Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Mundury firmy Allwin (MC/AOR/itd)


Recommended Posts

Czy ktoś wie, gdzie dorwać można w Polsce bardzo dobrą kopię AOR2? Chodzi mi o replikę umundurowania, na przykład to co firma Emerson prezentuje.

 

Lub ktoś coś wie na ten temat kiedy w Polsce pojawi się dobra kopia, nie licząc tego co proponuje Nam producent TMC...

 

 

Pozdrawiam Miszcz

Link to post
Share on other sites
  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Chyba tak. Chińczycy różnie to nazywają. Emerson jako Gen 2, TMC jako Gen 3. Pewnie się pomyliłem. Na jednym zdjęciu z treningu JW 2305 widziałem też jednego specjalsa w spodniach bez tych wstawek w CB jak coś. Tylko nie mogę tego zdjęcia znaleźć (klęczeli przy hesco w 5 osób chyba).

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Nie wiem co za moderator/administrator mój post dał jako początek tematu, którego bym tak nie nazwał. Głównie mi chodzi o mundur AOR2, a nie firmę Allwin. A główny temat o AOR2 jest podpisany "Kamuflaż USSOCOM". Więc prosze w moim imieniu takich rzeczy nie robić.

 

 

 

Co do tematu, to ktoś coś wie na temat dostępności umundurowania Allwin w Polsce ? Z tego co szukałem, to nic się nie doszukałem na ten temat. Ktoś jest w stanie wypowiedzieć się na temat jakości wykonania i kamuflażu ??

 

 

Pozdrawiam Miszcz

Link to post
Share on other sites

Wykonanie lepsze niż w Emersonie, a Emerki to aktualnie chyba jedne z najlepszych chińskich repro. No i mundur jest w rozmiarówce na normalnych ludzi, nie azjatyckie krasnoludki. Będę miał kopię Crye'a AC w MC albo AOR2 (jeszcze się nie zdecydowałem) jak tylko chińczyk się ogarnie i przyjdą to skrobnę jakiś dłuższy elaborat.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...