Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Battlefield 3


Recommended Posts

Wszyscy juz zapomnieli jak wygladala beta bc2 w porownaniu do finalnej wersji? Zamist biadolic poczekajmy te 3 tyg.

 

Ja akurat dobrze pamiętam betę BC2 i wersję finalną-prawie wszystkie bugi z bety BC2 przeszły do wersji finalnej gry:). W BF3 uniemożliwiających grę bugów jest znacznie więcej niż w BC2. Nie chcę krakać, ale wygląda na to, że DICE się nie wyrobi z poprawkami do premiery-zwłaszcza że te trzy tygodnie ma na połatanie gry, wysłanie do tłoczni, pakowania i potem na półki sklepowe (więc w sumie czasu na samo łatanie ma znacznie mniej) :(.

 

Zresztą ludzie, to jest BETA. Traktujecie to przynajmniej jak demo.

Póki co jakość tego dema (a co za tym idzie finalnego produktu też) pozostawia wiele do życzenia:(.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 699
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tylko że macie tego nie traktować jako dema...

 

To.

Jest.

BETA.

Oczywiście, że są bugi.

Oczywiście że nie jest to nawet w kilkudziesięciu procentach tak dobre, jak produkt końcowy.

 

Przeczytaj mój post uważnie. TO JEST STARY BUILD. Ma już kilka tygodni i od tych kilku tygodni jest naprawiany, z tym,że wersje poprawione nie są pokazywane ogółowi. Macie tego NIE traktować jako DEMO, macie wyłapywać bugi i informować o nich dice.

Link to post
Share on other sites

Nie chcę krakać, ale wygląda na to, że DICE się nie wyrobi z poprawkami do premiery-zwłaszcza że te trzy tygodnie ma na połatanie gry, wysłanie do tłoczni, pakowania i potem na półki sklepowe (więc w sumie czasu na samo łatanie ma znacznie mniej) :(.

Oni już mają na to sposób.Gra którą weźmiesz z półki sklepowej będzie miała tylko 70-80% danych na płycie(w zasadzie to ci co kupią wersję pudełkową nie będą mieć nawet pełnowartościowej gry na płycie.Niestety jest to Reguła stosowana przez EA już od jakiegoś czasu) i będzie wymagała połączenia z netem do zakończenia instalacji:).Oznacza to, że na płycie nie musi być wcale najnowszy build, może być nawet ten co w becie.Po zakończeniu instalacji zapewne będzie się ściągał patch który będzie ważył parę GB-Tak to miało miejsce z fifą.

Edited by 0wn
Link to post
Share on other sites

A jak dla mnie to wynalazki takie jak steam i origin są super. Nie potrzebuję płyty by zagrać ani zainstalować grę, mam łatwy dostęp do DLC i aktualizacje automatyczne. Kiedy wraz z Half-Life 2 rozpoczął swoją działaność STEAM podchodziłem do tego sceptycznie, a teraz wręcz nie wyobrażam sobie bez tego grania, mimo iż demona prędkości jeżeli chodzi o internet to nie mam.

Link to post
Share on other sites

Warto pamiętać, że Steam od bardzo dawna jest na rynku i początkowo miał wielkie trudności (i był na maksa do bani), Origin natomiast jak dla mnie to kupa, kolejny bzdet gdzie musze stworzyć konto, pamiętać hasło, logować się uruchamiać i jeszcze potem firefoxa zapuszczać, żeby przeglądać serwery. Nie wspominając już o tym, że jak kupię bubla, to nie mogę go oddać ani sprzedać. Ile jeszcza takiego syfu będę musiał instalować, że wydawcy nabili sobie kabzę?

 

Co do samej bety, to ponoć gracze dostali build jeszcze z lipca do testowania i chodziło tylko o sprawdzenie wydolności serwerów, żeby się powtórzyła chryja z BC2, no i dodatkowe nabicie kabzy na pre-orderach.

Link to post
Share on other sites

powiem wam że caspian zrobił na mnie 10 razy większe wrażenie niż metro, grafika jest miodzio.

Najlepsze serwery(bez lagów) były z Niemiec, wystarczyło w wyszukiwarce wpisać "lowping".

Najlepszym sterowaniem dla jeta i heli jest połączenie WSAD i strzałki, myszką nie da się kierować.

pre-order złożony już dosyć dawno, i powiem szczerze bo becie nie żauję

PS: Trapez, można rozjeżdżać przeciwników, kilka razy mi się udało :D

Link to post
Share on other sites

klanos.jpg

Witam

 

Widząc zainteresowanie nowym Battlefield'em chciałbym zaprosić do wspólnej gry.

 

[KOS] istnieje od 2008 roku.

 

Jeśli szukacie ludzi do współpracy w grze, macie dość chaotycznej rozgrywki, liczycie na działanie w squadach zajrzyjcie na http://www.klanos.pl/

 

- oferujemy grupę znajomych z głową na karku doświadczonych w rozgrywkach multiplay

- platformę Web do wymiany informacji, samorealizacji

- serwer TeamSpeak 3

- serwer Battlefield 3

 

Wbrew temu co sugeruje nazwa jesteśmy grupą znajomych nie klanem, nie prowadzimy rekrutacji na zasadzie podań, testów nie opieramy się na hierarchii wojskowej, jesteśmy demokracją i tak staramy się operować.

 

Nasze jedyne wymagania to wiek ponad 20 lat, kultura osobista, pozytywne usposobienie.

 

Kwestia wspólnej zabawy wychodzi w "praniu", w trakcie wspólnych kontaktów i na podstawie wspólnych rozgrywek, nie chodzi tutaj o skill i wyniki ale o zaangażowanie w grę i chęci, więc niema obawy, że podziękujemy za towarzystwo ze względu na wyniki.

 

Spotykamy się wspólnie przy szeregu tytułów, od najnowszego Battlefield 3 i Bad Company 2 przez Team Fortress, Company of Heroes, Arma II , ale również Dead Island, Brink czy World of Tanks.

Posiadaliśmy serwer Bad Company 2, oraz Arma II

 

Tak jak jest napisane jesteśmy grupą znajomych a nie klanem więc nie ma ciśnienia.

Pozdrawiam

Santo

 

PS. Nasza strona nie stanowi konkurencji dla WMASG, nie zajmujemy się tematyką ASG, no może poza zainteresowaniami kilku osób, włączając mnie.

Edited by lns
Link to post
Share on other sites
Czas do rana na poprawienie pisowni. Niepoprawiony post wyląduje w śmieciach

Arend

 

Niestety forum narzuca jakiś określony czas na poprawę postu i nie jestem w stanie już go poprawić ;-)

 

 

 

Co do kolejnego trailera, to jestem ciekaw czy będzie można kopać przeciwników do woli :D

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...