Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Airsoftxtreme.pl


Recommended Posts

Czy ktoś do cholery zrobił w końcu porządek z p.Rafałem S. ? Sprawa ucichła 3 lata temu, a sklep dalej prowadzi sprzedaż w najlepsze. Nie zrobiłem żadnych zakupów na tej stronie, więc nie wiem jak dalej ma się sprawa z prawidłowością zamówionych produktów na tej stronie. Mało tego ! Właściciel otworzył sklep na Facebook'u. Czy jakiekolwiek postępowanie prawne doczekało się końca ?

 

Ze względu na powagę sprawy proszę o nie usuwanie tego wątku.

Link to post
Share on other sites

Szkoda słów. Ten gościu okradł ludzi na tysiące i dalej żyje sobie w najlepsze i w dodatku dalej ludzie się pewnie na to nacinają. Zamiast ruszyć za przeproszeniem dupę i go wsadzić to dalej sprawa jest niedokończona. Nie dość, że się nie stawił na rozprawie to dalej żyje na wolności. A chociaż Policja wystawiła za nim list gończy ? Nie wiadomo czy płakać czy się śmiać.

Link to post
Share on other sites

Niestety spotkal mnie szczyt chamstwa bo zamiast kulek ktore kupowalem na szczescie za pobraniem dostalem opakowanie po G&G a zawartoscia byly sliczne zolte kulki.Oczywiscie nie odebraem przesyki bo sprawdzilem przy kurierze.Probowalem sie juz dla jaj dodzwonic i go ochrzanic ale ten telefon podany na stronie ehh...

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...