Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja się skusiłem i ogólnie pozytywnie. Wywaliłem na razie z 8 magów. Na jednej kapsule puff dino strzelam 2 magi. Zasięg przyjemny, na 25/30 m waliłem w worek po nawozie i wchodziło tak 8/10. Minusem jest Trochę mała  regulacja hop-up, tak z pół obrotu pokrętła. W moim występuje Delikatny luz na zamku. Kulek używałem 0,25 gg. 

Link to post
Share on other sites

a nie macie problemu z uchodzeniem powietrza z nabojów?
ja mam niestety tak, że zanim porządnie przykręcę nabój, to on się już sam przebija. Co za tym idzie, zaczyna ulatywać CO2 i rozprężając się zamraża uszczelkę. Co za tym idzie, nie da się dalej dokręcić naboju i ~50% ucieka :(

Link to post
Share on other sites

Ten środek musisz mieć wykręcony na maksa. Ale najlepsze jest to że dzisiaj dostałem takiego maila:

Drogi Kliencie

Dla własnego bezpieczeństwa nie należy używać produktu ACP601 zakupionego po 1 marca 2019 r. Ze względu na możliwość wybuchu magazynka (zauważyliśmy już takie przypadki).

W kolejnych e-mailach poinformujemy Cię o procedurze wymiany magazynków.

 

Estimado cliente

Por motivos de seguridad, no utilice el producto ACP601 comprado después del 1 de marzo de 2019. Debido a la posibilidad de explosión del cargador (hemos notado algunos casos)

En los siguientes e-mail, le informaremos sobre el procedimiento del intercambio de los cargadores.

 

Cher Client,

Dans l'intérêt de votre sécurité il ne faut pas utiliser le produit ACP601 acheté après le 1 mars 2019. Dut au fait qu'il existe un risque d'explosion du chargeur (quelque cas ont été constaté) . Dans les prochain mail nous vous informerons de la procèdure pour un changement de chargeur.

 

-- 

Best regards / Pozdrawiam
taiwangun.com
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Dzwoniłem do działu sprzedaży Taiwangun.

Magazynki ze srebrnymi zaworami nie wymagają wymiany.

W przypadku złotych magazynków - ja zadzwoniłem, podałem numer zamówienia i informację że wysyłają nowy magazynek.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...