwe.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...