Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

CA36(K) CA


Recommended Posts

Ja mam G36K "machinogunoupgradowaną", a Invictus zwykłą z machingun-a i jakoś nie widzę większej różnicy ani w prądożerności ani w zasięgach.  

[...]

Problem z baterią (odpukać) miałem tylko raz jak na Kryształowej Niedzieli (LARP co był zapowiadany jako strzelanka z czymś tam) zdałem G-tke na ponad 3 godziny do "magazynu" i stała tak na mrozie bez jednego strzału. Padła potem po kilku kulkach...

 

Może mi ktoś jeszcze tylko powiedzieć, czy w stocku G36/36K żre porównywalne ilości energii co w tuningu 170% (czyli bodajże 40% mocniejszej sprężynie niż stockowe 130% jak to w CA)

 

A co do "Kryształowej Niedzieli" to moja "emka" waliła jak młockarka całą imprezę mimo stania na mrozie :) Mały OT, ale przy moim wahaniu to kolejny plus dla emek - są dopracowane pod wieloma wzgledami (2 edycja M15 CA), a gieta ma jeszcze jak każdy nowy sprzęt sporo "chorób wieku dziecięcego" ;)

Link to post
Share on other sites
  • Replies 868
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

TJ. :D Nie sraj ogniem nie wiem jak wersja K ale moje C potrafiło na 600 wystrzelić 1700 kulek. to są ponad 3 hi capy po 470 kulek z normalnym G36 nie wiem bo nei postrzelałem sobie za dużo w stocku ale nie wiem czy one się czymkowiek różnią w srodku.

 

G36 ma jedną wade w sumie w stosunku do tm woooolno strzela. ale to zawsze można nadrobić baterią.

 

Na kryształowej niedzieli wtedy jeszcze moje C też stało w magazynie na mrozie i banglało jak Cię moge =) a to 600 była =)

Pozdrawiam =)

Link to post
Share on other sites

Lewarek

Nikt precyzyjnie Ci nie odpowie. Sztuka, sztuce nie równa - jak pisałem wcześniej na baterii 1400 mAh, 9,6 V przy upgrade (spr. 110 Guarder; bore-up, prowadnica łożyskowana) mogłem zimą wystrzelić max 100 kulek a potem mogłem tylko kulkami rzucać. (Dodam, że GB i wszystkie bebechy były prawidłowo zmontowane i ustawione). Inni piszą, że ich giwerka strzela dużo wiecej. Jednak jest zasadnicza różnica między produktami TM a CA - ja mam CA i wielu użytkowników CA miało problemy z zasilaniem.

Jedyna rada dla Ciebie jest taka - znajdź kogoś z taką baterią i pożycz sobie - sam zobaczysz ile postrzela Twój egzemplarz. Ja na Twoim miejscu brałbym możliwie największą i najlepszą baterie jaka się nada (z wyjątkiem sanyo na ogniwach Cadnica - za niska wydajność prądowa).

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Ja użyłbym poxipola - kleiłem tym selektory ognia w pełnej wersji i w "C" i trzymie konkretnie.

PS. Jakby co to mam do sprzedania kolbę - była raptem na 3 combatach w styczniu -żadnych rys nawet nie ma:) Cena - powiedzmy 150 zł (nówka chyba 240) - mogę wziąć magi w rozliczenie.

Link to post
Share on other sites

Moja gietka jest bez zarzutu. Wystrzelałem ok. 2000 kulek przez 6 godzin i potem w domu jeszcze trochę, więc nie mam podstaw sądzić, ze są jakieś problemy z zasilaniem. Mam baterię KAN 9,6v 1400mAh i gana tunningowanego do 360 fps z MG. Ale oczywiście życie zweryfikuje. Jak narazie to jestem zadowolony.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Chwaliłem chwaliłem i przechwaliłem. Po niecałym miesiącu wystąpił problem ze spustem. Po prostu nie łączy. Muszę mocno cisnąć, żeby strzelał, a i to nie zawsze pomaga. Opreacje trzeba powtórzyć dwa-trzy razy, a jak wszyscy wiedzą w walce nie ma czasu, żeby dwa razy spust wciskać. Może ktoś wie, jak to naprawić? A co do lunetki, to mówiąc delikatnie jest trudna w używaniu.

 

Jeszcze mam takie pytanie. Czy ktoś próbował założyć dłuższą lufę? Niekoniecznie w g36k. Jak to będzie chodzić? Nie straci na zasięgu?

Link to post
Share on other sites

Miałem podobny problem ze spustem - wystąpił po regeneracji styków - okazało się, że się za bardzo wygięły potem. Oddałem Marcinowi 8) i mi to naprawił :*

Co do lunetki, to trzeba się przyzwyczaić :)

Co do dłuższej lufy...to wiesz....ludzie je próbowali założyć...niekoniecznie w G36K..i założyli...i działają...I dają lepsze skupienie...

Link to post
Share on other sites

Za bardzo się nie orientuje, bo to mój pierwszy gun. Czy w spuście jest jakiś styk czy tylko w selektorze ognia( taka płytka, która sie przesuwa przy zmianie trybu ognia), czy to może przy silniku? Tę płytke widać jak się ściągnie ten element, który trzyma maga ( fragment).

Link to post
Share on other sites

wedlug opisow w 2 konkurencyjnych sklepach gearbox powinien pociagnac sprezyne 150pdi bez wiekszej utraty zywotnosci, ale moze wypowie sie Zibid, ktory takie cos u siebie zamontowal, o ile pamietam, i nie dalej jak w zeszlym tygodniu widzialem jak strzela :)

Link to post
Share on other sites

No dobra, to teraz troche inaczej:

jaką batkę zrobić do sprężyny Guarder M140, żeby pociągnęła ze 2,5k kulek w G36.

Chodzi mi o pojemność, bo woltaż to oczywiście 12V. Batka będzie doczepiona do kolby i robiona w kabe.pl

 

Jeśli nie sprawi to kłopotu, to może jakieś sugestie odnośnie ogniw?

 

Pozdrawiam,

Gallain

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...