Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

PJ4A1 czy BI-3681M


Recommended Posts

Rady? ;)

Zapoznać się z poradnikiem podpiętym w tym dziale (a dokładniej z tym dot. wyboru M4). Specny tam nie uwzględniono bo wtedy jej nie było.

Napisz też ile możesz wydać na replikę i czy wybrałeś ochronę wzroku.

Link to post
Share on other sites

Czytałem o M4 i widzę, żę najwyżej jest od GFC/JG potem P&J a na trzecim miejscu Boyi. Na replikę planuje wydać do 700 złoty, aczkolwiek ochrony oczu jeszcze nie wybrałem, ale myślę że na to nie będę sobie żałował.

 

Widzę, że kolega mówi o specna arms, co myślicie o tym http://gunfire.pl/product-pol-1152200030-Replika-karabinka-Specna-Arms-SA-B01.html ?

Link to post
Share on other sites

Ten cały temat o wyborze m4 można o kant dupy rozbić. Dziurawy jak szwajcarski ser, nic o Cymach, nic o Specnach, a o reszcie info tak skromne, że gdybym nie czytał o tych replikach wcześniej to nadal bym nic nie wiedział.

W takiej cenie tylko Specna, pod warunkiem zlecenia smarowania i podkładkowania przed wysyłką.

Link to post
Share on other sites

Ten cały temat o wyborze m4 można o kant dupy rozbić.

 

Po pierwsze nieaktualny, po drugie połowa producentów emek jest opisana na zasadzie "no, całkiem spoko replika, przeciętny chinol, ja tam nie wiem, ale chyba daje radę"

Link to post
Share on other sites

Na początku zabawy z ASG nie kupuj baterii poniżej 1300 mAh. Zgodnie z zasadą, im więcej mAh tym lepiej, byle by bateria zmieściła się w replice. Czemu? Bo zwyczajnie będziesz zbyt często naciskał na spust, więc batka 1000mAh nie na wiele Ci wystarczy. W cenie batki którą wskazałeś znajdziesz na aledrogo coś o zdecydowanie większej pojemność. Pomyśl też o dokupieniu odpowiedniej ładowarki do tego typu baterii.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...