Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Poszukuję Pistolet Metal


Recommended Posts

Witam , jestem nowy na forum i chciałbym się dowiedzieć kilku rzeczy :

 

1. Pistolet do 150 zł

2. Przebijał Puszki

3. Full Mettal

4. jak będzie warto dopłacić te 50 zł do 200 to okej , ale jeśli nie robi różnicy broń za 70 lub 150 to możecie tańszą nie obraże się;)

 

lub jakieś inne propozycje , własne doświadczenia , najlepiej odrazu odnośniki do sklepu gdzie zamówię ;)

 

Pozdrawiam i dziękuje

Link to post
Share on other sites

Jeżeli masz zamiar strzelać tylko do puszek, to zastanów się lepiej nad wiatrówką.

Jest przede wszystkim celniejsza, mocniejsza, niż tanie asgejowe gaziaki :icon_wink:.

Dobrze kolega mówi ale warto zauważyć duże zainteresowanie ASG w stosunku do wiatrówek z paru powodów:

-wiernie odwzorowane repliki asg w full metal (wiatrówki często są podobne do jakiejś broni ale nie identyczne a wierne do jakiegoś stopnia repliki wiatrówek to 2x taki koszt co asg)

-tańsza amunicja ASG

-magazynki oraz mechanizmy w asg działają często jak w ostrej co u wiatrówek jest rzadkoscią

 

Jeżeli kolega chce kupić asg do puszek to nie odradzajcie bo to każdego sprawa po co kupuje replike czy do tarcz czy do ludzi. Każda replika 350+ FPS przebija z kilku metrów puszkę na wylot.

 

http://azteko.pl/replika-mk1kjw-p-5589.html To będzie chyba najlepsza propozycja, pistolet metalowy, 400 FPS przy green gas! oraz jest ogólnie polecany i dobry. Fakt, nie każdego interesuje broń z II wojny.

Edited by myst7
Link to post
Share on other sites

http://azteko.pl/rep...kjw-p-5589.html To będzie chyba najlepsza propozycja, pistolet metalowy, 400 FPS przy green gas! oraz jest ogólnie polecany i dobry. Fakt, nie każdego interesuje broń z II wojny.

 

METALOWY? przecież on jest cały z plastiku, nawet lufa. A poza tym - jest gównem i tyle, a z drugą wojną ma tyle wspólnego, co nic, chyba, że drugą indochińską miałeś na myśli. za tak idiotyczne posty powinien być ban.

Link to post
Share on other sites

METALOWY? przecież on jest cały z plastiku, nawet lufa. A poza tym - jest gównem i tyle, a z drugą wojną ma tyle wspólnego, co nic, chyba, że drugą indochińską miałeś na myśli. za tak idiotyczne posty powinien być ban.

Cały z plastiku bo co napisali na stronie?, chyba, że to aukcja innego pistoletu ja miałem w ręku metalowego Rugera też około 400FPS może to był inny i faktycznie powstał niedługo po wojnie ale jakby nie patrzeć można by powiedzieć, że to pistolet historyczny i jego wygląd może odrzucić część użytkowników.

Więc za 150zł ciężko będzie z gazowym Full Metal czy to ASG czy wiatrówka a jeśli coś znajdziesz to 100% NBB. Może używka?

Link to post
Share on other sites

Cały z plastiku bo co napisali na stronie?, chyba, że to aukcja innego pistoletu ja miałem w ręku metalowego Rugera też około 400FPS może to był inny i faktycznie powstał niedługo po wojnie ale jakby nie patrzeć można by powiedzieć, że to pistolet historyczny i jego wygląd może odrzucić część użytkowników.

Więc za 150zł ciężko będzie z gazowym Full Metal czy to ASG czy wiatrówka a jeśli coś znajdziesz to 100% NBB. Może używka?

 

Cały z plastiku, bo rugery są tylko z plastiku, każdej firmy.

 

Pistoletem historycznym idąc Twoim tokiem rozumowania można nazwać 90% klamek.

Link to post
Share on other sites

Cały z plastiku, bo rugery są tylko z plastiku, każdej firmy.

 

Pistoletem historycznym idąc Twoim tokiem rozumowania można nazwać 90% klamek.

Sorry to musiał być Parabellum, który brał udział w II wojnie i widzę, że 4 razy droższy ale podobny skurczybyk ;)
Link to post
Share on other sites

Myślę, że wręcz przeciwnie - ciężko będzie Ci znaleźć sprężynową replikę pistoletu w cenie powyżej 200 zł. Na dodatek metalową (podpowiedź - większość sprężynowych replik pistoletów wykonana jest z tworzywa). Repliki Tokio Marui oscylują w granicach 120-140zł ale wykonane są z tworzywa. Wydaje mi się, że CyberGun tworzył jakieś sprężyniaki z metalowymi korpusami/zamkami, ale nie dam sobie za to ręki uciąć.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...