Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kulki 0.28 które polecacie?


Recommended Posts

Witam, otóż problem polega na tym, że muszę przeskoczyć na 0.28 :P. Wiem żeby poczytać itd i że u każdego inne kulki latają. Czytałem temat o kulkach, ale chciałbym się upewnić. Które kulki według was są lepsze, najlepsze. Myślę o Guarder, G&G, Madbull. Czytałem o nich sporo i podobno G&G 0.28 odstępują jakością od ich serii 0.25 przez co są o wiele gorsze. Podobno Guardery bardzo dobrze latają nawet lepiej od G&G.

Link to post
Share on other sites

Ja tam Ci polecę 5,95 - strzelam od dawna i fajnie latają. Odradzę za to reklamowane kulki dum dum, cena ta sama co 5,95 a różnica w skupieniu była bardzo widoczna

No tak, używasz od dawna, w końcu 5,95 ma już lata tradycji na naszym rynku...

Nie wiem skąd opinia, że 0.28 GG mają być gorsze od ich 0.25? Używam 0.28 w mp5, latają świetnie, wizualnie czy "dotykowo" dokładnie jak 0.25, a na promyku nie zostawiły najmniejszej rysy. Nie baw się w dość średniawe Guardery i drogie Madbulle, bierz GG, wszystkie ich wagomiary są ok.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Jeśli chodzi o 0,28g to od kilku lat ciężko o coś lepszego niż G&G, przez długi czas używałem tych brązowych, ale i białe są świetne.

Z gurderami bywało różnie, o ile te z butelki są ok, o tyle workowe to loteria.

Bardzo pozytywnie zaskoczyły mnie rocketsy platinum w tej wadze, bardzo ładnie latają, nie tną się w magach jak klasyczne rocketsy i nie było zacinek na preckach promyka 6.03 i pdi 6.01, przemielone 4 worki po 1kg.

 

Raz miałem Madbulle 0,28g biodegradowalne, robione z kukurydzy, pakowane w kartonik jak mleko. Były niezłe, ale w deszczu zawsze się bałem, że mi zaczną w magazynkach rosnąć.

Link to post
Share on other sites

JBU 0,23 i 0,28 przetestowałem i są ok. Ja mam lufę 6.03 i nie mam problemów, kolega strzela z nich lufą pdi 6.01 i też jest zadowolony.

 

Co do guarderów, to omijać szerokim łukiem. Nie jest to tylko moja opinia, kilka osób potwierdziło to na strzelance... syfią lufę białym paskudnym osadem, którego nie wytrzesz wyciorem... Lufę ratuję dopiero zabawa z rozpuszczalnikiem. W 6.03 po 2 magazynkach lufa zapchana kulki lecą jak chcą. W 6.08 (rk bojca stock) idzie strzelać, ale wyraźnie widać osad. Czyli słaba lufa - można strzelać + czyszczenie, a jakakolwiek precka - zapomnij. Guardery to szit i niestety potwierdzone. :(

Link to post
Share on other sites

Tylko wspomnę, że GG 0.28g pomimo tego że są za lekkie, bo uciekały mi wszystkie do góry (w jednym kierunku, na jednej odległości), albo leciały krótko po zmniejszeniu hopa (wszystkie na równą odległość), to i tak działały lepiej niż Madbulle 0.30, które rozlatywały się we wszystkie strony na różnych odległościach. Myślałem że gruzem strzelam. Tego syfu nigdy nie ruszę, tylko i wyłączenie GG.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...