Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

AK-47 Beta Specnaz [JG]


Recommended Posts

  • Replies 115
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

w tym miesiacu kupuje ta replike i tak sie zastanawiam co musze w niej wymienic zeby podniesc:

wytrzymalosc

celnosc

ilosc fps

 

w tej kolejnosci

 

prosze o pomoc

1. body, i części w środku

2. założyć tłumik i wydłużyć lufe, przy standartowej długości lufy zwykła precka ci nic nie da.

3.jak wydłużysz lufe to fpsy same ci podskoczą, w mojej becie tm po wydłużeniu lufy o 15cm fpsy skoczyły z 280 na 320, potem można wymieniać zębatki, spręzyne itd.

Ale czy to ma sens w takiej replice?

imo jedyne co warto zrobić to własnie wydłużyć lufe.

Link to post
Share on other sites

taki jaki ci się podoba, bo tlumić to on nie będzie z uwagi na to że wkładasz w niego lufę.

Tłumik ma tu służyc tylko jako osłona lufy,

najlepszy byłby któryś z pso, ale JG jest plastikowy a orginalny pso jest ciężki więc bez sensu się ci przesunie środek ciężkości.

Tak więc albo inwestuj w (metal body koło 300zł) + orginalny tłumik pso (na allegro po 150zł)+ precka koło 100zł

albo sama precka plus dowolny tłumik który ci się będzie podobał.

Link to post
Share on other sites
Tłumik ma tu służyc tylko jako osłona lufy,

najlepszy byłby któryś z pso

 

Stary z takimi specami nie ma się co sprzeczać :P ja osobiście jeszcze takiego tłumika jak PSO nie widziałem ale miałem w rękach optyke :P.

 

Jak ktoś chce się wypowiedzieć to niech mówi tyle co wie bo tłumik to PBS :] pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

Słyszałem że JG wsadzają cholernie twarde springi do swoich zabawek (gdzies było info że nawet ~m120). Zainwestowałbym w precke i zestaw z deepa: uszczelniona dysza, głowica cylindra i głowica tłoka. Powinno dać rade, jeśli faktycznie tam jest m120 to powinno to dać ok 390fps :-F kto to wie... Metal body do AK47 (SRC) kosztuje z tego co się oriętuje max 170zł u krakmana. PBS'a nawet nie kupuj, gwint ci sam sie urwie, to bydle waży 0,5kg.

Link to post
Share on other sites

Stary z takimi specami nie ma się co sprzeczać :P ja osobiście jeszcze takiego tłumika jak PSO nie widziałem ale miałem w rękach optyke :P.

 

Jak ktoś chce się wypowiedzieć to niech mówi tyle co wie bo tłumik to PBS :] pozdrawiam!

 

 

och och jakiś ty wspaniały i nieomylny, ucz mnie maj master jak się nie pomylić.

Może kiedyś będe taki pro jak ty nieomylny mistrzu

och och

Link to post
Share on other sites

lich ale po co odrazu atakujesz jesli sie faktycznie pomyliles(wcale nietwierdze ze tak bylo) to badz na tyle dojzaly zeby przyznac sie do bledu

 

ale o czym tu gadać? to oczywiste ze się pomyliłem i zauważy to ktokolwiek kto cokolwiek wie o rosyjskim sprzęcie.

 

żeby nie było offtopu tu masz replike tego tłumika do wzięcia:

http://allegro.pl/item172211585_pbs_1_tlumnik_do_ak_47.html

Link to post
Share on other sites

Ja ze swojej strony bym jeszcze polecił zakładanie dobrych łożysk (kulowe) :P ponieważ zależy Tobie na wytrzymałości. Jeśli chcesz wstawiać m120 to warto przemyśleć sprawę zębatek (nie wiem jak wytrzymałe są te z JG). Ale zastanawiam się tak nad jednym... chcesz mieć ~400fpsów (optymistycznie zabrzmiało) do CQB? Powiem szczerze, że jak masz zamiar strzelać z bliska do kolegów to przemyśl to raz jeszcze...

Link to post
Share on other sites

To 400fps na stockowej spreżynie raczej jest nie do zrobienia, myśle ze 360 po uszczelnieniu układu to cos powinno wyciągnąć. Ja zmienił bym springe na stockową z CA, i dał uszczelnioną dysze, głowice cylindra i jakąs pożadną głowice tłoka, baterie 8,4 intelecta, odpowiednią lufe, łożyska stalowe no i dał metal body. Może dałoby się tam wcisnąć drewna z AKSU ? :P Kto wie ale chyba za mało miejsca będzie.

Jaką masz wersje tej bety? ze stałą kolbą?

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Z innej beczki - zastanawiam się, czy miałby sens zakup Bety bezkolbowej, i przymocowanie do tylnej ściany łoża kolby składanej od Beryla (gdzieś na necie widziałem w sprzedaży).

 

Ale pewnie najpierw trzeba by metalowe body, żeby całość się nie rozleciała, jak zacznę w tym wiercić dziury pod kolbę... ktoś może tego próbował?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...