Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Co lepsze? CM040C czy PJ4 RIS ?


Recommended Posts

Chcę zacząć grać w asg i zastanawiam się nad wyborem PIERWSZEJ repliki. Proszę więc nie proponować żadnych droższych bo prawie 800 zł to i tak dużo nie wiedząc czy w sporcie dłużej zostanę.

Tak więc po miesięcznym przeglądaniu neta znalazłem te dwie repliki:

 

http://www.taniemili...ml#.UZ0jttIvVv8

 

http://www.taiwangun.com/cm-040c-cm

 

Nie wiem którą wybrać. Wizualnie wole M4 ale taktycznego kałacha też przeżyje. Mają obydwa wzmacniane elementy ale kałasz ma gearbox v.3 a nie v.2 jak emka, oraz dłuższą lufę, więc chyba jest lepszy.

Nie wiem też jak stoi sprawa z baterią w tych replikach (umiejscowienie).

CO JEST WIĘC LEPSZE? PROSZĘ O POMOC W WYBORZE!

Link to post
Share on other sites

Po namyśle, jak uważacie, o droższych też piszcie (ok. 1000zł) to najwyżej napadnę na bank i będzie spoko.

Sam za 928 pln wycziłem to:

 

http://gunfire.pl/product-pol-1152199278-Replika-karabinka-WE-A002-999K.html

 

Chyba epic, brałbym, tylko czy ogólnie jakiekolwiek G36 to dobry wybór? Ponoć są problemy z spasowaniem frontu zimą i okablowaniem bo body z tworzywa. Jak z miejscem na baterię, wejdzie coś większego?

Za wszelką pomoc serdeczne dzięki ;D

Edited by ZadnyPrzygod
Link to post
Share on other sites

Pan_Flint polecił ci bardzo dobrą replikę, jest trwała i wygodna. Jeśli chcesz G36, to masz kilka ciekawych opcji (JG, Boyi, Cyma, Ares) i są one opisane w zbrojowni. Wystarczy tam wejść i przeczytać, co piszą ich użytkownicy.

Link to post
Share on other sites

Gdybyś przeszukał temty przyklejone, znalazłbyś magiczny poradnik autorstwa Logana a w nim propozycje replik do 1000zł.

Jak najbardziej czytałem ten poradnik. Jednak wypatrzyłem te trzy repliki i nie mogę się zdecydować między nimi. LogaN ni podał niczego co by mnie zainteresowało. Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

1.OMIJAJ STRONĘ "TANIE MILITARIA" :maniak_zle:

2.Tu masz dlaczego nie patrzeć na m4 bez co najmniej 900-1000zł z kieszeni :maniak_jezyk2: (http://forum.wmasg.p...bor-ostateczny/) Tam zobaczysz że najlepsza M4 a stosunkowo niską cenę to EA (800zł + bateria i pewnie jak zawsze do wymiany kable i gumka hop-up to razem ok.1000zł z doliczeniem przesyłek)

3.Co do G36 ta wada z niedopasowaniem się elementów w zimie wynika z tego że replika ta zrobiona jest z tworzywa (gimnazjum mam nadzieje zdałeś i wiesz jak reagują różne substancje na zmianę temperatur)

4.Pytasz zamiast czytać i szukać tego co cię interesuje. Tematów w dziale :icon_arrow:"jak zacząć" jest mnóstwo :icon_exclaim: . (wujek Google ma odpowiedz na wszystkie pytania :icon_wink:)

*nie wiemy w jakim terenie masz zamiar się strzelać do budynków (czarnej taktyki) doradza się co innego z małą ilością fps, do lasu (zielonej taktyki) doradzą ci inną replikę z mniejszą prędkością wylotową więc czytaj.

*czytając na forum dział "jak zacząć" na 100% znajdziesz odpowiedz na swoje pytanie a nawet więcej dzięki czemu nie będziesz tylko zielonym z bronią [(powiedział też zielony gracz asg :icon_wink:) ale mniejsz o mnie]

5. Gdy już doczytasz jakie repliki są dobre na początek i nie wiesz która jest lepsza to znowu wchodzisz na WMASG - forum - "porównywanie modeli"

*forum jest gigantyczne a osób pytających jeszcze więcej więc to wymaga cierpliwości (nie znajdziesz dobrej repliki w 1 dzień bo to wymaga czasu i pogłębiania swojej wiedzy.

 

Powodzenia w szukaniu i czytaniu :icon_biggrin:

Edited by OFF
kolor czerwony jest zastrzeżony dla administracji
Link to post
Share on other sites

Mam PJ4 CQB i jestem zadowolony z działania tej repliki =) Wymieniłem tylko gumkę...

 

Jesteś zielony i polecasz nie najlepszą replikę, przestań to robić ładnie proszę ( tak wiem też jestem zielony jednak czytam bardzo dużo wmasg i orientuje się trochę :) )

Link to post
Share on other sites
Co do G36 ta wada z niedopasowaniem się elementów w zimie wynika z tego że replika ta zrobiona jest z tworzywa (gimnazjum mam nadzieje zdałeś i wiesz jak reagują różne substancje na zmianę temperatur)

 

W mojej G36 nie zauważyłem, żeby z powodu niskiej temperatury coś się działo. Miałem też kilka innych plastikowych replik i też strzelały, a strzelam się nawet przy -20 stopni.

Link to post
Share on other sites

Jesteś zielony i polecasz nie najlepszą replikę, przestań to robić ładnie proszę ( tak wiem też jestem zielony jednak czytam bardzo dużo wmasg i orientuje się trochę :icon_smile: )

M4 od PJ az takie tragiczne nie jest wiec nie generalizowal bym tutaj.

 

Jesli zalezy ci na bezproblemowej replice to odpusc sobie M4-ki. W twoim budzecie raczej nic nie znajdziesz.

Poszukaj czegos polecanego na forum z gearboxem V3.

Pamietaj ze potrzebujesz jeszcze kase na atestowane okulary/gogle. Przydala by sie tez lepsza ladowarka niz te dodawane w zestawie.

Link to post
Share on other sites

M4 od PJ az takie tragiczne nie jest wiec nie generalizowal bym tutaj.

 

Jesli zalezy ci na bezproblemowej replice to odpusc sobie M4-ki. W twoim budzecie raczej nic nie znajdziesz.

Poszukaj czegos polecanego na forum z gearboxem V3.

Pamietaj ze potrzebujesz jeszcze kase na atestowane okulary/gogle. Przydala by sie tez lepsza ladowarka niz te dodawane w zestawie.

Wiem o okularach, ładowarce, baterii a nawet zamierzam kupić mundur i tp. więc 1000 zł to mam na samą replikę bez żadnych dodatków.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...