Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

AK-47 Beta Specnaz [JG]


Recommended Posts

Moja wersja "Goblina" (jeżeli ta nazwa nie jest zastrzeżona dla twojej broni Fiedotow)

 

18fb62c695196103m.jpg 90f0768abb397938m.jpg

 

Tłumik to jest tylko żeby zakryć lufkę, bo jest jeszcze oryginalna, zastanawiam się nad PBS1 (jakby ktoś wiedział jaką ma długość to byłbym wdzięczny gdyby podał) i myśle nadjakimś fajnym tłumikiem ognia może Noveske.

będzie jeszcze montaż boczny z szyną i kolimatorem więc z muszką od AKSU się jeszcze wstrzymuję.

 

Przepraszam że to tutaj bo to przerobione z Cymy, ale daje bo rezultat zbliżony.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • Replies 115
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Powoli mi idzie, ale trochę kolejnych zmian:

 

d7d495784eb9a3d8m.jpg

 

 

Skrócona część frontowa, przedłużona górna nakładka ( chwilowo zrobiona z dwóch oryginalnych, ale mam w planach zrobić od podstaw obie ) oraz malowanie czarnym matem.

Czekam jeszcze na body od AK74 żeby je wstawić.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Dostałem body z AK74, więc prace ruszyły. Na dzień dzisiejszy wygląda to tak:

 

813d65e6e0d2525dm.jpg

 

Zmiieniłem body, zrobiłem wycięcie w selektorze zmiany ognia (n trochę za daleko w lewo, dlatego zrobię nowe, poświęcając drugą dzwignię :) ) Zostawiłem oryginalny chwyt z Bety, więc musiałem ze starego body wyciąć ten kawałek między chwytem a body i przełożyć.

 

Co zostało ? Dorobić mocowanie pasa z tyłu, bo narazie dziura, dorobić nakładkę rury gazowej i poprawić łoże, poprawić mocowanie pokrywy komory zamkowej z przednią częścią broni i poskręcać do kupy, bo narazie trzyma się byle jak ( tyle, żeby na ścianie wisiało )

 

PS. W środku nic nie grzebane, wszytsko tak jak zrobiły małe chińskie rączki ;)

Edited by QLIG
Link to post
Share on other sites

A ja mam pytanko w kwestii kolby od AKS-a: czy jej montaż wymagał dużej ingerencji w body? Bo starsznie mi sie ten finalny Goblin spodobał, może jakbym dorwał taką kolbę to bym coś w tym kierunku podziałał ;)

 

Jeżeli body metalowe to jest sporo roboty. Trzeba z obu stron wyciąć dość precyzyjne otwory - o określonym kształcie. Jeden całkiem spory.

A ponieważ elementy mocujące taką kolbę ida od środka body - więc trzeba też w środku zeszlifować wzmocnienia, żeby to wpasować.

 

Alternatywa:

-kupić metal body do aks

-kupić na allegro plastikowe body do aks

 

Tu widać na zdjęciu taki otwór:

http://www.taiwangun.com/?str=product&prId=1090

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Witam

 

Mam zamiar sobie sprawić Krinkova(blisko mu do Bety :) ) i przerobić go na coś w stylu minieryla. Ma ktoś może rysunki tłumika płomienia od miniberyla?No i szukam jakiegoś fajnego metal body do którego ma być docelowo składana kolba na bok, ale nie mogę znaleźć :/ ...

 

No i tu kłania się problem body... Chciałem wstawić od AK74, ale nie wiem, czy do frontu będzie pasować, no i jaką tę kolbę do tego...

 

pozdrawiam Pasti

Edited by Pasti
Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...
  • 1 month later...
  • 5 weeks later...
  • 6 months later...

Witam.

Wybaczcie, ze odkopuje temat, ale to chyba jedyny odnosnie tuningu Bety Specnaz.

 

Chcialbym sie dowiedziec, czy nie wiecie moze gdzie mozna dostac taki oto przedni chwyt?

mini20beryl20us.jpg

 

Rozumiem, ze bedzie dluzszy niz ten standardowy od Bety?

Edited by Vidkun
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Mam 2 pytanka odnosnie Bety od TM.

 

Pytanie 1.

Jest jakis inny sposob na poprawienie skupienia strzalu w Beta od TM niz dluzsza, precyzyjna lufa?

Wiem tez, ze zastosowanie dystansera h-ksztaltnego moze poprawic nieco celnosc, ale w jakim stopniu?

 

Pytanie 2.

Czy po zastosowaniu wszystkich mozliwych metod celnosc znaczaco wzrosnie? Tzn, czy efekt jest warty wydanych nan pieniedzy?

 

PS. Chcialem edytowac poprzedniego posta, ale zapomnialem, ze po kilku minutach nie mozna tego zrobic.

Link to post
Share on other sites

Ja się wczoraj przekonałem, że szczelność w miejscu gdzie gumka hop up nachodzi na lufę, to podstawa by uzyskać dobrą celność, mały rozrzut i powtarzalność strzałów.

Przykleiłem klejem silikonowym gumkę hop-up do lufy, więc nie ma możliwości, by gdzieś tam powietrze uciekało. Wcześniej ogromna nieszczelność była przede wszystkim na tym rowku, w który wchodzi gumka. Gdy po tej operacji złożyłem karabin i troche postrzelałem, to mi szczena opadła. Co prawda mam AK74, wiięć lufa ma pół metra, ale w przypadku krótszej też na pewno odczujesz poprawę.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Próbowałem dzisiaj zamontować dłuższą lufę i jest jeden problem - lufa nie przechodzi przez tą końcówkę, do której przykręca się tłumik (jest za gruba..).

Jest na to jakiś sposób, inny niż nawiercenie otworu, czy po prostu kupiłem złą lufę? (lufa od DF).

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...