Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Winiacza gawędy o ersoftach.


Recommended Posts

A więc jako że już od jakiegoś czasu wzbierała we mnie chęć napisania czegoś o paru rzeczach, a odświeżanie tematów na forum uważam za taki sobie pomysł (no i nie chce mi się bawić z hotlinkami do zdjęć), postanowiłem ruszyć z blogiem.

Będzie o chińszczyźnie, o markowiźnie,o środowisku, asgejowej modzie i problemach z multicamowcami.

Będzie nie całkiem idealny język, sarkazm i ironia w obfitości, trochę czarnego humoru, i dużo jeżdżenia po niektórych zachowaniach, więc jak ktoś się poczuje urażony to zapraszam do polemiki, byle z argumentami a nie osobistymi wycieczkami.

http://winiaczowo.blogspot.com/

 

Materiały będą pojawiać się co jakiś czas, może kiedyś rozszerzę to o kanał na jutubach.

Na początek rękawice od MartekingFire.

Link to post
Share on other sites

Fajnie się to czyta - fajny język i styl. Czekam na więcej i będę czytał kiedy tylko znajdę chwilę, ale jedna rzecz mnie "boli". Nie mam kont na żadnych Googlach i innych WordPresach i nie mogę skomentować.

Cóż, będę albo milczał albo się przełamie i założe jakieś konto.

Link to post
Share on other sites

Również dorzucę swoje "trzy grosze" - ciekawy sposób pisania, czyta się bardzo przyjemnie, aż się zdziwiłem, że już koniec. Jedyna rzecz, którą zaproponuję na przyszłość - spróbuj wrzucać filmy w odtwarzaczu na stronie, żeby nie musieć otwierać nowych kart (ale to jedynie mała sugestia, oczywiście jest to moje zdanie co do wygody w czytaniu).

 

Pozdrawiam i czekam na następny tekst! :)

Link to post
Share on other sites

Już jest na blogu film, teraz o wiele lepiej to wygląda. Będę starał się pokazywać bloga znajomym, im więcej osób, tym może będzie szansa, że któryś ze sklepów będzie się zwracał z prośbą o ocenę sprzętu, co jak wiadomo poskutkuje jeszcze większym rozwojem. Trzymam kciuki! :)

Link to post
Share on other sites

Lektura ciekawa chociaż z paroma rzeczami w ostatnim wpisie się nie zgadzam.

Recenzja rękawic gfc bardzo fajna. Niestety testy destrukcyjne są kosztowne .

 

i zazdroszczę dotarcia na dekadę stalkerów. Meesh zapraszał ale miałem kucie do egzaminu :(

Link to post
Share on other sites
Lektura ciekawa chociaż z paroma rzeczami w ostatnim wpisie się nie zgadzam.

 

J.w. Trochę za bardzo popłynąłeś z camelbakiem, topiącym się G36 i zapychającą się emką. Wiem, że ironia i sarkazm, ale też nie można przesadzać.

 

Ale całokształt jak najbardziej na plus - i to zarówno treść jak i forma, co nieczęsto się zdarza.

 

Trzymam kciuki, żebyś to dalej pociągnął.

Link to post
Share on other sites

Woda może zapleśnieć, może też dojśś do jej zakwitu dzięki rozwojowi mikroorganizmów.

Dużo zależy od pożywki.

W wodzie kranowej mogą występować śladowe ilości mikroorganizmów, mogą też dostać się z powietrza.

Błona wewnątrz camelbaka uniemożliwia rozwój mikroorganizmów, ale nia ma wpływu na reakcje chemiczne jakie zachodzą w tymbarku :teethh:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...