Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Battlefield 3


Recommended Posts

  • Replies 699
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Panowie, to jak? Warto kupić BF'a, czy jest już totalnie spieprzony przez EA? Jeśli warto, to czy inwestować w ultimate'a? Niedawno kompa nowego postawiłem, w sumie głównie z nastawieniem na ten produkt, a tu widzę, że jakieś problemy się pojawiają, dyskryminacja "nieultimejtowych" graczy. W BC 2 miło się gra, ale człowieka jednak ciągnie bardziej do tej trójki..

 

Są pewne wkurzające błędy np. Szczyt Demawendu (za nisko przelecisz nad górą to giniesz,są też inne podobne takie strefy na niektórych mapach) ,ale na razie da się to przeżyć. Gram od premiery już. Kupiłem sobie premium jeszcze i nie wiem,czy to nie był błąd. Wkurzające problemy z originem (po aktualizacji potrafi się schrzanić) ,po każdym patchu też wprowadzają czasem niepotrzebne zmiany,które wkurzają graczy. Coraz więcej serwerów,które kiedyś non stop były pełne,teraz świecą pustkami. Nie wiem,czy to były dobrze wydane pieniądze z mojej strony. Chyba wolałbym sobie coś do ASG kupić niż wydać na to pieniądze.

Link to post
Share on other sites

Ja gram w BFa od pół roku, wprawdzie nie nołlajfię, bo mam dopiero 3 gwiazdkę pułkownika, ale... grałem na wszystkich mapach, i nigdy nie wpadłem pod tekstury, czasami na kharg islandzie w jednym konkretnym miejscu znikają mi tekstury budynków i ziemi i widzę wszystkich graczy i pojazdy na całej mapie, ale tak poza tym... NIC z tych rzeczy. Raz na jakiś czas przy wchodzeniu na serwer stoi mi na ,,Inicjalizacji" ale muszę wyłączyć grę i jeszcze raz wejść i po sprawie. Wywala mnie też sporadycznie. Gra mi się w to na tyle dobrze, ze mam premium, i nie żałuję. W porównaniu do serii CODów jest to niebo, a ziemia (gdzie oczywiście COD jest ziemią, uh i to chyba w Rowie Mariańskim), a tak to generalnie nie gram w nic, nie licząc takich perełek (na singlu) jak Stalker, Crysisy, Dead Island... I ciągnie mnie do DayZ :D

Link to post
Share on other sites

Remington, mi po takiej przerwie od BC2 w BF3 lepiej się gra, o niebo lepiej :D BF3 jest przejrzystszy i ogółem ładniej wszystko zrobione, ale wiadomo, jest młodsza o te kilka lat, ale jednak granie snajperem jest na wyższym poziomie, a modyfikacje do broni i możliwość zmiany kamuflażu umundurowania też została poprawiona, w końcu nie ma tak, że technik ma przydzielone bronie wytłumione, a snajper nie może używać tłumika, podobnie z resztą klas. Jedyne czego mi brak w grze tą klasą to brak C4 ;( Ale kolega support może podkleić do MAV'a "plastelinę" i proszę bardzo! :D

Edited by WszystkoZajęte
Link to post
Share on other sites

Gra jest w ogóle inna. Skupili się trochę bardziej na pukawkach (ilość), bajerach do nich i takich smaczkach jak zmienny tryb ognia. I wreszcie można walnąć się na glebę, a nie tylko kucać. Mapy większe, rozgrywka mniej "sztywna", ale nie tak arcade'owa jak w COD. Nadal jednak nie ma wychylania co jest wielką biedą wg mnie. Dziś pograłem dłużej w TDM i już zacząłem ogarniać po staremu, a nie ciągle mięso armatnie. Do tej pory w trybach podbój czy gorączka zwyczajowo nastawiałem się na robienie celów i co chwilę, a to jakiś utalentowany snajper, albo przyczajony tygrys sprzedawał kulkę w plecy, czy to w źieberko - ot taka współpraca drużynowa na publicznych serwerach. Ze 20-40 % coś tam działa, a reszta same samotne wilki:) Tak swoją drogą: gracie tryb hardcore?

Edited by Remington
Link to post
Share on other sites

Obczajcie sobie do jakiej ciężarówki jest łudząco podobne podwozie BM-23 z Armored kill :icon_smile:

 

STAR 266 M? :smile:

 

Ja też czasami pykam, na razie na tapecie głównie Armored Kill, mapa Góry Elburs.

Jakby ktoś chciał razem pośmigać - http://battlelog.bat...tats/382953037/ :wink:

Dostępny raczej późnym wieczorem.

 

EDIT: OFF - zaproszenie przyjęte :wink:

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...