Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Nie mam doświadczenia z żadnymi innymi, więc moja opinia jest zapewne mocno subiektywna: mam stockowa, wystrzeliłem na niej około 12k kulek i ciągle działa, kulki się podkręcają (ostatnio smarowałem AUGa więc na chwilę widać było co się dzieje, gdy nie działa). Z wymienioną gumką może by miały większą prędkość, nie wiem... ale stockowa działa.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mi gumka padła bodajże na 3 strzelance. Wymieniłem na stockową CA (taką miałem pod ręką) i przy okazji dałem teflon fixa. Chociaż polecałbym silikonową Guardera, nie ma porównania (przez jedną strzelankę miałem taką u siebie, ale musiałem ją oddać).

Link to post
Share on other sites

W sensie co jest lepiej? Dalej leci?

Znacznie dalej...do tego mój AUG w stocku miał niemiłą przypadłość, że gdzieś po 35-40 metrach kulka gwałtownie skręcała w prawo. A z silikonową gumką i lufą CA kulka leciała równo i prosto i znikała z zasięgu wzroku :P

Link to post
Share on other sites

Zamontowałem w swoim AU-1G lufkę DeepFire 6,02 - 509mm a wcześniej gumkę HU SYSTEMY - celność jest po prostu oszałamiająca a zasięg się poprawił o co najmniej 10 metrów. Byłem teraz na Red Alert III - praktycznie nie musiałem walić w przeciwników seriami - 1 shot 1 kill. Pudeł nie było. Polecam precki 6,02!!! ;-)

Link to post
Share on other sites

Specjalnie do tej lufy kupiłem kulki EXCEL 6mm 0,25. Myślałem o cięższych, ale ponieważ nie robiłem jeszcze żadnego tuningu GBox'a postawiłem na 0,25 i jest świetnie ;-)

 

Ło take kulky se kupiłem:

 

http://www.asgshop.pl/produkt.php?id=821

 

Próbowałem też Pestki Capri 0,23 oraz kulki P&J 0,28. Pestki po 3 strzałach zatrzymały się a potem eksplodowały w lufie więc spróbowałem 0,28 P&J - było trochę lepiej ale też kilka razy lufa się zatkała. Na EXCEL'ach zero zacięć.

Link to post
Share on other sites

Jak sprawdza się guma?

 

Ja przy swoim >450fps augu, mam z nią spore problemy, używam Guardera sylikonowego powyżej 400fps i kulki muszą się "bujnąć" bo na począek strzela jak shit plastik i boje się czy mi sie zacinka nietrafi, będę musiał przerosić gumke CA.

Jeśli mówisz, że 6.02 dobre, to już wiem jaką precke kupić.

 

Jeszcze pytanie jakiej długości ją masz?

Link to post
Share on other sites

A jak zbyt lekkie kulki mogą zniszczyć metalową rurę?

 

Nie chodzi o zbyt lekkie kulki tylko o gówniane kulki zacinające się w lufie 6,02... Rysy i zadrapania w żaden sposób jej nie służą. ;-) Tak jak napisałem, PESTKI zacinały się, P&J też - dopiero na EXCEL'ach mogłem cieszyć się bezproblemowym strzelaniem.

Edited by siemionman
Link to post
Share on other sites

Aaa, chodziło o markę, ok. Ale tak z ciekawości: rzeczywiście szew na kulce z plastyku może zadrapać metal? Rozumiem, że może go pobrudzić, ale chyba nie naruszy jego powierzchni...

 

EXACTLY! Sam szew nie, ale jak Ci jajowata kulka utknie po raz enty gdzieś w środku lufy to gwarantuje Ci, że będziesz qurwił na czym świat stoi.

Link to post
Share on other sites

Wstawiłem do swojego AUGa jeszcze M120, wzmacniany tłok Systemy i cichą głowicę tłoka CA. Wrażenia ze strzelania opiszę po weekendzie, póki co powiedzieć mogę że dźwięk GB jest inny.

BTW, nadal chcę to sprzedać :P

Nie dlatego że jakiś syf mi się trafił, ale taka broń niezbyt mi leży.

Link to post
Share on other sites

Pytanie: Co jeszcze musze wymienić aby osiągnać 450fps< i aby wszystko się nie rozpadło po 2 magazynkach :) narazie wstawione mam:

Borup CA, Spring m110 MO, łozyskowana prowadnica CA,łozyska stalowe, tłok CA... Co jeszcze wymienić? na tych cześciach mam ~400fps...

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Czy ktoś mi powie, jaki najtańszy silnik mam zakupić, aby był wstanie naciągnąć m130 / m140 na zębatkach STU CA oraz aby nie został uszkodzony napięciem z pakietu 12v?

Tylko prosze nie pisać że MAGNUM Systemy - poprostu nie stać mnie na niego w tej chwili i taki silnik nie wyrobi na aku. 12v :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...