Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

PS3 Axl. Zawsze instaluję na HDD. Z amerykańskich for, które przeglądam wynika, że u nich są te same problemy. Rockstar tłumaczy, że gra spowalnia ale to normalne przy tej grafice i rozległości mapy. Ja pierdziele....

 

Kupię GTAV jak zejdzie w granice 100 zł. Gwiazdka juz nie długo;)

Link to post
Share on other sites

Grałem w multum gier i tylko z tymi 'super oczekiwanymi' jest problem. Poczytaj w necie ile ludzi skarzy się na gta4/5 FC2/3 Uncharted 3.... Poczekam na łatki. R* sie nahapał i zrzuił winę na słabe lasery BR albo źle wytoczona płytę. Optymalizacyjnie dali dupy jak z każdą ich grą. Przepraszam, Max Payne 3 na PS3 chodził 28 fps.

Edited by Said
Link to post
Share on other sites

Na xklocku chodzi mi idealnie, jedyny zarzut jaki mogę mieć, to odległość w jakiej renderują się latarnie, słupy etc, ale jest to szczegół. Graficznie nie jest źle, chociaż tyłka nie urywa, natomiast fabuła i grywalność... wsysa. Od wtorku śpię po 3 godziny ;)

Link to post
Share on other sites

Dziwi mnie sukces rynkowy tej gry. Żaden inny symulator nie odniósł takiego sukcesu. Ani Il-2 Sturmavik, ani symulatory lotnicze Microsoftu ani symulatory ciężarówek, koparek i pociągów. Skąd zatem sukces GTA ? Czyżby symulacja dresiarza była czymś co ypełnia niszę rynkową ? Czy to może ukryte "ja" dochodzi do głosu ?

 

 

Pozdrawiam.

 

 

;)

Link to post
Share on other sites

Gram na X'ie. Też słyszałem o nie instalowaniu płytki nr 2 ale zaczyna mnie denerwować mielenie płytki w napędzie i dzisiaj pójdzie instalka. Graficznie? fakt - dupy nie urywa, ale wyciska ostatnie soki z konsoli wiec czego chcieć więcej. Zauważyłem chwilowe (2-3 sek) spadki FPS ale w żaden sposób mi to nie przeszkadzało bo zdarzyło się z dwa razy przy 5-6 godz turze rozgrywki. Dalsze aspekty graficzne zostawiam bo to kwestia gustu.

Co do części rozrywkowej to dawno się tak nie uśmiałem jak z sytuacji wykreowanych w GTA. Uwielbiam krzywe zwierciadło świata jakie prezentuje nam R*. Jestem fanem serii i dla mnie ta gra jest genialna pod kątem humorystycznym jak i fabularnym.. Nie oczekuję od niej symulatora lotów, wyścigów, życia ani rewolucji w branży w postaci podcierania tyłka za pomocą lasera. A każdego kto tego od tej gry oczekuje po czym nie dostaje, zawodzi się i później pluje diss'a - szczerze nie rozumiem.

Jak dla mnie piątka zapewnia wszystko to czego oczekuję od gierki po ciężkim dniu pracy. Chcę postrzelać, klik...chcę pojeździć / polatać, klik...chcę się bardziej skupić i wysilić mózgownicę - misja / sport / rozwój postaci. Nie żałuję ani jednej, wydanej złotówki. Mam konsolę i PC i wali mnie wszechobecny ból dupy, że jedni pograją wcześniej a inni w lepszej szacie graficznej.

Gra jest świetna i dobra, mi się podoba. Jeśli się komuś nie, to nie znaczy że jest słaba, po prostu nie trafia w ich gust i tyle. Pytanie tylko, kto z was znalazł złe zdanie o niej od osoby która na spokojnie podeszła do tego tytułu i przegrała chociaż te 3-4 godz. Bo jak można opiniować coś co widziało się tylko na reklamie / filmiku/ u znajomego...

 

Od siebie szczerze polecam.

Edited by CerberBP
Link to post
Share on other sites

Mało grałem w 4, więc trudno mi porównywać, ale ogólnie nie jest źle. Nawet niezbyt mocny dzwon potrafi urwać koło, czy skrzywić zawieszenie i jazda robi się ciężka. Strzał w silnik spowalnia auto. Niezmiernie za to wkurza mnie możliwość kontrolowania samochodu podczas skoku i banalne postawienie go na kołach po dachowaniu. Co prawda wybuchanie w vice City i san Andreas też było głupie, ale tutaj jest wyjątkowy niesmak, także podczas gry staram się z tego nie korzystać i wysiadam z auta leżącego na dachu :)

Link to post
Share on other sites

Dziwi mnie sukces rynkowy tej gry. Żaden inny symulator nie odniósł takiego sukcesu. Ani Il-2 Sturmavik, ani symulatory lotnicze Microsoftu ani symulatory ciężarówek, koparek i pociągów. Skąd zatem sukces GTA ? Czyżby symulacja dresiarza była czymś co ypełnia niszę rynkową ? Czy to może ukryte "ja" dochodzi do głosu ?

 

 

Pozdrawiam.

 

 

:icon_wink:

 

Myślę, że tu chodzi o wolność. W większości symulatorów itp. masz z góry narzuconą jakąś rolę. Tutaj możesz robić i być kim tylko zechcesz.

 

Co do tematu, jestem trochę wkurzony.

Chciałbym bardzo sobie pograć w tę grę, ale nie mogę. Co prawda mam też konsole, ale jednak komputer to inna bajka. A 2 razy kupowanie tej samej gry mi jakoś nie odpowiada. Muszę zatem czekać i zadowalać się filmikami na jutubie. :(

Link to post
Share on other sites

Oj danesz widać, że nie grasz. Nazywanie GTA symulator czegokolwiek, to tak jakby armia szkoliła się na Call of Duty ;-)

 

Ja też poczekam na spadek ceny, bo 4 mnie w ogóle nie wciągnęła, więc szkoda mi narazie wywalić 200zł na gre której może nawet nie skończę. Chyba, że wyjdzie na PCety.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Fabuła skończona, zakończenie takie dość szybkie. Tzn długo budowane napięcie i rozstrzygnięcie wszystkiego w jednej misji. Fajne, ale chciałoby się więcej. Naprawdę, mogłoby być tego wszystkiego więcej. Niektóre potencjalnie super-ciekawe wątki niewykorzystane, np Michael jako producent filmowy - 2 misje i już film nakręcony? I Nawet się go obejrzeć nie dało? :/ No trochę mi tu zabrakło długości gry i samo zakończenie też lekko rozczarowało. Oczywiście całość 9+/10, o jak ruszy online może być tylko lepiej.

Link to post
Share on other sites

Z tego co pamiętam to tak ale w ramach akcji games for gold dostajesz gry co miesiąc za free do końca 2013r

 

Ale o czym ty piszesz? Games for gold pozwala na pobranie za darmo dwóch gier w miesiącu jedną os 1-16 dnia miesiąca a drugą od 16 do 1 następnego. To nie ma nic wspólnego z GTA V

 

 

Dalej szukam ekipy ;p

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...