Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

gb nie wykonuje pelnego obrotu


Recommended Posts

Witam mam problem z gb v2 gfc wlozylem do niego bu guardera z tlokiem nie wiem jakiej firmy ale jest czerwony i ma metalowe zęby oraz zębatki apps silniczek jest Stokowy Z agma . Problem polega na tym że silnik wykonuje obrót ale zębatki nadciągają tłok nie do końca i silnik powraca Wraz z zębatka mi. Gearbox nie oddaj pełnego strzał. sory za błędy ale piszę z gogle talk

Link to post
Share on other sites

mam ale bez sperzynki i nie montowalem , pozniej wziolem i wlozylem ale z dorobioną spęrzynka i nie dawało efektu . zobacze moze ktos bedzie mial takie itemek . Proponujcie inne rzeczy moze uda sie go odpalić :icon_biggrin:

 

Taaa.... Wina google talk oczywiscie...

Link to post
Share on other sites

Strzelajac bez antireversala i tak sobie coś prędko rozwalisz.

Natomiast nienaciąganie tłoka do końca moze miec wiele przyczyn - słaby silnik/bateria, słabe kable, złe podkładkowanie, itp.

slimik działa w innej repli i jest spoko na sp 110 a tu dalem m90 ubita na maxa :P ( taki tester ) , batka naładowana , kable w innych replach mi działały , zrobiłem takie srednie podkładkowanie i tez bez zadnych podkładek , nic nie dało .

czekam na inne propozycje i postaram sie dodać filmik jak to chodzi .

Link to post
Share on other sites

Ciężko Cię zrozumieć apropos. Bo jeżeli trzymasz spust i silnik przestaje kręcić to może wina leży po stronie przerywacza/zębatki - za szybko przerywa cały proces (nim dojdzie do strzału), to by mogło wyjaśnić takie działanie na pojedynczym. Na auto? Nie mam pomysłu.

Chyba, że chodzi o to, że tłoka nie dobije do końca, puszczasz spust i wtedy wraca - sprawdź jak tłok pracuje w szkielecie, może w tylnej części się gdzieś blokuje - miałem tak w szkielecie z okienkiem :D Ewentualnie tłok nie zgrywa się z zębatką tłokową, sprawdź inny tłok albo inną zębatkę (?).

Link to post
Share on other sites

Jutro zobacze weriant z chodzeniem tloka po szkielecie oraz wywale przerywacz ognia bo i tak semi nie uzywam , bardzo prawdopodone ze zebatka wypycha tlok do gory i sie zablokuje na sam koniec przez co wraca , ale to sie okaze jutro dam znac

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...