Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Precka do cm 0.45


Recommended Posts

Ja w RK-01 mam Promyka 247mm i jest całkiem w pytkę. Wiadomo snajperka to to nie jest ale na 70m ma niezłe skupienie.

 

 

reszta to strata kasy.

 

Strata jak dla kogo, wg mnie Guarder 6.02 jest OK i jak ktoś ni ma piniendzy na Promyka to śmiało może go brać.

Link to post
Share on other sites

Dzięki, ale ja poszukuje wnikliwych badaczy precek, którzy doradzą mi dokładnie jaką preckę wybrać.

Może to trochę wymagające, ale chcę znać zależności i różnice w wykonaniu luf precyzyjnych różnych popularnych firm. Testy i opinie bardzo miło widziane.

 

Mam nadzieję, że znajdzie się koś taki :)

Link to post
Share on other sites

Promyk/ PDI/ KM-head. Inne opcje się chowają. Systema nie robi precek. No dobra niby ma dopisek "precyzyjna" ale poziom wykonania słabiuteńki.

 

Tak, miałem inne lufy, ale tanie precki mogą być słabe i od czasu do czasu trafi się dobra. Miałem raz świetną SRC, ale więcej razy widziałem szajs, którego nie warto wstawiać.

 

Kupując promyka/ PDI/ km-head'a masz pewność, że będzie wykonana tak samo świetnie jak lufa kolegi i znajomego. Wszystko poniżej to loteria z małą szansą na dobre wyniki.

 

* Lesiu - niby doświadczenie jakieś jest, ale jak kto kupił pierwszą preckę to będzie piał o jej świetności i zagłuszy inne posty. A potem wychodzi, że 3-4 osoby polecą promyka, a reszta SRC/SYSTEMĘ/ ASPRO.

Edited by mikadorus
Link to post
Share on other sites

Ja poniżej Systemy nigdy nie schodziłem, jako tańsza budżetowa precka jest OK ale wg mnie wypada gorzej od Guardera 6.02mm, których miałem kilka. Najlepszy jest Promyk, choć ostatnio jakość wykończenia od strony gumki pozostawia wiele do życzenia, no ale to grubszy wydatek. Ogólnie jak ktoś nie ma kasiory to Guarder będzie dobrym wyborem.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...