Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

GLOCK 18C 0.30 [CYMA]


Recommended Posts

znaczy się spring spasował bez problemu? :D Jak już rozk¶ecałeś GB to napisz co tam w środku jest "plastikowego"; bo szczerze mówiąc nie mam zielonego pojęcia :o No i oczywiście czekamy na wyniki tej zamiany :)

Link to post
Share on other sites
  • Replies 162
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zmieniłem gumke bo na springa jeszcze czekam! Zasięg wzrósł o pare metrów w tej chwili wynosi 33m i jest celnie! Byłem w Specu a oni mi oznajmili iż nawet spring od m7 pasuje :)

Lufa 10,5 cm

Sprężyna 7cm

 

Fajna jest metalowa komora! Całego gb nie rozkręciłem pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

tylko ta sprężyna to może być za dużo jak na tego Glocka; lepiej było by chyba zamontować stockowego springa z mp7 ( który daje 250fpsów; czyli +/- 20-30 fpsół mamy ) + prec lufa ( koszt 100 pare zł; a skupienie powinno się poprawić )

 

a gumkę to jest sens chyba tylko wymienić w cymie; bo w mojej tm'ce działa wyśmienicie

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Mam oba.

CYMA jest przyzwoita i naprawde tania, ale TM swietnie wykonany.

Ma 40 fps wiecej.

HOP UP dziala lepiej.

Musialbys wlozyc sporo kasy, zeby CYMA tak strzelala.

TM jest ciezszy, plastik zamka (ta zdejmowana, gorna czesc obudowy) jest sztywniejszy i jeszcze lepiej spasowany.

Przyjemniej sie go trzyma (wazy 678 g, ostry orginal bez amunicji 674).

Moje zdanie-bierz TM.

Link to post
Share on other sites

Ale za cenę TMa mogę mieć 2 glocki cymy albo mp5 tejże firmy, a pistolet aż tak bardzo mi nie potrzebny żeby wydawać 500zł... - czy cyma w stocku nada się do gry w cqb? jesli nie proszę o propozycję tuningu

 

ps. czy Cyma nada siędo lasu ALE na strzelanki z repplikami o podobnej mocy?

 

ps2 - czy ta lufa się nada? http://www.specshop.pl/product_info.php?products_id=2261

ew czy taki zakup podniesie osiągi modelu:

http://www.specshop.pl/product_info.php?products_id=2270

http://www.specshop.pl/product_info.php?products_id=2272

pzdr

Edited by ice250
Link to post
Share on other sites

Na samych tych czesciach masz 235 zl (a jeszcze chyba potrzebujesz glowicy cylindra i glowicy tloka, zeby to zadzialalo).

Ja kupilem Cyme, bo jest tania, a nie zeby ladowac dwukrotnosc jej ceny w tuning.

Chinczyk lezy w szafie, przydaje mi sie tylko jego bateria-ma wieksza pojemosc.

Jakis sensowny tuning CYMY (tak zeby strzelala jak TM), przekroczy te 300 roznicy w cenie,

a TM wciaz bedzie lepiej wygladal i lepiej lezal w dloni.

Edited by pablo79
Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...

Czas trochę odświeżyć wątek...

Moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem jest wstawienie stockowego springa z mp7 (bo to te same bebechy i nic się nie powinno rozlecieć), gumkę hop up silikonową, to wszystko uszczelnić taśmą teflonową i powinno być ok 230-240 fps.

 

Czas trochę odświeżyć wątek...

Moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem jest wstawienie stockowego springa z mp7 (bo to te same bebechy i nic się nie powinno rozlecieć), gumkę hop up silikonową, to wszystko uszczelnić taśmą teflonową i powinno być ok 230-240 fps.

Link to post
Share on other sites

Ja do swojej cymy wstawiłem mocniejszą sprężynę przeznaczoną do mp7 i do glocka TM. Sprężynę kupiłem na www.asgshop.pl. Niestety Cymowski wynalazek nie daje rady naciągnąć mechanizmu z zamontowaną mocniejszą sprężyną. Czyli nie polecam kupować mocniejszej sprężyny. Uszczelnianie teflonem też mało co daje. Jedyny sposób na zwiększenie FPS jest stosowanie kulek .18. Ta broń i tak w praktyce nadaje się jedynie do pomieszczeń, a czy będzie w niej 175 FPS czy 205 nie da nikomu równych szans na otwartej przestrzeni w porównaniu do słabych aegów i gaziaków.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Ok, to jeszcze raz ,bo pojawiło sie tyle koncepcji że już nie wiem...

Jak stiuningowac glocka 18c cymy za ok.100zł żeby dalo to jakies rezultaty (tak chociaż 220 fps..) co kupić i jak zamontowac bo w majsterkowanu przy replikach jestem zupełnie zielony. Czy można to zrobić w domowych warunkach czy lepiej oddac do sklepu i jak można to dajcie jakiś opisik...

 

ps. acha i wymiana czego wiąże się z zerwaniem gwarancji?

Link to post
Share on other sites

czy 20 fpsów więcej warte jest wydania 100 PLN ??

 

Nie lepiej do budynku mieć krótkiego normalnego AEGa np mp5kurz - jest dostępny u krakmana za 300PLN czyli kosztuje tyle co twój glock + tuning za 100PLN a masz giwerkę z którą już konkretnie możesz sobie pobiegać (ok 330). W moim maleństwie mam zasięg w stocku ok 45m a i szybkostrzelność dobra jak wrzucisz przyzwoitego sticka (np intelekta).

 

Nie wiem czy ma sens wydawanie 300 pln na coś co i tak będzie słabe jak jest możliwość kupienia czegoś lepszego w tej samej cenie co też jest w miarę małe.

Link to post
Share on other sites

Ok, to jeszcze raz ,bo pojawiło sie tyle koncepcji że już nie wiem...

Jak stiuningowac glocka 18c cymy za ok.100zł żeby dalo to jakies rezultaty (tak chociaż 220 fps..) co kupić i jak zamontowac bo w majsterkowanu przy replikach jestem zupełnie zielony. Czy można to zrobić w domowych warunkach czy lepiej oddac do sklepu i jak można to dajcie jakiś opisik...

 

ps. acha i wymiana czego wiąże się z zerwaniem gwarancji?

 

 

 

mam ak 74 ics...

 

Chce miec dobrego boczniaka.

Cczyli prec lufa (trzeba montowac tłumik?)

gumka

i własnie uszczelnienie jak to zrobic?

jakas lepsza sprężyna m85? moze byc?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...