Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Battlefield 3


Recommended Posts

  • Replies 699
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zamiast robić DLC to niech grę patchują -_-'

 

Dokładnie, niech najpierw zrobią porządnie grę a dopiero później niech żądają kasę za jakieś DLC

 

Ciekawią mnie bronie jakie chcą dodać, może w końcu będzie AUG :)

 

Co z tego że dodadzą jakieś super bronie jak i tak nooby i dzieci będą latać z USAS albo innym badziewiem.

Link to post
Share on other sites
Co z tego że dodadzą jakieś super bronie jak i tak nooby i dzieci będą latać z USAS albo innym badziewiem.

Co racja to racja, jednak ja nie uświadczyłem jakiejś wielkiej krzywdy od właścicieli usasów. Jednak miło jest polatać w grze z bronią którą używasz co tydzień :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Ja zrozumiałem dlaczego tak dużo osób lata z USASem w momencie gdy sam go użyłem :)

 

Usas ma być znerfiony.

 

Usas jest krzywdzący tylko w metro meatgrinderze (podobnie jak pdw), w pozostałych przypadkach nie zauważyłem jego niszczycielskiego potencjału (znacznie bardziej zabójczy jest np. podrasowany M249)

 

p90 najlepsze PDV ,Val jest ok ale za mało ammo ma i na ostre akcje się nie nadaje, zabijesz 3 i lipa, koniec ammo. :icon_cry:

 

Z p90 to ja strzelam jak z karabinów wiec już nic nie mów :)

 

SAW tylko na ostre akcje szturmowe, do wszystkiego innego pkp( tylko stojak, zerowy odrzut jak się potrafi grać) lub uniwersalne m240.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

U mnie zmiany. Proszę o nieprzysyłanie zaproszeń i nie branie w ogóle pod uwagę jako mojego konta z linku z poprzedniej strony.

 

U mnie zmiany. Proszę o nieprzysyłanie zaproszeń i nie branie w ogóle pod uwagę jako mojego konta z linku z poprzedniej strony.

Link to post
Share on other sites

Poza klaksonem i zmianą wyglądu rozkazów nie widzę innych zmian...

Ja liczę na nowy dodatek, ale nie Close Quarters, tylko podobno ma wyjść jakiś z dużymi mapami.

Zresztą widzę, że już zaczyna się kombinowanie, z tego co czytałem, wprowadzili płatności za odblokowanie broni już na samym początku :bialaflaga:

Link to post
Share on other sites

Poza klaksonem i zmianą wyglądu rozkazów nie widzę innych zmian...

Z tych bardziej oczekiwanych:

- nie można rozstawić mortara na uncapie

- nie da się (choć podobno można, ale inaczej) używać MAV'a jako windy - MAV się rozpada kiedy nim kogoś "przelecisz"

- tłumik dźwięku nie zmniejsza dmg pocisku

- spotęgowane supression

- poprawienie wydajności (dla mnie bardzo odczuwalna różnica - w końcu mogę swobodnie grać na dużych mapach w 64 graczy)

- cała masa tweaków balansujących bronie i dodatki do nich (w tym nef frag ammo)

- dużo łatwiej ustawić soflam, mobile spawn, mortar nad krzywych powierzchniach

 

 

Zresztą widzę, że już zaczyna się kombinowanie, z tego co czytałem, wprowadzili płatności za odblokowanie broni już na samym początku :bialaflaga:

Też mi się to nie podoba. Przynajmniej o tyle dobrze, że bronie są jako tako zbalansowane, więc nie jest to jeszcze takie bolesne. Miejmy nadzieję, że nie skończy to jak te "F2P" strzelanki typu Warrock :icon_confused:

Edited by Terkov
Link to post
Share on other sites

Ja cały czas rozwijam różne rzeczy, zapodaję nowe dodatki więc ciężko powiedzieć. W samolotach mam wszystko i chyba można lepiej uciekać przed rakietami ziemia powietrze. Ogólnie niektóre rzeczy wydają się działać lepiej inne gorzej i jakoś wszystko się wyrównuje.

Ale czasami ludzie mają chyba czity, bo jak rakiety FFAR skręcają w stronę mojego śmigłowca to jakoś to podejrzanie wygląda. Wczoraj miałem taką sytuację, że latał sobie śmigłowiec i nawet nie było widać, że strzela czy namierza, a czołg momentalnie mi się rozwalał. Oczywiście to było w podboju i przyparli nas do bazy.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...