Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

CA36(K) CA


Recommended Posts

  • Replies 868
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cytuję:

"W ostatnim czasie CA zmieniło styki i już nie ma tak dużych problemów.

Dodatkowo problemy występowały tylko przy tuningu."

 

Nie wiem co ASGshop miał na myśli pisząc: "już nie ma tak dużych problemów.", może CA się postarało i zrobiło coś w najnowszych wersjach G36 z prądożernością? Wypowie się ktoś kto niedawno zakupił gietkę CA ?

Edited by gogin1
Link to post
Share on other sites
A jaki ma to związek? Różnica między 495 a 509 jest niewielka, niektórym wchodzi do tłumika płomienia bez problemów.

Dobrze jest wiedzieć, którą lufę kupić. Już raz kupiłem do G36 lufę od M15 i musiałem ją odesłać...

Link to post
Share on other sites

Znowu ja :D

Pytanko będzie dotyczyło chwytu z kolimatorem od Stara:

- STAR Sklep

- WGC

Kto ma i używa to prosił bym o rozsądny opinię - jak spisuje sie kolimator, bo o to mi głównie chodzi, czy nie zamały prześwit, jak się celuje i jak tam z solidnością.

Und czy czaicie jakiś polski sklep, który ma to na skladzie??

Link to post
Share on other sites

Mori zmartwię Cię, ale ta rączka praktycznie nigdzie już nie jest osiągalna :/ Dodatkowo ktoś kiedyś tutaj pisał, że kolimator tam nie jest pierwszej jakości - duża plamka i sama lunetka lubi się przekręcać, więc ogólnie to kiepsko z jakością przyrządów celowniczych. Lepiej już przyoszczędzić i kupić sobie rączkę z ostrego. Ta z koli i lunetką na aukcji w USA leci po ok. 700$. Jak będę miał trochę zbędnej kasy to planuje ją sobie ściągnąć.

 

Granatnik też już nie jest osiągalny. Mnie osobiście udało się kupić ostatni z Taiwanguna, bo był nawet w promocji.

 

Jeśli chodzi o dwójnóg to on w oryginale jest z ABSu, a jego mocowanie z metalu, więc nie ma co biadolić że jest on z plastiku. Ja mam wersje od G&P.

 

Nie wiem co się dzieje, ale ostatnio tak jakby zapomniano o karabinach z rodziny G36. Trudno cokolwiek do niech dostać jeśli chodzi o dedykowane dodatki - gripy, kolby itp. Jak się nawet coś trafi to cena jest taka, że szkoda gadać. Wszędzie tylko wszystko dla eMek i kałachów :/ Szkoda.

Link to post
Share on other sites

Nie rozumiem Cię chyba Happy666. Górna szyna ris jest z tymi dwoma elementami. Zgubiłeś któryś? Jesli tak, to indywidualnie pisz "emalje" do jakiegoś sklepu o częśc zamienną np z CA. Moze sciągną zwłąszcza jak prowadzą autoryzowany serwis.

Link to post
Share on other sites

Nie, poprostu myślałem, żeby kupić właśnie tą szynę i na to wsadzić muszkę i szczerbinkę, ale takowych nie widzę w ofercie żadnego sklepu. Ale to były moje "gdyby"

,w których czasem zapominam o ograniczonej zasobności mojego potrfela :mrgreen:. A

chodzi mi o te miejsca na szynie, jeśli ktoś nie wie.

link --> http://img386.imageshack.us/my.php?image=risvt6.jpg

 

Sorry, że pytanie było takie niedokładne, ale byłem pod oblężeniem ;).

Edited by happy666
Link to post
Share on other sites

Fakt, jakoś mi umknęła ta :)

 

Happy widziałem kiedyś G36 z szyną albo właśnie tą albo ze zdemontowanymi i założonymi przyrządami od mp7. Nawet fajnie to wyglądało.

Edited by lup
Link to post
Share on other sites

Pisząc policja masz na myśli AT, rzecz jasna. A o BORze to nie wiedziałem. Kurcze, myślałem, że tu będzie fala zachwytu z powodu moje informacji a tu du. :P

No śmiało, ludzie, zadawajcie pytania, powiedzcie cos o swoich Gutkach, czy coś, bo nic tu się nie dzieje :-F. Nie żebym nakłaniał do offtopowania :wink:.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...