Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

CM0200 czyli jeszcze tańszy kałach od Cymy z v3?


Recommended Posts

Witam,

 

nie mogę nigdzie spotkać się z informacjami na temat tej oto repliki http://gunfire.pl/product-pol-1152202056-Replika-karabinka-szturmowego-CM0200.html?text=cm0200

Równolegle z nią na gunfire pojawiły się również budżetowe emki od cymy w cenach nieprzekraczających 300zł. Spotkał się ktoś z nimi i może się podzielić informacjami na ich temat :D?

Link to post
Share on other sites

Spójrz na wagę tej repliki, to waży mniej niż 2kg, czyli niemal prawie w całości wykonany z plastiku. Raz ci upadnie i np. nie masz kolby :]. Akumulator o małej pojemności. Ma pancerny gearbox v3. To taka tańsza cm028 :icon_smile:, ale lepiej dołożyć na tą drugą.

Edited by Sharikq
Link to post
Share on other sites

Lata temu kiedy używałem szajsu pokroju cm022, 023, to jeden z kumpli kupił emke od Boyi. Full plastik, w zestawie z całym badziewiem typu granatnik, magazynki itd, ale kodu modelu nie pamiętam. Ta jego emka różniła się tym, że miała w pełni plastikowy odpowiednik gb v2, zamiast tego dziwnego karła montowanego w innych full plastikach i podobno generowała ok. 300fps. Ile na prawdę nie wiem, ale było widać, żewięcej od replik pokroju cymy 0.22. Jak dla mnie ten kałasz działa na takiej samej zasadzie jak stara emka kumpla.

Szczerze, nie warto.

Link to post
Share on other sites

Wysłałem maila do gunfire z zapytaniem. Może coś jak te ich pierwsze cymy 0.28, które generowały 290fps, kilka lat temu nówki chodziły po 300zł.. ale ceny podskoczyły.

 

Na plastika dawaliby 12 miechów gwarancji? Wtedy zwyczajowo jest "rozruchowa".

 

Na "arnim" jest tylko post, że prawdopodobnie ma GB z tworzywa.. ale brak konkretów.

Edited by mikadorus
Link to post
Share on other sites

Panowie,

wysłałem pytanie

"> Zastanawia mnie pewna kwestia.

> - Jaki GB jest zamontowany w replice CM200. Czy jest to kopia V3 wykonana z tworzywa, czy też jest to standardowy v3 wykonany z metalu?"

 

>>Gunfire mi odpowiedział - "gearbox jest metalowy i jest to wersja V3.".

Edited by mikadorus
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...