Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Napisałem wczoraj do specshopu, czy nadają się do airsoftu i czy nie mają jakichś defektów, napisali mi

 

Tak, gogle są przeznaczone do airsoftu.

 

Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy

______________________________

Załoga SpecShop.pl

 

Coś czuję, że niedługo będą moje ;-)

Moje Uvexy X-trend już się wysłużyły nieco, zdarła się powłoka na jednej z szybek i trzeba myśleć o nowych a 49 zł to niedużo jak na gogle Bolle, oprócz tego myśle o tych SPECSach jeszcze.

Edited by filon_swaj
Link to post
Share on other sites

Ryzyk-fizyk. Kupiłem, zapłaciłem, w przyszłym tygodniu będą. Wezmę je na strzelankę i opiszę wrażenia z użytkowania.

Kupiłem bo szukam jakiś niezłych nieparujących gogli na okres jesień/zima, tak bym mógł nosić kominiarkę. X800 są drogie, a jeśli X90 są wykonane podobnie to nie widzę sensu aby przepłacać (fakt faktem X800 są lanserskie 8-) )

Edited by edax
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Tak, tak.

Przetestowałem je, skubnę więc troszku o nich.

Sobota była chłodna więc założyłem kominiarkę a na nią gogle X90, wygodnie mi było. Nie przepadam za goglami, ale te przypadły mi do gustu ze względu na swój rozmiar. Są one rozmiaru większych okularów. Do twarzy przylegają znakomicie, jednak można narzekać na gumę dociskającą je do twarzy (to samo przy X800). Szkła są bardzo dobrej jakości, gogle delikatnie parują po czym para skrapla się i tak pozostaję na długi czas. Para nie przeszkadzała mi w zabawie.

Generalnie za taką cenę polecam, X90 są bardzo zbliżone do starszych braci, a cena jest bardzo kusząca.

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...
  • 3 months later...

Jako użytkownik zarówno SPECSów, jak i x90 mogę pozwolić sobie na opinię, że te drugie znacznie lepiej nadają się do airsoftu, chociażby z samego faktu bycia goglami.;] I to goglami na tyle niewielkimi, że nawet ludzie, którzy preferują okulary je polubią. Mianowicie, nie zasłaniają w ogóle pola widzenia, a zapewniają doskonałą ochronę z powodu znakomitego przylegania.

 

Niestety SPECS, nawet pomimo szerokich możliwości regulacji i balistycznej szybki nie zapewniają tak dokładnej ochrony. Zawsze istnieje szansa, że jakaś kulka prześlizgnie się dołem.

 

Przyznam, że odkąd posiadam Bolle, kiedy jestem zmuszony używać na strzelance SPECSów odczuwam pewien dyskomfort psychiczny.

 

Także, gogle z całego serca polecam.;]

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Okulary korekcyjne pod "goglami tak nisko profilowymi, że są prawie okularami"? Zatrważający post. :strach:

 

Ja się jednakowoż łudzę, że da się bezwzględną siłą na wcisk podmontować tam jakiś insert do szkieł korekcyjnych. Nie znalazłem owego nigdzie, ale mam nadzieję, że użytkownicy użytkujący mają więcej informacji? Mają czy nie mają? :-o

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...
  • 1 month later...

Wszystko co przylega bezposrednio do twarzy i jest zasloniete paruje. Nawet nie tyle paruje co pot sie skrapla na szybach i robi warstwe wody.

Ja poszukuje od dosc dawna okularow lub gogli ktore bylby daleko od twarzy - zotawiajac duzy przeswit przy samej twarzy, a jednoczesnie mialy duze szybki do ochrony (im dalej od oka - musza byc wieksze). Ideal mialby bursztynowe szkla dla poprawy kontrastu... Zna ktos cos takiego ?

Link to post
Share on other sites
  • 3 years later...

jak w temacie , jest duża różnica poza ceną oczywiście między tymi googlami ? Bo jest temat zamknięty przed moderatora z linkiem do x90 a nie x90bpsi , chyba że to te same google , a jeśli tak to dalaczego występuje między nimi taka różnica w cenie ?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...