Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Ghillie suit ( ciekawy pomysł, czy praktyczny?)


Recommended Posts

Witam , tak se ostatnio czytałem o wykonywaniu ghillie suita, i naszła mnie pewna myśl. Skoro ludzie wykorzystują na te produkcje sznurki ,nici , pampersy itp , to co możecie powiedzieć o takim materiale o nazwie: BANDAŻŻŻŻ :)

Ciekawi mnie czy było by to praktyczne

bo przechodzi mnie pewna myśl. Łatwo i tanio dostać, lecz myślę, że bandaże po jakimś czasie użytku, po lekkim pociągnięciu się urwą. I tu główne pytanie: czy bandaż będzie dobrym materiałem?:)

Pozdrawiam BugGeR.

Link to post
Share on other sites

Jeśli go dobrze potniesz i pofarbujesz... będzie dobrze kamuflował ale nie na długo (słaby materiał)

Chociaż z tego co wiem od znajomych którzy takiego ghillie robili... to KAŻDY materiał który się nie błyszczy i ma odpowiedni kolor się nadaje. Oczywiście w różnych proporcjach

 

(To tylko moje zdanie na podstawie informacji od znajomych. Proszę nie bić jak coś źle powiedziałem, bo się na tym mało znam :D )

Link to post
Share on other sites

Kolega chyba nigdy w zimie nic nie owijał bandażem... tak jak pisali przedmówcy - rwie się to, pruje, zwija w sznureczki i ogólnie sypie jak chałupy w Etiopii...

No chyba, że użyty będzie bandaż elastyczny - na jakimś stelażu czy coś ;p

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...