Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pierwszy karabin


Recommended Posts

Siemanko ludzie,wiem że jest już od groma tematów o pierwszych karabinach,no ale od tego jest forum,ja też chciałbym się zapytać każdy ma swoje typy.

 

małe informacje:

-mój fundusz to 500 zł

-będzie to mój pierwszy karabin,

-mam z kim grać,można powiedźeć że robimy małą ekipę(4 osoby)

 

 

tak więc mój pierwszy karabin powinien mieć około 350 - 430 FPS,

może mieć części metalowe i drewniane,byle nie ten syf plastikowy,

pojemność magazynka co najmniej 250 kul,

powinien być elektryczny,

nie może się szybko rozlatywać,

może być z kamuflażem

i to chyba tyle

 

z góry dzięki ludzie.

Pozdrawiam

Edited by aksel22
Link to post
Share on other sites

Za ok. 700 zl kupisz Fala JG lub ZL. To fajna replika i jest full metal. Jest tez kilka dobrych replik plastikowych, ktore w oryginale sa z kompozytu: AUG, G36 czy P90. Jak widac plastik nie jest zly.

Edited by Stalker
Link to post
Share on other sites

@Aksel, to bardzo dobre propozycje.

 

Alternatywa to G36K, tyle że to ABS ale jak już napisali koledzy, ostra Gieta też jest plasticzna.

 

Pozostaje jeszcze MP5A3 z metalowym korpusem. Lepsza byłaby jeszcze MP5SD6, posiada w stocku dość skuteczny tłumik ale w tej chwili niedostępna.

Edited by Powała
Link to post
Share on other sites

Za ok. 700 zl kupisz Fala JG lub ZL. To fajna replika i jest full metal. Jest tez kilka dobrych replik plastikowych, ktore w oryginale sa z kompozytu: AUG, G36 czy P90. Jak widac plastik nie jest zly.

 

podoba mi sie twój pomysł ale zdecyduje się chyba na cyma.031/28 lub na RK-02

 

Kałasze od Boyja no i może jakieś g36.

Przecież 80% tego działu jest właśnie o tym. Tak ciężko poczytać.

od boyja chyba RK-02 będzie dobry

Link to post
Share on other sites

Jeśli wybierasz pomiędzy cm 028 a rk-02 to przeczytaj temacik, który podał Ci Buniek :icon_smile: Mi się "wydaje", że to inna liga ;) Oczywiście są maniacy cymek ale to trudno, każdy ma inne gusta. Jeden woli świecący karabin z plasticzanym "drewnem" a drugi coś fajnego i wytrzymałego.

 

A wracając bardziej do tematu - Wybierz rk-02 i ciesz się bardzo dobrą repliką, mam i polecam. Nie mam czasu na rozpisanie się [jak to zwykle robię], więc poczytaj sobie o tej replice kilka stron tematów i będziesz zadowolony z jej zakupu :icon_smile:

Edited by Kemonator
Link to post
Share on other sites

Jeśli wybierasz pomiędzy cm 028 a rk-02 to przeczytaj temacik, który podał Ci Buniek :icon_smile: Mi się "wydaje", że to inna liga :icon_wink: Oczywiście są maniacy cymek ale to trudno, każdy ma inne gusta. Jeden woli świecący karabin z plasticzanym "drewnem" a drugi coś fajnego i wytrzymałego.

 

A wracając bardziej do tematu - Wybierz rk-02 i ciesz się bardzo dobrą repliką, mam i polecam. Nie mam czasu na rozpisanie się [jak to zwykle robię], więc poczytaj sobie o tej replice kilka stron tematów i będziesz zadowolony z jej zakupu :icon_smile:

Stilgar ? O.o

Dzięki za rade,na pewno kupie rk-02

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...