Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jaka replika do 400 zł


Recommended Posts

Ja mam przedział do 1000 pln. Czy ktoś może coś polecić?

 

_________________________

japonki tommy hilfiger!

Polecam Ci :

poszukaj po forum, wykaż się jakąś inicjatywą.

Jak kupisz już replikę, to też za Ciebie trzeba będzie strzelać ?

Link to post
Share on other sites

Do 1000 zł wybór jest już naprawdę ogromny. Poszukaj i zdecyduj, jakie modele najbardziej Ci się podobają. Wtedy poczytaj o każdym z nich i ewentualnie jak będziesz miał dylemat zapytaj tutaj.

 

P.S. jak lubisz nietypowe giwery, odezwij się do mnie na pw.

Link to post
Share on other sites

Lepiej cm.028. Jak Ci się znudzi, łatwiej odsprzedasz. Masa ludzi, głównie z gimnazjum :icon_biggrin: poluje na używane cymki. Druga sprawa to osiągi. Długaśna lufa jakoś w miarę stabilizuje kulkę, więc strzela to całkiem przyzwoicie i pozwala konkurować z nieco lepszym sprzętem. Tylko wygląda tragicznie :icon_cry:

Link to post
Share on other sites

Jak chcesz, byle nie ze składaną kolbą, bo ledwo się trzyma. Bratu w cm.028 klepanym przez JG jakoś przez dwa lata została na miejscu, ale przycisk się rozpadł, a kolba miała takie luzy że szkoda gadać :hahaha:

Link to post
Share on other sites

Lepiej cm.028. Jak Ci się znudzi, łatwiej odsprzedasz. Masa ludzi, głównie z gimnazjum :icon_biggrin: poluje na używane cymki. Druga sprawa to osiągi. Długaśna lufa jakoś w miarę stabilizuje kulkę, więc strzela to całkiem przyzwoicie i pozwala konkurować z nieco lepszym sprzętem. Tylko wygląda tragicznie :icon_cry:

Nie zgodzę się z Tobą, akurat obie te repliki mają zasięg identyczny <40 m, zależy od stosowanych kulek (MadBull 0,23).

Za CM.28 przemawia gearbox V.3, ale po założeniu listew wzmacniających, ten V.2 w MP5-tce staje się "pancerny".

Link to post
Share on other sites

Kupno repliki do 400zł i zabawa w tuning to mija się z celem ( opłacalność ) .

Cymka 028 na start to dobra decyzja. U mnie na wiosce były 2 cymy jedna strzelała dalej o 5m od stockowej m4 kwa a druga strzelała zdecydowanie bliżej ( do wymiany gumka hop up ) .

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...