Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

CA36(K) CA


Recommended Posts

  • Replies 868
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jasne że kupię :???: Jak na razie to jutro kupię jakiś inny klej 2 składnikowy (ten który używałem wcześniej miał chyba 10 lat więc jego właściwości klejące chyba zanikły) i sprobuję to skleić wraz z jakimiś blaszkami po bokach dla wzmocnienia konstrukcji. Za tydzień wszystko opiszę razem z testem bojowym (dla niecierpliwych będę z tym w sobotę na strzelance w Poznaniu ;-) ).

Link to post
Share on other sites

Złamałem to samo w tym samym miejscu jesienią zeszłego roku - nie idzie tego zespawać ani skleić (próbowałem klejem dwuskładnikowym). Część sprowadził mi asgshop - trochę to potrwało. Proponuję, żebyś się z nimi skontaktował.

Link to post
Share on other sites

Witam!

Tutaj macie zdjęcie tej części wyjętej z G36C JG:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/...185818e1f7.html

 

Powiem wam tyle że to troszkę się różni od naszych odpowiedników w CA i co najważniejsze ta część jest z PLASTIKU (te zaznaczone jest z metalu)! Za tydzień postaram się napisać coś więcej na ten temat czyt. czy te części są wymienne ze sobą.

Link to post
Share on other sites

Gogin1, MOSFET to poprostu tranzystorek, który po wbudowaniu do okablowania skutecznie ogranicza pobór prądu. Wystarczy poszperać w jakiś airsoftowych sklepach, w kategorii "okablowanie" lub coś takiego. A ja mam takie pytanie, zamierzam do mojego G36 kupić szyne zamiast tej lunetki co jest w standardzie i na tą szyne wrzucić ten kolimator: http://www.specshop.pl/product_info.php?cP...roducts_id=3108

Tylko poprostu nie wiem czy wtedy punkt celowniczy nie będzie wypadał zbyt wysoko, czy poprostu lepiej kupić szyne od g36c i użuwać muszki?

Link to post
Share on other sites

Na większe odległości owe "zbyt wysoko" raczej nie zrobi żadnej różnicy. Te ew. dodatkowe kilka centymetrów to i tak będzie mniejsze, niż rozrzut :-D

Poza tym masz w końcu możliwości regulacji itd.

BW ma kolimatory jeszcze wyżej. Można nawet znaleźć fotki z EOTechem na szynie znajdującej się nad lunetką. Jakby to było nieskuteczne, to by tego nie montowali.

Link to post
Share on other sites

Spoko, myślałem, że może nie ma możliwości regulacji itp. A tak poza tym odkryłem niezłą okazję:

http://www.madonion.eu/pokaz_produkty.php?...75&strona=0

 

G36ki za 935zł :lol:, nie, że jakaś reklama tylko wyczaiłem niezłą okazję dla kupujących.

Twojego ostatniego zdania nie uznaje za argument bo wojsko ma jednak troche lepszy sprzęt, ale przynajmniej mnie uspokoiłeś :mrgreen:.

Link to post
Share on other sites

Gogin1, MOSFET to poprostu tranzystorek, który po wbudowaniu do okablowania skutecznie ogranicza pobór prądu. Wystarczy poszperać w jakiś airsoftowych sklepach, w kategorii "okablowanie" lub coś takiego.

 

Myślisz ze sklep w którym zakupiłbym gietkę wbudowałby go do okablowania ? Np. ASGshop czy SpecShop ?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...