Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Stylizacja na Klechę z Medal of honor


Recommended Posts

  • 8 months later...

Witam.

 

Prawie każdy z maniakó strzelanek grał chociarz raz w MoH Warfighter. Czemu o niej piszę ? Ostatnio rozpieprzyła mi się repla a szelki mają za mało miejsca na ładownice i kieszenie :icon_razz:. Po jakimś czasie zorientowałem sie że Preacher "Kaznodzieja" w MoH ma bardzo fajną emke (Daniel Defense MK18 SOG/SAS-R) Ale nie rozpoznałem kamizelki, butów i combat shirta... Chciałbym się wzorować przy kupnie nowego szpeju i o takim myślałem. czy mógłby ktoś stwierdzić jaka to jest kamza ? itd.

 

Z góry dziękuję. Może jest taki temat ale nie ogarniam tego bo tyle tu tematów że pół życia minie :icon_razz: Proszę o wyrozumiałość

 

Wybrałeś zły dział. Nazwa tematu też wyjątkowo niefortunna. Przenoszę. Buniek92

Edited by Buniek92
Link to post
Share on other sites

^ Zdjęcia by się przydały bo co jak co ale do dobrych gier moim skromnym zdaniem ta gra nie należy i grałem w to cudo maks 3 godziny :icon_wink:

Daj zdjęcia i odpowiedź dostaniesz szybko.

 

Ps. Jak z jakiegoś powodu zamkną temat (np... ortografii) To napisz mi na PW, postaram się pomóc.

Swoją drogą każdy chce czasami mieć coś na wzór broni lub sprzętu z jakiejś gry :icon_wink:

 

Edit#1 chodzi o to? :

http://caltekonline....oh_preacher.jpg

 

Jak tak to bez problemu :icon_wink:

 

Edit#2 w sumie przypadkiem bo szukałem nazwy jednej lunety :icon_wink:

http://www.ebay.com/...=item3cefefd678

 

 

Edit#3

Dzięki uprzejmości przyjaciela:

Mundur crye2 albo 3 w aor, lbt6094slick i lbt 1961.

Edited by B3Lf öÖö (LastSniper)
Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...

Witam. Każdy chyba z was grał w MoH.W. czyż nie? I każdy zna postacie takie jak Stump, Preacher, Dingo, Mother, Voodoo. To jest podstawa. Jak zauwazyłem mają fajne elementy dekoracyjne jak i praktyczne takie jak tomahawk, nozyce do prętów, czy też shotgun tzw. Breacher. Tomahawk to nie problem zaczepic sobie tak jak stump z tyłu na dupie . Wystarczy dorobic Kydex i tyle. Ale do shota i nozyc przydałaby się tak jak u nich na plecach ładownica, na molle palsy. W tym problem bo nie wiem skąd tak krótkie wytrzasnąc albo kto ew. może je uszyc na zamówienie. oprócz tego chciałbym też dopytać gdzie dostac lonże taktyczną w polsce do 300zł max. bo nie moge znaleźć nigdzie. I nie widzialem na oczy ale dopytam o kamuflaż AOR1 i AOR2 bo napenwo cos do reko bedzie ale czy Multicam/ Multi Tropic, czy moze lepszy do lasu bedzie wersja AOR1/2. Więc proszę o mądre odpowiedzi na ww. elementy, moze nie znalazłem bo nie chciałem jak to mówicie ale naprawde juz nie mam siły cały tydzien szukam i dupa. ;/ Byłbym bardzo wdzięczny.

 

P.S. Jaki tłumik kupic do SigSauera P226 taki jak ma preacher w pierwsze misji ?

Link to post
Share on other sites

Witam. Każdy chyba z was grał w MoH.W. czyż nie? I każdy zna postacie takie jak Stump, Preacher, Dingo, Mother, Voodoo. To jest podstawa.

 

Ostatni MOH w którego grałem to Allied Assault. Coś ze mną nie tak? Wklej jakieś zdjęcia czy coś to łatwiej będzie coś dobrać :icon_wink:

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

(...)Rozpoznacie jeszcze dla mnie ten strój Preachera i chuste która jest owinięta na Pakolu/Massudce ?

 

Trochę wysiłku i byś wiedział, że noszą tradycyjne afgańskie wdzianko (szalwar i kamiz) na łbie pakol na pakolu arafatka albo Patu.

Link to post
Share on other sites

Trochę wysiłku i byś wiedział, że noszą tradycyjne afgańskie wdzianko (szalwar i kamiz) na łbie pakol na pakolu arafatka albo Patu.

 

No widzisz nie mam pojęcia o afgańskich wdziankach jedyne co wiem to gijab, pakol. i kefija. nic poza tym . gdybym wiedział to bym nie pytał. A moge uzyskać wiiecej info do poprzednich pytań?

A propo miało być Massudce, możliwe że z błędem to napisałem bo byłem strasznie zjebany po pracy ale dzięki za poprawke :P

 

Jeszcze jedno pytanie, gdzie moge kupic taki strój? Massudek jest pełno w sieci a tego stroju za cholere nie moge znaleźć

Link to post
Share on other sites

(...)Jeszcze jedno pytanie, gdzie moge kupic taki strój? Massudek jest pełno w sieci a tego stroju za cholere nie moge znaleźć

 

Kiedyś na frontowiec.com w dziale bliski wschód można było znaleźć, poszukaj na allegro, czasami też na komisie się trafia.

 

Co do pokrowca na nożyce/shota jest dział "producenci" gdzie możesz znaleźć prywatnych krawców którzy Ci takie coś uszyją.

Link to post
Share on other sites

Kiedyś na frontowiec.com w dziale bliski wschód można było znaleźć, poszukaj na allegro, czasami też na komisie się trafia.

 

Co do pokrowca na nożyce/shota jest dział "producenci" gdzie możesz znaleźć prywatnych krawców którzy Ci takie coś uszyją.

 

Jakaś cena ?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...