Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Magazynki Pmag od beta project


Recommended Posts

Magi fajne, ale pierwsze wrażenie - bardzo bardzo lekkie, w porównaniu do metalowych od boyi.

 

Podają bez problemu w G36 Aresa z adapterem od Aresa, z lekkim standardowym luzem.

 

Nie mieści się do HK416 od VFC (nowsza wersja).

 

Więcej niestety nie sprawdziłem.

 

Wieczorem sprawdzę czy pasują te uchwyty, ale chyba nie.

Link to post
Share on other sites

Do HK416 rzadnego nie wchodzą bo gniazdo magazynka jest inaczej wyprofilowane i się albo nie zapinają albo mają problem z podawaniem.

Do mojej M-ki od GFC zapinają się bez zarzutu i podają w 100%.

Uchwyty raczej pasować nie będą jak na moje oko.

Edited by Tchemik
Link to post
Share on other sites

Magi fajne, ale pierwsze wrażenie - bardzo bardzo lekkie, w porównaniu do metalowych od boyi.

 

Podają bez problemu w G36 Aresa z adapterem od Aresa, z lekkim standardowym luzem.

 

Nie mieści się do HK416 od VFC (nowsza wersja).

 

Więcej niestety nie sprawdziłem.

 

Wieczorem sprawdzę czy pasują te uchwyty, ale chyba nie.

 

A od kiedy P-magi wchodzą do HK416?

Link to post
Share on other sites

A od kiedy P-magi wchodzą do HK416?

 

HK nie było moje, tylko kolegi. Nigdy się tym nie interesowałem. Myślałem że w asg HK416 od M4 różni się tylko upper recieverem i frontem, a tu jednak nie. Warto wiedzieć, jakby ktoś chciał kupić te magi do HK416 ;)

 

Co do uchwytu to nie będzie pasował. Można najwyżej wkrętami przymocować, ale to chyba nie o to chodzi.

Link to post
Share on other sites

Jak założysz na wkręt to i tak nie będzie się dobrze trzymać - w tych uchwytach jest miejsce na jeden, a to znaczy, że stopka magazynka będzie się kręcić. Po prostu w normalnych magach do m4 stopka jest wsuwana w magazynek, a w pmagach nasuwana na magazynek.

 

Kiedyś szukałem i znalazłem tylko coś takiego:

http://shop.ehobbyas...dark-earth.html

ale nie widziałem tego nigdy dostępnego (szukałem w kilku sklepach co jakiś czas). Poza tym nic więcej widziałem.

 

No i do 416 to emagi są ;)

Edited by Soul reaper
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Mam jeden taki magazynek od beta project czarny. Strzelam na kulkach PJ. Do magazynku wchodzi 60 kulek tych PJ, ale pewnie G&G oraz lepszych wchodziłoby po 80. Magazynek podaje bardzo ładnie ^^. Mocna sprężyna w magazynki i nie ma pustych strzałów na auto. Lekkie luzy w sa-a05 od specna arms. Magazynek bardzo lekki. Jak za 36 zł :) to dobry magazynek

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Nie ma żadnych śrub, więc albo są klejone, albo siedzą na bolcach. Nie ma innej opcji jak pogrzebanie tam nożem. Spróbuj podważać w kilku miejscach, jeśli są tam bolce to gdzieniegdzie powinno puszczać.

Ja od siebie dodam, że strasznie ciężko zwolnić kulki, cycek blokady jest maleńki i płaski, trzeba poświęcić pazura na zwolnienie blokady kulek.

Link to post
Share on other sites

Dobra otworzyłem. Kulki układane dwurzędowo jakby ktoś nie wiedział. Musiałem go lekko nożem od podstawy pociąć, żeby otworzyć. Magazynka nie potrafiłem otworzyć do końca (bałem się że coś połamie) więc otwierałem jak mogłem ;). Po tym lekkim otworzeniu działa u mnie wreszcie to kółeczko z napisem 80 ^^ i wystarczy je wykręcić i sprężyna wychodzi sama :).

 

@MrMcet one są i klejone i siedzą na bolcach.... A jeśli dobrze widziałem to te bolce też poklejone :P.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...