Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Piszecie o M60 i M249 TOP, a ilu z Was miało (podkreślam MIAŁO) i uzytkowało ta replikę, ze sie na jej temat wypowiadacie? Bo z całym szacunkiem ale teksty w stylu "czytełem", albo "kumpel kumpla" nie oddaja często rzeczywistości. ja dla przykładu słyszałem całkiem niezłe opinie o tych giwerach, może to kwestia uzywtkowania tylko? Nie posiadam repliki broni ten firmy i nie bede sie na jej temat wypowiadał, a może i Wy zaprzestaniecie tego biadolenia i dacie wypowiedziec się tym co takowe maja.

Link to post
Share on other sites
Piszecie o M60 i M249 TOP, a ilu z Was miało (podkreślam MIAŁO) i uzytkowało ta replikę, ze sie na jej temat wypowiadacie? Bo z całym szacunkiem ale teksty w stylu "czytełem", albo "kumpel kumpla" nie oddaja często rzeczywistości. ja dla przykładu słyszałem całkiem niezłe opinie o tych giwerach, może to kwestia uzywtkowania tylko? Nie posiadam repliki broni ten firmy i nie bede sie na jej temat wypowiadał, a może i Wy zaprzestaniecie tego biadolenia i dacie wypowiedziec się tym co takowe maja.

Niestety mój kolega władował już odpowiednia kwotę w swoją replikę by działała. Owszem teraz strzela ale kooooszta. Nie pomaga też specyfika części i konstrukcji M249 firmy TOP.

Drugi kolega czeka na części do swojej świeżo zakupionej i już nie działającej MP40. Pozwól mi Konfederat na wyrażenie opinii. Niestety nie będe tak uprzejmy i sam nie kupię. Wolę lokować pieniądze w czymś, co nie pada tak często. Używam jednak przykładu ludzi, z mojego własnego otoczenia.

Link to post
Share on other sites
Nie posiadam repliki broni ten firmy i nie bede sie na jej temat wypowiadał, a może i Wy zaprzestaniecie tego biadolenia i dacie wypowiedziec się tym co takowe maja.

 

Ależ kolego - przychodzi dzikki i i mówi, że jego znajomy właśnie kupił MP40, rozleciało się to zanim zdążył wyjść z nim w teren.

 

To jest biadolenie? Czy może po prostu stwierdzenie bardzo nieprzyjemnego faktu?

 

Wszyscy, którzy mieli taką czy inną styczność z tymi replikami (ja miałem przez chwilę z M60) wiedzą, że mają nietypowe "flaki" sprawiające problemy. Znowu - biadolenie czy po prostu stwierdzenie nieprzyjemnego faktu?

 

O co Ci chodzi, masz "naście" replik TOP na magazynie swojego sklepu i musisz je sprzedać? :wink:

 

Forum jest od wyrażania opini. Chcesz tu wprowadzać cenzurę?

-

Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...
A jest jakaś?

Mogłaby być - konwersja do AK TM na MP44 :D

 

Fence - a nie przypadkiem na WGC ?

http://www.wgcshop.com/pcart/shopper.php?i...-MP44_srch_mp44

 

jak napisałes że powinna być to przez chwile zdurniałem ale :

http://www.wgcshop.com/pcart/shopper.php?i...-MP44_srch_mp44

 

Wyraźnie pisze że używa Gearboxa ver.2 więc od starych kałachów i betek powinnien podchodzić bez problemów :)))... tak myślę ... Pierwszy link to tylko samo body z podpisem że:

Package not include gearbox

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Ale czy do usprawnienia MP40 potrzebna jest tylko wymiana Gearboxa czy tak jak w m60 TOP'a dużo czesci trzeba wymienic

dokaldnie sie na tym nie znam ale sa 2 drogi upgradeu:

 

1 to czesci angs/pgc - zebatki , zestaw cylinder , tlok itp komplecik ok 120-150$

2 to przerobic i wstawic gbox v3 od kalacha itp (wiele sklepow w HK robi tak sprzedajac customy , podejrzewam ze spory % ceny to robocizna)

i tutaj tez widze ze jest to sprawa gearboxu. Mam kalacha marui i czy warto go wybebeszyc na rzecz MP40 ?
Link to post
Share on other sites

czyli jesli by podsumowac tą dyskusję MP40 tylko dla profesionalistow ? ... wiecie ... jak przeczytalem ta rozmowe to sie troche podłamałem ale dalej mam nadzieje ze moj mp40 nie bedzie felerny... ale jak sie okaze ze taki bedzie to gdzie najlepiej zwrocić się o pomoc ? do sklepu? czy znacie kogoś kto sie zajmuje profesionalnie naprawą aegow ?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...